Pościel z kory i Bielawa – magiczne połączenie

15 lutego 2019, dodał: Redakcja

Odpowiedni wypoczynek w nocy umożliwia zapewnienie sobie właściwych warunków do spania. Cisza, zaciemnienie i odpowiednia temperatura w sypialni to tylko niektóre rzeczy, o których należy pamiętać.

Niektórzy zapominają, że bardzo ważny jest odpowiedni dobór pościeli by móc wygodnie spać. Doskonale sprawdzi się tutaj pościel z kory z Bielawy.

Wykonana jest z naturalnej bawełny dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznej w przeciwieństwie do niektórych sztucznych materiałów. Nie tylko alergicy zyskają na zdrowiu używając jej. Pościel z kory jest delikatna dla skóry i doskonale przepuszcza powietrze dzięki czemu człowiek mniej poci się w nocy i nie wybudza się z powodu przegrzania organizmu. Lepsza cyrkulacja powietrza i mniej potu ogranicza powstawanie i namnażanie się roztoczy, co jest zaletą szczególnie dla osób z alergią, astmą i małych dzieci, Są one najbardziej narażone na dolegliwości spowodowane obecnością roztoczy.

posciel_z_kory_bielawa.jpg

Pościel z Bielawy jest bardzo praktyczna, ponieważ uszycie jej ze splotów materiałów o nierównej strukturze powoduje, że jest naturalnie pomarszczona przypominając odrobinę w dotyku chropowatą strukturę kory drzewa. Dlatego określana jest przez niektórych jako pościel kora lub pościel z kory. Zaoszczędzimy dzięki temu czas na jej prasowaniu i krochmaleniu, wymaga mniej pielęgnacji niż inne typy pościeli nie tracąc przy tym estetycznego, eleganckiego wyglądu. Jest zatem idealna dla ludzi zabieganych dla których czas to pieniądz.

Czyszczenie pościeli nie stanowi problemu, materiał jest bardzo odporny, nie przeciera się, dlatego możemy ją wyprać w pralce automatycznej nie martwiąc się przy tym o jego zniszczenie, skurczenie albo utratę barw. Pościel nie straci kolorów nawet po wielu praniach. Nadaje się do użytkowania zarówno w miesiącach letnich jak i zimowych. Bogaty wybór wzorów (przykładowo https://i-posciel.pl/posciel-z-kory-bielawa-kora, kolorów i rozmiarów sprawia, że każdy znajdzie pościel z kory, która mu najbardziej odpowiada i pasuje do wystroju sypialni. Można nawet znaleźć komplety pościeli z kory z podwójnymi poduszkami, jaśkiem albo dołączonym prześcieradłem.

Wpisując w wyszukiwarkach sklepów internetowych hasło „pościel kora” przekonamy się, że wyroby te są stosunkowo tanie, odpowiednie na każdą kieszeń, ponieważ materiał nie jest kosztowny. Możemy ją zakupić nie tylko przez Internet, ponieważ ma bardzo dużą dostępność. Spotkać ją można nie tylko w sklepach specjalizujących się w sprzedaży elementów wystroju wnętrz i sypialni, ale także w zwykłych supermarketach. Pościel z Bielawy to bardzo dobry pomysł na użyteczny prezent. Jest jednym z nielicznych tak uniwersalnych upominków, że nadaje się na wiele różnych okazji, dobry praktycznie dla każdego. Należy jedynie dobrać odpowiedni wzór, w zależności od tego komu chcemy ją wręczyć.

Liczne zalety pościeli z kory sprawiają, że ma wielu zwolenników. By mieć pewność, że została odpowiednio wykonana i spełni nasze oczekiwania warto zwrócić uwagę na sprawdzone firmy specjalizujące się w produkcji tekstyliów.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Wygodne i lekkie zakupy!
Cena:
349 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Kosmetyki do makijażu twarzy
ja generalnie to nie jestem jakaś zakupoholiczką kosmetyczną że się tak wyrażę...
Miłość a pieniądze - dylemat
Kiedyś spotkałam się też z dylematem faceta - poznał Ukrainkę, oczywiście bez...
Czy wrócić do niego mimo wszystko?…
Życie jest tylko jedno dziewczyny, więc nie marnujmy go - mimo wszystko:)
Zabawa: mężczyzna za 5 zł:)
Dla mnie 3 zł jest wart intelekt, a 2 zł wygląd:) Resztę mam nadzieję...