Salon piękności

16 grudnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Salon Piękności Kraków Fast Line Studio – usługi równoległe dla zapracowanych.

salon piękności

Kim są nasi klienci?

Wśród klientów naszego salonu znajdują się osoby w różnym wieku, przede wszystkim zapracowane kobiety, dla których problemem jest brak czasu i którym ciężko znaleźć chwilę dla siebie pomiędzy jednym, a drugim spotkaniem biznesowym czy opieką nad dziećmi. Klienci naszego salonu to jednak nie tylko kobiety, ale też wielu mężczyzn, którzy umawiają się do nas na manicure czy strzyżenie

Co nas wyróżnia?

Zadowolony klient to nasz absolutny priorytet. Poziom jakości obsługi jest stale monitorowany. Salon piękności Kraków Fast Line Studio to sieć salonów z własną Szkołą Mistrzów Fast Line Pro, co oznacza najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Wypracowaliśmy standardy obsługi, których bezwzględnie przestrzegają wszyscy pracownicy. Pomaga nam to zapewnić wysoki poziom usług dla naszych klientów. Wszyscy pracownicy sieci przechodzą ciągłe szkolenia, podnoszą swoje kwalifikacje oraz poznają najnowsze trendy w branży beauty, zarówno jeśli chodzi o fryzjerstwo, jak i makijaż czy pielęgnację paznokci. Wśród naszych pracowników są laureaci zawodów i mistrzostw branżowych. Każdy klient poczuje się w naszym salonie wygodnie i komfortowo, dzięki unikalnym japońskim fotelom i autorskim protokołom zabiegów. Dodatkowo na każdą usługę dajemy gwarancję. W przypadku manicure hybrydowego jest to np. 10 dni. Jeśli paznokcie nie spełnią oczekiwań, to powłoka manicure zostanie przerobiona na koszt salonu. W przypadku niezadowolenia z usługi, reklamacja zostanie dokładnie zbadana przez szereg ekspertów.

W jaki sposób Fast Line Studio oszczędza czas klienta?

Nasz salon to nie tylko solidnie wykonana usługa, chwila relaksu, ale też spora oszczędność czasu. To, co nas wyróżnia to zestaw usług, takich jak manicure, pedicure, usługa fryzjerska czy henna i regulacja brwi wykonywane w tym samym czasie podczas jednej wizyty. Klient spędza w salonie 90 minut, podczas gdy 4 specjalistów branży beauty dba o jego samopoczucie i piękny wygląd. W Fast Line Studio oszczędzamy czas klienta. Czy wiesz, że przeciętny klient salonu kosmetycznego odwiedza to miejsce nawet 12 razy w roku? Każda wizyta u nas to ok. 150 minut zaoszczędzonego czasu, dzięki usługom wykonywanym jednocześnie, co rocznie daje aż 30 godzin dodatkowego czasu wolnego, który można przeznaczyć na spędzenie czasu z rodziną, rozwijanie hobby, wyjście do kina czy na spacer. Dzięki usługom równoległym, w krótkim czasie klient może otrzymać aż 4 zabiegi, zachowując wysoką jakość usług. A wszystko to za atrakcyjną cenę. Nasze salony wyposażone są w specjalistyczny sprzęt, a dzięki wdrożeniu odpowiednich standardów i procedur, usługi równoległe będą nie tylko szybkie i starannie wykonane, ale też wygodne dla klienta.

salon

Dostęp do kosmetyków najwyższej jakości

Nasz salon to tylko najlepsze kosmetyki o ekologicznym i bezpiecznym składzie. Współpracujemy m.in. z markami Goldwell i Kerasilk, które zadbają o najlepszą koloryzację, marką Orising – ekspertem w pielęgnacji skóry głowy i włosów, American Crew, znaną na całym świecie marką kosmetyków dla mężczyzn, firmą Baehr, liderem w produkcji urządzeń do manicure/pedicure czy Didier – specjalistą w produkcji żelowych lakierów do paznokci oraz lamp do suszenia lakierów hybrydowych. Po każdym zabiegu klient ma możliwość zakupu produktów, którymi wykonywany był zabieg, aby jak najdłużej utrzymać efekt w domu. W naszym salonie dostępne są zarówno kosmetyki, jak i np. przydatne akcesoria.

 

 

 



Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz