URODA I ZDROWIE

Prosty, geometryczny design od Dekoria.pl

25 października 2013, dodał: Redakcja

Harmonia w zgodzie z naturą
W tym sezonie dużą popularnością cieszą się dodatki i dekoracje inspirowane naturą. Doskonale wpisują się w przytulny wystrój klasycznych wnętrz oraz ocieplają surowy charakter nowoczesnych aranżacji. Dlatego Dekoria.pl, w odpowiedzi na pojawiające się trendy, wprowadziła do sprzedaży kolekcję o nazwie Charlotte.

Dcharlotte (1)

Umiarkowany styl i inspirowany prostą geometrią design to hit wśród światowych projektantów wnętrz. Wzór nawiązujący do motywu florystycznego doskonale współgra z naturalnymi materiałami i ociepla wystrój pomieszczenia, dzięki czemu czujemy się w domu komfortowo i bezpiecznie.

Dcharlotte (3)

Istotną rolę w stworzeniu stylowej aranżacji wnętrza odgrywają kolory, które kształtują przestrzeń, a także wpływają na nasz nastrój i samopoczucie. Brązy i beże uspokajają, a wnętrze nabiera przytulnego charakteru, natomiast żywe i ciepłe kolory (kwiecisty motyw) przełamią jasną, lekko przygaszoną kolorystykę, wprowadzając do pomieszczenia powiew świeżości i radości.

Dcharlotte (9)

W odpowiedzi na kształtujące się trendy Dekoria.pl wprowadziła kolekcję Charlotte, którą wyróżnia oryginalny, kwiatowy wzór, inspirowany pastelowymi i akwarelowymi obrazami mistrzów. Charakterystyczny kwiecisty motyw połączony z dopasowanymi kolorystycznie pasami tworzy wysmakowaną i interesującą całość. Tkanina wykonana jest w 100% z bawełny, co podkreśla jej bliskość z naturą. Doskonale prezentuje się w postaci zasłon, rolet, obrusów czy narzut.

Dcharlotte (10)

Choć przed nami sezon jesień-zima, kwiaty pozostają w modzie. Doskonale uwydatniają charakter wnętrza, nadając mu subtelnego i modnego wyglądu. Podkreślają gustowny wystrój klasycznych wnętrz, a także przełamują surowość współczesnych stylizacji.

www.dekoria.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy polski specjalista honorowany j…
Inny problem jest w Polsce - napływ lekarzy z Ukrainy itp, więc na początku...
Czy malujecie się codziennie?
W weekendy odpuszczam pełny makijaż, tylko szminki używam.
krotkie wlosy
Może kiedyś będę miała krótkie, ale teraz lubię siebie wyłącznie w długich...
Jak poprawić samopoczucie?
Ja mam sprawdzony sposób - pyszne lody śmietankowe z dodatkiem soku malinowego:)