URODA I ZDROWIE

Przeciwstarzeniowe kosmetyki Yon-ka

19 marca 2020, dodał: Redakcja

Fundamentem wartości, jakie wyznaje marka Yon-ka jest miłość do świata roślin, skromność i pokora badaczy, szacunek dla natury, sztuka dotyku, jak również specjalistyczna wiedza pozwalająca zapewnić prawdziwe piękno, świetne samopoczucie i poczucie harmonii bez względu na wiek. Od ponad 65 lat Yon-ka hołduje standardom, które wychodzą ponad powszechne trendy i są oparte na prawdziwych przekonaniach. Łączą poszanowanie dla klientów – profesjonalistów i konsumentów. Wszystkie kremy do twarzy, preparaty przeciwstarzeniowe, olejki do ciała, toniki, balsamy i emulsje kosmetyczne wytwarzane są ze składników naturalnych, które stanowią część otaczającej nas przyrody.

BA
Wraz z pojawieniem się botoksu i zastrzyków z kwasu hialuronowego oraz ich natychmiastowymi radykalnymi rezultatami, zabiegi medycyny estetycznej bardzo zyskały na znaczeniu. Wysoce skuteczne, choć nie pozbawione dozy ryzyka, wymagają doskonałej znajomości fachu od lekarza.
Yon-Ka, francuska marka produktów do pielęgnacji skóry, stanowi kontrpropozycję, a zarazem uzupełnienie dotychczasowych technik medycyny estetycznej. Wykonywane pod tą marką nieinwazyjne zabiegi gwarantują widoczne, trwałe rezultaty a zaproszenie tej marki do domu w postaci pielęgnacji domowej zachwyca rezultatami.
Rezultat jest tym, o co dziś chodzi każdemu klientowi i sprawia, że pozostaje on wierny marce. W przypadku Yon-ki, połączony jest on dodatkowo z głębokim szacunkiem do świata i naturalnością (do 99% naturalnych składników naturalnych) co jest gwarancją sukcesu.

Co jest wyróżnikiem marki Yon-Ka?

Przede wszystkim miłość i szacunek do natury, połączony najnowocześniejszą wiedzą z zakresu kosmetologii oraz:
– Fitoterapii  czyli terapii, opartej na ekstraktach roślinnych,
– Aromaterapii – terapii, w której wykorzystuje się olejki aromatyczne, czyli lotne substancje zapachowe pochodzące z roślin, których moc ma wpływ nie tylko na ciało ale też na centralny układ nerwowy, odpowiedzialny za procesy zachodzące w naszym ciele,
GGG
– Aromachologii – nauki o wpływie zapachów na ludzki umysł i zachowanie człowieka,
– Gemmoterapii – terapii wykorzystującej pąki drzew i krzewów jako ogniska witalności embrionalnych tkanek znajdującej się w postaci zalążkowej rośliny

yonkapolska.pl

 

 

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Lokówki
u mnie to nie działa, albo coś nie tak z moimi włosami :D dziwne...
Rehabilitacja
Cześć. Słuchajcie jakiś czas temu uległam wypadkowi w wyniku którego straciłam kończynę dolną...
Kremy do twarzy
A ja lubię Tołpę i Nivea, obie marki mają same zalety:)
Lokówki
Można też zapleść wilgotne włosy na noc i rano loki gotowe bez lokówki:)