Delikatna emulsja do demakijażu 3 w 1 BioHyaluron 4D Eveline – opinia

30 stycznia 2013,
dodał: smykusmyk
Artykuł zewnętrzny

file1359560785

Dotychczas unikałam wszelkich mleczek do demakijażu, więc do produktu Eveline podchodziłam trochę jak pies do jeża :) Mleczka, nawet te dermokosmetyczne często mnie zapychają, powodując wysyp niechcianych gości na twarzy.

Zacznę od opakowania – bardzo „światowe”, przyciągające oko, na etykiecie zawarte wszelkie, potrzebne informacje. Świetne rozwiązanie z pompką – dozowanie produktu wygodne i higieniczne.

Jeśli chodzi o działanie – stosuję około dwóch tygodni, właściwości odmładzających nie stwierdzę po wykończeniu nawet dwóch butelek, dlatego ten punkt zostawiam i się do niego nie odnoszę. Dla mnie najważniejsze w produktach do demakijażu jest właśnie to, jak ten demakijaż usuwają i czy nie robią krzywdy buzi.

Emulsja Eveline bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Doskonale zmywa makijaż, wodoodporne maskary nie mają z nią szans już przy pierwszym starciu. Jednokrotne przetarcie oczu usuwa prawie cały makijaż (oczywiście uzależnione jest to również od ilości tegoż, ja maluję się dość skromnie – podkład, róż, bronzer, cienie i tusz :).

Produkt ma bardzo przyjemny, świeży zapach, konsystencja jest dość rzadka, wodnista jak na kosmetyk tego typu. Nie zapycha i nie przetłuszcza (a to jest dla mnie bardzo ważne! Często po użyciu mleczka do demakijażu miałam buzię świecącą się jak nie powiem co ;) ). Skóra twarzy jest po jego użyciu nawilżona tak, że nie ma potrzeby używania kremu.

Nie powoduje podrażnień mojej wrażliwej skóry i oczu – wielki plus.

Podsumowując – doskonały zmywacz za rozsądną cenę. Obok toniku Pharmaceris, to mój kolejny ulubieniec.

 

Testowała:

 

Patrycja – Bywam roztrzepana i zapominalska, lecz pasjom poświęcam się bez reszty. Od lat interesuję się filmem, muzyką i kocham gotować. Aktualnie przygotowuję się do roli mamy :) Kocham kosmetyki, w szczególności te “au naturel”. Uwielbiam wszelkie balsamy, olejki, maseczki, sole, peelingi i wszelkie naturalne wynalazki :) Od niedawna zaczęłam stosować kolorowe kosmetyki mineralne, które mnie zachwyciły i zamierzam się z nimi zaprzyjaźnić :) Zapraszam na mojego bloga: http://scianymajauszy.blogspot.com/
Prowadzi bloga: http://scianymajauszy.blogspot.com/






FORUM - bieżące dyskusje

Gdy dziąsła krwawią...
Do dentysty jak najszybciej, serio nie ma co zwlekać.Do dentysty jak najszybciej,...
Jakie są zdrowe zamienniki słodyczy…
No tak, rzeczywiście, po suszonych owocach cukier winduje do nieba. Orzechy wydają się...
Rehabilitacja
A monitorujecie w jakiś sposób, czy rzeczywiście wykonał ćwiczenia i w odpowideniej ilości?
sztuczne barwniki w słodyczach
Mnie to zastanawia, dlaczego na takich produktach nie ma ostrzeżenia, że lepiej nie podawać...

Preferencje plików cookies

Inne

Inne pliki cookie to te, które są analizowane i nie zostały jeszcze przypisane do żadnej z kategorii.

Niezbędne

Niezbędne
Niezbędne pliki cookie są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony. Te pliki cookie zapewniają działanie podstawowych funkcji i zabezpieczeń witryny. Anonimowo.

Reklamowe

Reklamowe pliki cookie są stosowane, by wyświetlać użytkownikom odpowiednie reklamy i kampanie marketingowe. Te pliki śledzą użytkowników na stronach i zbierają informacje w celu dostarczania dostosowanych reklam.

Analityczne

Analityczne pliki cookie są stosowane, by zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję ze stroną internetową. Te pliki pomagają zbierać informacje o wskaźnikach dot. liczby odwiedzających, współczynniku odrzuceń, źródle ruchu itp.

Funkcjonalne

Funkcjonalne pliki cookie wspierają niektóre funkcje tj. udostępnianie zawartości strony w mediach społecznościowych, zbieranie informacji zwrotnych i inne funkcjonalności podmiotów trzecich.

Wydajnościowe

Wydajnościowe pliki cookie pomagają zrozumieć i analizować kluczowe wskaźniki wydajności strony, co pomaga zapewnić lepsze wrażenia dla użytkowników.