URODA I ZDROWIE

Pożegnaj się z tatuażem – laser PicoSure usunie go na dobre!

27 maja 2019, dodał: Redakcja

Powody, dla których chcemy usunąć tatuaż, mogą być różne. Może być źle wykonany, może nam się po prostu nie podobać. Może być też ,,błędem młodości”, wspomnieniem nieudanego związku lub nieaktualną już deklaracją miłości. Na szczęście da się to odwrócić i na nowo zyskać ,,przestrzeń’’ na swojej skórze.

Zero problemu!

Wiele osób niestety boi się bólu usuwania tatuaży, który według wielu relacji, jest większy niż ten związany z jego tworzeniem. Inni obawiają się zaś, że efekt będzie niewystarczający albo pojawią się na skórze nieestetyczne blizny. Na szczęście te czasy już za nami! Na wszystkie niepokoje eksperci znaleźli rozwiązanie, którym jest laser PicoSure. Jego zastosowanie w medycynie estetycznej znacznie podwyższyło komfort pacjentów, bo użycie technologii najkrótszej wiązki laserowej niesie za sobą wiele możliwości. Od tych związanych ze zwiększonym bezpieczeństwem, po ograniczenie nieprzyjemnych odczuć. Dodatkowo, znakomicie sprawdza się przy pozbywaniu się tatuaży kolorowych, które zawsze były problematyczne dla standardowych metod.

Warto jednak poznać więcej szczegółów, bo laser PicoSure to wyjątkowe urządzenie, nazywane wręcz ,,laserem nowej ery”. Jego praca opiera się na działaniu pikosekundowych impulsów świetlnych, co zmniejsza do minimum skalę nagrzania skóry. Dzięki temu zwiększa się bezpieczeństwo oraz minimalizowane są ewentualne efekty uboczne – podkreślają to eksperci z warszawskiej Kliniki Miracki, którzy na co dzień pracują z laserem PicoSure. Jego impulsy, wnikając do głębokiej warstwy skóry, pobudzają też produkcję włókien kolagenowych. Powoduje to wzrost jędrności i gładkości skóry, a także wywołuje efekt liftingujący. Wspomniany był również zwiększony komfort osoby poddającej się zabiegowi – zdecydowanie! To nie tylko ograniczenie bólu, lecz także szybki czas trwania sesji, duża skuteczność i skrócenie do minimum rekonwalescencji.

Po zabiegu można od razu wrócić do normalnego trybu życia, pamiętając jednak o większej uważności na miejsce oddziaływania. Warto też wiedzieć, jak wygląda ,,praca” skóry po zabiegu. Początkowo w miejscu działania lasera pojawia się obrzęk i biały nalot. Następnie tatuaż ponownie zarysowuje się, a nawet może być bardziej widoczny niż wcześniej. Efekt utraty jego intensywności zaczyna być dostrzegalny po około trzech tygodniach. Rezultat całkowitego usunięcia wiąże się z około 2-3 zabiegami, ale co ważne, wszystko jest indywidualną kwestią. Dlatego tak istotne jest oddanie się w ręce profesjonalistów.

Wciąż masz wątpliwości? Rozwiej je!

Laser PicoSure:

  • jest najskuteczniejszą metodą usuwania tatuaży, także tych kolorowych – efekty są o wiele lepsze niż przy wykorzystaniu laserów starszego typu,
  • ogranicza doznania bólowe niemalże do minimum,
  • działa bardzo szybko,
  • jest bezpieczny,
  • nie pozostawia blizn pozabiegowych,
  • nie wymaga szczególnego okresu rekonwalescencji,
  • ma także inne zastosowania.

Zaciekawiły cię dodatkowe możliwości lasera? Może w bezpieczny sposób odmłodzić skórę, np. poprzez eliminację płytkich zmarszczek. Pomaga także pozbyć się plam, blizn (również tych potrądzikowych) czy też rozstępów (na rękach, nogach, brzuchu).

Jeśli chcesz usunąć swój tatuaż, dowiedz się więcej o zabiegu przeprowadzanym laserem PicoSure! Wejdź na stronę warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl/pico-sure

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Pożegnaj się z tatuażem – laser PicoSure usunie go na dobre!

  1. avatar Kataryna pisze:

    A ja teraz zbieram na mój kolejny, wymarzony tatuaż a nie jest to tania sprawa. Naprawdę warto przemyśleć dwa razy jaki chcemy wzór, gdzie go chcemy a przede wszystkim: kto ma go nam zrobić. Każdy ma swój własny styl, A jak wiadomo gusta są różne. Warto życzyć wszystkim przemyślanych decyzji :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Moodo.pl kupowałyście tam?
Muszę się przyznać, że sama też swego czasu próbowałam znaleźć jakieś moodo opinie,...
Przyjęcie weselne w Poznaniu
Koleżanka chwaliła sobie dom weselny pod Poznaniem, też dobry dojazd, a jednak poza...
Wakacje, a co z psem?
Ja zawsze zostawiam moje psiaki u babci, ona ma swojego psa i...
kąpiel noworodka
Z naturalnych metod czytałam o łagodzącej kąpieli z dodatkiem siemienia lnianego. Łagodzi np. AZS.