URODA I ZDROWIE

Pożywne śniadanie

21 października 2009, dodał: Redakcja

Woman_Eating_Clean_Breakfast

Rano budzi Cię odgłos budzika, przecierasz powoli oczy i nieśpiesznie zerkasz za okno – widzisz tę samą codzienną, jesienną szarugę, krople deszczu na szybie i drzewa z coraz mniejsza ilością liści.   I tak leżąc rano w łóżku i wsłuchując się w ptasie trele, masz przed sobą normalny dzień, z odwiecznymi obowiązkami do wypełnienia i celami do osiągnięcia. Poranne powietrze orzeźwia i zachęca do spaceru, lecz Ty musisz  szykować się do pracy. Kusi Cię wizja oderwania się od codzienności i zatopienia w błogim śnie.  Jednak rzeczywistość jest nieubłagana, domowe obowiązki wzywają, a w pracy czeka na nas stos papierów na biurku, mnóstwo sprawozdań do napisania, druków do wypełnienia i cała masa innych spraw zawodowych. Na samą myśl o tym wszystkim opuszczają nas dobre chęci, opadamy z sił i najchętniej machnęlibyśmy na to wszystko ręką. Co zrobić, aby nabrać energii do działania?
Jedyną radą na taki stan rzeczy jest pożywne śniadanie. Ten poranny posiłek, jeśli jest przyrządzony starannie i z rozsądkiem, przynosi dużą dawkę energii, a w konsekwencji – optymizm i dobre samopoczucie. W tej roli doskonale sprawdzą się Płatki owsiane bez gotowania w saszetkach Elovena. Produkowane są one z naturalnych składników i zawierają suszone owoce, pełnoziarniste płatki owsiane, witaminę B1, żelazo i magnez. Owies, który wchodzi w skład płatków Elovena zawiera duże ilości błonnika, w tym beta-glukanu. Błonnik ma zbawienny wpływ na funkcjonowanie organizmu, gdyż wspomagając układ pokarmowy ułatwia przemianę materii. Beta-glukan natomiast pomaga kontrolować poziom cholesterolu oraz wyrównuje i utrzymuje na stałym poziomie cukier we krwi po posiłku. Dzięki temu energia uwalniana jest stopniowo i nie tracimy jej zaraz po przyjściu do pracy. Płatki owsiane  Elovena są lekkostrawne, a zawarte w nich sól i cukier zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Dzięki temu, że są w wygodnych saszetkach i nie wymagają gotowania, są proste i szybkie w przygotowaniu – wystarczy zalać je gorącą wodą lub mlekiem. Płatki Elovena to gwarancja dobrego samopoczucia już od samego rana, zawarte w nich naturalne składniki zwiększą naszą sprawność umysłową i fizyczną, dzięki czemu będziemy mogli pracować szybciej i efektywniej. Po zjedzeniu takiego śniadania wyjdziemy z domu pełni sił witalnych i w dobrym humorze, a po drodze do pracy będziemy podziwiali zieleniące się trawniki i kwitnące kwiaty, rozkoszując się ciepłym dniem .

Płatki owsiane bez gotowania Elovena rekomendowane są przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religii i wchodzą w skład programu Poznaj Siłę Serca. Celem tego programu jest profilaktyka zdrowotna, szerzenie wiedzy i budowanie społecznej świadomości konieczności dbania  o zdrowie, a także zbiórka funduszy na budowę  systemu wspomagania serca dla dzieci realizowaną przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Dlatego kupując płatki Elovena nie tylko dbamy o naszą kondycję i sprawność umysłową ale także przyczyniamy się do budowy systemu wspomagania serca dla dzieci, gdyż część dochodu z ich sprzedaży przeznaczana jest właśnie na ten cel.

Produkt: Płatki owsiane Elovena w saszetkach bez gotowania
Dostępne 2 smaki: z malinami, z jabłkiem i cynamonem
Waga: 210g (6 saszetek x 35g)
Cena opakowania (6 saszetek): ok. 6 zł

śniadanie dla zapracowanych - internet

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

3 komentarzy do Pożywne śniadanie

  1. avatar krytyk pisze:

    Ten artykuł był marny. Zamiast napisać więcej o śniadaniu ogromna część artykułu reklamowała płatki zbożowe.

  2. avatar princessa pisze:

    Śniadanie jest potrzebne, kiedyś wychodziłam do pracy bez śniadania i później robiło mi się słabo. Nie lubię owsa, wolę inne pomysły.

  3. avatar IwonaF pisze:

    Jakie śniadanie, taki dzień :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Z kim najchętniej poszłybyście do ł…
Myślę, że gdyby pojawił się blisko obiekt godny uwagi, to od razu byś odzyskała zainteresowanie...;)
Nowości kosmetyczne
Jest, a raczej było bo już nie kupimy- Eveline, Express Face Care, Krem...
Suszarki
Rzadko jej używam i zawsze zakładam odpowiednią końcówkę, któras rozprasza cieplo i tak...
Tablica magnetyczna
Fajne tablice są teraz na allegro, warto poszukać promocyjnych ofert właśnie tam.