Pokaz iluzjonistyczny na weselu — jak stworzyć magiczne wesele

30 stycznia 2019, dodał: Redakcja

Wesele to prawdopodobnie najważniejsza impreza w Twoim życiu. Warto zadbać o to, żeby wspomnienie o tej wyjątkowej nocy towarzyszyło nie tylko organizatorom, ale też gościom. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się dodatkowe atrakcje, w tym pokazy iluzjonistyczne. To pomysł na magiczne wesele.

Zazwyczaj ślub i wesele przebiegają według określonego schematu. Po uroczystości w urzędzie lub kościele orszak składający się z pary młodej i zaproszonych gości udaje się na miejsce imprezy. Bez względu na to, czy jest nim restauracja, czy elegancka sala weselna, warto zadbać nie tylko o wystrój, muzykę czy jedzenie. Ważne są także rozrywki dodatkowe, które urozmaicą wieczór. Jednym z pomysłów na zaskoczenie gości jest zamówienie pokazu iluzjonistycznego. W wykonaniu doświadczonego magika może być spektakularnym widowiskiem.

Iluzjonista na weselu

Każda para młoda chce, aby jej wesele było zaczarowane i magiczne. O atmosferę zadba pokaz iluzjonisty, np. Czarek Czaruje czy Just Edi Show. Coraz większą popularnością cieszą się tego typu atrakcje, ponieważ wciąż zaskakują i wzbudzają niezwykłe emocje. Ważne jest, że podczas występu goście weselni angażowani są do wspólnej zabawy. Magik wie, jak podsycić napięcie i zainteresować odbiorców, dlatego jego obecność zainteresuje osoby w każdym wieku.

Zanim zdecydujesz się na zaproszenie magika na swoje przyjęcie weselne, dowiedz się, co oferuje. Niektórzy zajmują się wyłącznie występami scenicznymi, oferta innych rozbudowana jest o pokazy weselne. Różni się ona od tej scenicznej, ponieważ uwzględnia udział pary młodej i ich gości w prezentowanych sztuczkach. Ponadto numery dobierane są tak, aby ich tematyka odpowiadała klimatowi uroczystości. Najpopularniejsze z nich to choćby iluzja z obrączką czy z delikatnym pocałunkiem. Plan występu i swoje oczekiwania warto zawsze wcześniej omówić z artystą.

Dlaczego warto?

Przed laty podobny zachwyt wzbudzały pokazy barmańskie, pokazy sztucznych ogni czy możliwość skorzystania z fotobudki. Dzisiaj, choć są nadal lubiane, to jednak nikogo już nie zaskoczą. Często są bowiem stałym elementem imprezy. Pokazy iluzjonistyczne nie tylko stanowią odskocznię od typowego weselnego schematu, ale przede wszystkim:

  • przenoszą gości do bajkowego świata,
  • są wyjątkowym pokazem artystycznym na żywo,
  • zachwycają i intrygują,
  • angażują uczestników — magik wchodzi w interakcję z publicznością,
  • łączą różne techniki i elementy występów.

Nie należy także martwić się o bezpieczeństwo pokazów. Iluzje nie stanowią żadnego zagrożenia dla widzów i uczestników show. Będąc na przyjęciu, na którym młoda para zdecydowała się zatrudnić magika, warto wziąć udział w proponowanych przez niego trikach czy sztuczkach. Uwiecznienie tych momentów stanie się wyjątkową pamiątką na lata. W każdej chwili możesz wrócić do nich w gronie rodziny oraz przyjaciół, aby jeszcze raz przeżyć swoje wesele.

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

licówki porcelanowe
Dzień dobry chce założyć licówki porcelanowe w tej stomatologii https://dentomed.com.pl/stomatologia-estetyczna/Czy ktoś może zna tą...
Jestem debilem - dałem jej odejść..…
Szkoda tylko, że czasem tej mądrości nabywa się po szkodzie...
Co lepsze?
Wydaje mi się, że życie w pojedynkę jest pod wieloma względami po prostu wygodniejsze,...
Czemu kobiety wolą drani?
Lubię, kiedy facet wzbudza moje emocje, ale kiedy okazuje się dupkiem i wzbudza więcej...