URODA I ZDROWIE

Ratunek dla zniszczonych włosów – Kerasys Keramide Clinic Serum

4 czerwca 2019, dodał: Redakcja

Jak uratować suche i zniszczone włosy? Czy cięcie to jedyne rozwiązanie? Zanim sięgniesz po nożyczki postaw na silną regenerację i systematyczną ochronę. Unikalna koreańska formuła Kerasys Keramide Clinic Serum zapewnia ratunek dla włosów ekstremalnie zniszczonych. Dzieki niej odzyskają sprężystość, blask i zdrowy wygląd.

Wyjątkowa formuła Kerasys Keramide Clinic Serum łączy w sobie dwa podstawowe składniki o sprawdzonej skuteczności:
• Keratynę – naturalny składnik budulcowy włosów- ma zdolność głębokiej penetracji ich wnętrza, dzięki czemu podczas pielęgnacji precyzyjnie wbudowuje się w strukturę włosa i wypełnia nawet najdrobniejsze ubytki.

• Ceramidy – odpowiadają za nawilżenie pasm, ich sprężystość oraz blask. Ich zadaniem jest uszczelnienie połączeń między rogowymi płytkami włosa i zatrzymanie wilgoci w jego łodydze.

Kombinacja płynnej keratyny z ceramidami to duet zapewniający dwutorową głęboką regenerację struktury włosów. Kerasys Keramide Clinic Serum należy aplikować regularnie po każdym myciu – na wilgotne włosy, w tych partiach, gdzie pasma są zniszczone. Serum można także nałożyć po wysuszeniu, na przesuszone końce włosów, zabezpieczając je w ten sposób przed uszkodzeniami. Lekka konsystencja nadaje włosom gładkość, ale ich nie obciąża. Keramide Clinic Serum – stosowane regularnie- pomaga odzyskać elastyczność, połysk i zdrowy wygląd włosów.

Cena: 59 zł / 70 ml

Produkty marki Kerasys są dostępne w sieciach: Super Pharm, Drogerie Natura, Drogerie Vica, Jasmin, Koliber, Kosmeteria, a także na carrefour.pl, empik.com, asiacare.eu, makeup.pl, superkoszyk.pl, douglas.pl oraz na www.kerasys.pl

 

 

 

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz