URODA I ZDROWIE

Pokaz iluzjonistyczny na weselu — jak stworzyć magiczne wesele

30 stycznia 2019, dodał: Redakcja

Wesele to prawdopodobnie najważniejsza impreza w Twoim życiu. Warto zadbać o to, żeby wspomnienie o tej wyjątkowej nocy towarzyszyło nie tylko organizatorom, ale też gościom. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się dodatkowe atrakcje, w tym pokazy iluzjonistyczne. To pomysł na magiczne wesele.

Zazwyczaj ślub i wesele przebiegają według określonego schematu. Po uroczystości w urzędzie lub kościele orszak składający się z pary młodej i zaproszonych gości udaje się na miejsce imprezy. Bez względu na to, czy jest nim restauracja, czy elegancka sala weselna, warto zadbać nie tylko o wystrój, muzykę czy jedzenie. Ważne są także rozrywki dodatkowe, które urozmaicą wieczór. Jednym z pomysłów na zaskoczenie gości jest zamówienie pokazu iluzjonistycznego. W wykonaniu doświadczonego magika może być spektakularnym widowiskiem.

Iluzjonista na weselu

Każda para młoda chce, aby jej wesele było zaczarowane i magiczne. O atmosferę zadba pokaz iluzjonisty, np. Czarek Czaruje czy Just Edi Show. Coraz większą popularnością cieszą się tego typu atrakcje, ponieważ wciąż zaskakują i wzbudzają niezwykłe emocje. Ważne jest, że podczas występu goście weselni angażowani są do wspólnej zabawy. Magik wie, jak podsycić napięcie i zainteresować odbiorców, dlatego jego obecność zainteresuje osoby w każdym wieku.

Zanim zdecydujesz się na zaproszenie magika na swoje przyjęcie weselne, dowiedz się, co oferuje. Niektórzy zajmują się wyłącznie występami scenicznymi, oferta innych rozbudowana jest o pokazy weselne. Różni się ona od tej scenicznej, ponieważ uwzględnia udział pary młodej i ich gości w prezentowanych sztuczkach. Ponadto numery dobierane są tak, aby ich tematyka odpowiadała klimatowi uroczystości. Najpopularniejsze z nich to choćby iluzja z obrączką czy z delikatnym pocałunkiem. Plan występu i swoje oczekiwania warto zawsze wcześniej omówić z artystą.

Dlaczego warto?

Przed laty podobny zachwyt wzbudzały pokazy barmańskie, pokazy sztucznych ogni czy możliwość skorzystania z fotobudki. Dzisiaj, choć są nadal lubiane, to jednak nikogo już nie zaskoczą. Często są bowiem stałym elementem imprezy. Pokazy iluzjonistyczne nie tylko stanowią odskocznię od typowego weselnego schematu, ale przede wszystkim:

  • przenoszą gości do bajkowego świata,
  • są wyjątkowym pokazem artystycznym na żywo,
  • zachwycają i intrygują,
  • angażują uczestników — magik wchodzi w interakcję z publicznością,
  • łączą różne techniki i elementy występów.

Nie należy także martwić się o bezpieczeństwo pokazów. Iluzje nie stanowią żadnego zagrożenia dla widzów i uczestników show. Będąc na przyjęciu, na którym młoda para zdecydowała się zatrudnić magika, warto wziąć udział w proponowanych przez niego trikach czy sztuczkach. Uwiecznienie tych momentów stanie się wyjątkową pamiątką na lata. W każdej chwili możesz wrócić do nich w gronie rodziny oraz przyjaciół, aby jeszcze raz przeżyć swoje wesele.

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Zastanawiam się... Kiedy i jak się skończy? Czy świat się zmieni czy wszystko...
remont przedpokoju
Ja wreszcie zdjęłam boazerię, która tam była od 30 lat, więc wreszcie normalnie wygląda...
Rossmann
Ostatnio widzę tam fajne promocje na kolorówkę, kupiłam 2 pomadki w cenie jednej:)
Bank pocztowy - kredyt
Zaletą jest to że weźmie się go na poczcie, nie trzeba chodzić do banku.