URODA I ZDROWIE

Seria SLIM EXTREME 4D SCALPEL – Eveline Cosmetics

14 marca 2018, dodał: Redakcja

 

SLIM EXTREME 4D SCALPEL to przełom w walce z niedoskonałościami ciała. Rewolucyjna, zgłoszona do patentu technologia SCALPEL SHAPE DESIGNER™, inspirowana jednym z najnowszych odkryć naukowych w dziedzinie metabolizmu podskórnej tkanki tłuszczowej, naśladuje mechanizm przekształcania komórek tłuszczowych „magazynujących” w komórki tłuszczowe „spalające”, dzięki czemu aktywuje proces spalania adipocytów podczas odpoczynku, snu i wysiłku fizycznego.

TURBO REDUKTOR CELLULITU EKSTREMALNA TERAPIA 7 DNI

z serii Slim Extreme 4D Skalpel Eveline Cosmetics

Formuła chłodząca

Rewolucyjna formuła TURBO-SCULPTING FUSION™ oparta na synergii najskuteczniejszych składników aktywnych nowej generacji: liposomalnej kofeiny, L-karnityny, ekstraktu z bluszczu i kompleksu LIPOUT™ skutecznie minimalizuje niedoskonałości, redukuje cellulit, remodeluje sylwetkę, poprawia elastyczność skóry, wygładza nierówności i zmniejsza nagromadzoną tkankę tłuszczową.

SCULPSURE BOOSTER™ – kompleks na bazie maksymalnie skoncentrowanej kofeiny i L-karnityny wykorzystuje efekt nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, zapewnia intensywne zmniejszenie widoczności cellulitu i wyszczuplenie. LIPOUT™ to starannie wyselekcjonowany ekstrakt z alg Tisochrysis Lutea, spektakularnie redukuje cellulit,

wyrównuje nierówności zwiększa napięcie i sprężystość skóry. Ekstrakt z bluszczu zwiększa elastyczność i jędrność skóry, jest znany z działania przyspieszającego usuwanie tłuszczu i toksyn z tkanki skórnej. Centella Asiatica intensywnie wygładza, uelastycznia i nawilża skórę, przywracając jej odpowiednią jędrność.

NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE*:

87% kobiet potwierdza widoczne wygładzenie skóry

95% kobiet potwierdza natychmiastowe ujędrnienie

PO 7 DNIACH*:

95% kobiet potwierdza redukcje widoczności cellulitu

96% kobiet potwierdza poprawę wyglądu sylwetki

PO 14 DNIACH*:

Do –3 cm w obwodzie ud

92% kobiet potwierdza redukcje tkanki tłuszczowej

* Procent kobiet badanych, potwierdzających właściwości produktu w teście samooceny.

** Zgłoszenie patentowe dla SLIM EXTREME 4D SCALPEL.

Cena: ok. 19,99 zł / 250 ml

 

 

KONCENTRAT EKSPRESOWO WYSZCZUPLAJĄCY

NOCNA LIPOSUKCJA

z serii Slim Extreme 4D Skalpel Eveline Cosmetics

Formuła rozgrzewająca

REWOLUCYJNA TECHNOLOGIA SCALPEL SHAPE DESIGNER™ wykorzystuje

nocne działanie silnych składników najnowszej generacji, które zapewniają efekt spektakularnego wyszczuplenia, modelowania i ujędrnienia skóry, zmniejszenia objętości tkanki tłuszczowej, redukcji nadmiernych centymetrów i wygładzenia nierówności.

Liposomal Caffeine booster™ – kombinacja potrójnie skoncentrowanej kofeiny, L-karnityny i lipo-reduktora, które dzięki synergicznemu działaniu stymulują redukcję tkanki tłuszczowej i zapewniają ekstremalny efekt wyszczuplenia. EXTREME FAT BURNER działa jak biostymulator, precyzyjnie redukuje nadmiar zgromadzonego tłuszczu, posiada zdolność transformowania tkanki tłuszczowej „magazynującej” do tkanki aktywnie „spalającej” tłuszcz, dając efekt wyszczuplający i antycellulitowy. Intenslim™ – wyszczuplający kompleks na bazie imbiru cytwarowego i ekstraktu z Globularia Cordifolia, aktywuje spalanie tkanki tłuszczowej, a także przywraca komórkom tłuszczowym prawidłowy rozmiar i kształt. Centella Asiatica intensywnie wygładza, uelastycznia i nawilża skórę, przywracając jej odpowiednią jędrność.

NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE*:

87% kobiet potwierdza wygładzenie skóry

93% kobiet potwierdza ujędrnienie skóry

PO 2 TYGODNIACH*:

82% kobiet potwierdza redukcje tkanki tłuszczowej

95% kobiet potwierdza efekt wyszczuplenia

* Procent kobiet badanych, potwierdzających właściwości produktu w teście samooceny.

** Zgłoszenie patentowe dla SLIM EXTREME 4D SCALPEL.

Cena: ok. 19,99 zł / 250 ml

 

SUPERSKONCENTROWANE SERUM REDUKUJĄCE TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

PŁASKI BRZUCH – SMUKŁE UDA

z serii Slim Extreme 4D Skalpel Eveline Cosmetics

Formuła rozgrzewająca

REWOLUCYJNA FORMUŁA ULTRA SCIZER SHOCK THERAPY™ formuła oparta na synergii maksymalnie skutecznych składników aktywnych wyszczuplających

okolice brzucha i ud. Multiaktywna formuła likwiduje miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, w okolicach talii działa jak pas wyszczuplający, a na udach redukuje „bryczesy”.

CAFFEINE COMPLEX – kompleks kofeiny zamkniętej w liposomach, zwiększających jej przenikalność i skuteczność, działa niezwykle silnie wyszczuplająco i ujędrniająco.

EXTREME FAT BURNER działa jak biostymulator, precyzyjnie redukuje nadmiar zgromadzonego tłuszczu, posiada zdolność transformowania tkanki tłuszczowej „magazynującej” do tkanki aktywnie „spalającej” tłuszcz, dając efekt wyszczuplający

i antycellulitowy. Wyciąg z bluszczu zwiększa elastyczność i jędrność skóry, przyspiesza usuwanie tłuszczu i toksyn z tkanki skórnej. Centella Asiatica intensywnie wygładza, uelastycznia i nawilża skórę, przywracając jej odpowiednią jędrność.

NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE*:

87% kobiet potwierdza widoczny efekt ujędrnienia skóry

93% kobiet potwierdza wygładzenie skóry

PO 14 DNIACH*:

98% kobiet potwierdza efekt „smukłych ud”

86% kobiet potwierdza efekt bardziej płaskiego brzucha

* Procent kobiet badanych, potwierdzających właściwości produktu w teście samooceny.

** Zgłoszenie patentowe dla SLIM EXTREME 4D SCALPEL.

Cena: ok. 19,99 zł / 250 ml

Eveline Cosmetics, www.eveline.eu

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz