URODA I ZDROWIE

Relacja z pobytu Goka Wana w Łodzi

31 października 2011, dodał: Redakcja

Na pierwszą wizytę Goka Wana w Polsce długo czekali liczni fani stylisty. Popularny Brytyjczyk przyjął zaproszenie Centrum Handlowego Port Łódź. Dzięki jego wizycie poznaliśmy tajemnicę modnego wyglądu i będziemy mogli wcielić ją w życie. O skuteczności rad Goka mogły się przekonać panie: Jolanta, Agata i Agnieszka, które w weekend przeszły metamorfozę pod okiem słynnego stylisty.

Gok Wan zachwycił Polaków podczas swojej pierwszej wizyty w naszym kraju. Światowej sławy stylista, znany m.in. z programów „Jak dobrze wyglądać nago” i „Czary Mary Goka” spotkał się ze swoimi fanami oraz przeprowadził trzy spektakularne metamorfozy. Zawsze uśmiechnięty, przesympatyczny, z ogromnym poczuciem humoru – tak dał się zapamiętać wszystkim obecnym w weekend, 29 i 30 października, w Porcie Łódź.

Ja nie oceniam – mówił Gok Wan. Radze kobietom by najpierw spojrzały w głąb siebie, w swoją duszę, a dopiero później w głąb swojej szafy – dodał.

Na wszystkich wrażenie zrobiły metamorfozy przeprowadzone pod okiem Goka Wana. Stylista uwodnił, że w ekspresowym tempie, z wykorzystaniem ubrań i dodatków dostępnych w Porcie Łódź, można całkowicie zmienić swój wizerunek.

Modowy „must have” Goka Wana

Gok Wan słynie ze swoich oszałamiających metamorfoz, jednak nie tylko one stały się inspiracją do modowych poszukiwań Polaków. Podczas wizyty w Porcie Łódź światowej sławy stylista chętnie dzielił się swoimi eksperckimi radami, komentując aktualne trendy i pokazując w ogólnie dostępnych sklepach ubrania i dodatki, których nie powstydziliby się najwięksi projektanci.

Dzięki radom Goka Wana odpowiedzi na pytania: „Co jest modne?”, „Co powinno stanowić bazę w mojej szafie?”, „W co mam się ubrać?” klienci Portu Łódź znajdą niezwykle łatwo. Gok odwiedził sklepy w centrum i osobiście wskazał ubrania, buty i dodatki, które jego zdaniem warto mieć w swoich szafach. Zostaną one oznaczone specjalna metką: „GOK WAN poleca”. Bardzo wyraźnie wyróżnione w sklepach zostaną również ubrania i dodatki, które Gok wykorzystał podczas metamorfoz.

Zakupy ze „ściągą” opracowaną według rad Goka Wana będzie można robić w Centrum Handlowym Port Łódź do końca listopada.

Więcej informacji o wizycie Goka Wana w Porcie Łódź znajduje się na stronie internetowej www.portlodz.pl i www.gokwanwporcielodz.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Brak miłości- co zamiast?
Hobby, udzielanie się w wolontariacie, to też są jakieś pomysły na taką sytuację... Imprezować...
Witaminy a komórki rakowe
Witaminy wzmacniają organizm, więc mogą przeciwdziałać procesom nowotworowym, ale żeby leczyły raka, to wątpię.
Odszkodowanie
Im mniejsza składka OC tym mniejszej kwoty później można się spodziewać przy wypadku... \niestety,...
Czy warto zakupić mieszkanie nad mo…
Jeśli w sezonie byłoby wynajmowane dając dochody, to tak. Ale tylko po to...