URODA I ZDROWIE

Planet Plus – zakupy i oszczędzanie

11 marca 2019, dodał: pinkmause

Większości z nas oszczędzanie kojarzy się z rezygnowaniem z przyjemności, a w rzeczywistości odkładanie pieniędzy nie musi być trudne. Wręcz przeciwnie – oszczędzać możemy nawet na tak prostej rzeczy, jaką są codzienne zakupy. Na polskim rynku czynnikiem decydującym w zakupach jest cena. Z drugiej strony, chcemy kupować towary dobrej jakości. Dlatego szukamy okazji, a platformy zakupowe typu cash back są właśnie odpowiedzią na te potrzeby. Zakupy w platformie Planeta Plus to nie tylko dostęp do najlepszych sklepów w Polsce, ale i oszczędność oraz czysty zysk. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom kupujących w internecie w sposób świadomy, wymagający i oszczędny powstał program Planet Plus. Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której możemy dokonywać zakupów w ponad 1000 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji. Program umożliwia kupującym korzystanie ze zniżek dostępnych w portalu, a także zbierania Cashback podczas dokonywanych transakcji. Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem serwisu otrzymujemy gotówkę, zakupy stają się zatem proste i przyjemne. Hasło Planet Plus to „nagradzanie za kupowanie”. Nagradzanie, kojarzy się z korzyścią, a kupowanie z przyjemnością. Planet Plus koreluje z ewidentną korzyścią, i to nie jednorazową, okazyjną, ale trwającą przez cały czas korzystania z zakupów za pośrednictwem platformy.

Wystarczy zalogować się na portalu Planet Plus, wybierać sklep, dokonać zakupu bezpośrednio na stronie sklepu korzystając z promocji i rabatów, a zwrot określonej kwoty za zakupy pojawia się automatycznie na naszym koncie. Cashback (zwrot części wydanych pieniędzy) na portalu planetplus.com dodatkowo łączą się z aktualnymi promocjami, obowiązującymi przecenami i wyprzedażami organizowanymi przez sklepy partnerskie. W praktyce oznacza to, że robiąc zakupy za pośrednictwem strony planetplus.com, dzięki szerokiej ofercie promocji, płacimy mniej, a dodatkowo za każdą transakcję w ramach oferty Cashback otrzymujemy gotówkę, w postaci kilku procent od wartości zakupu.

Założenie konta zajmuje jedynie kilka sekund i jest darmowe, a jednocześnie pozwala oszczędzać Cashback. Przy opisie poszczególnych sklepów znajdziemy informacje o wysokości Cashback’u przysługującego przy zakupach. Po dokonanych zakupach, zaoszczędzone pieniądze (Cashback), pojawią się automatycznie na koncie Cashback widocznym na portalu planetplus.com. Cashback można przelewać (wypłacać) na swoje konto bankowe, przy czym wypłata Cashback jest możliwa, gdy uzbieramy przynajmniej 20 zł i jest bezpłatna.

Obsługa portalu zakupowego jest bardzo prosta i przejrzysta. W panelu klienta doskonale widoczne są informacje o historii zakupów, ilości zaoszczędzonych pieniędzy, ofertach dnia i specjalnych promocjach, które łączą się z Cashback, co oznacza, że czasem oszczędność zakupów może wynieść nawet do 50% wartości danego produktu. Nie ma więc żadnych powodów, by nie wykorzystać potencjału Planet Plus do robienia codziennych zakupów. „Mogę szczerze polecić. Korzystam z Planet Plus od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Proste zasady naliczania cashback, a w razie pytań pomocna infolinia.” – opiniuje jeden z użytkowników platformy.

Z portalem Planet Plus współpracują takie sklepy jak RTV euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, MediaExpert, Saturn, Groupon, Douglas, Sephora, Lot, Agito i wiele innych znanych marek.

10 powodów, dla których pokochasz zakupy z Planet Plus!

1. Zakupy w sieci z Planet Plus są proste, wygodne i oszczędne.

2. Rejestracja trwa kilka minut, jest prosta oraz bezpłatna, a korzyści są bezterminowe.

3. Wtyczka Planet Plus nie pozwala zapomnieć o oszczędnościach przy zakupach online.

4. Na blogu Planet Plus znajdziesz inspiracje zakupowe oraz informacje o ciekawych ofertach sezonowych.

5. Najlepsze oferty to zestaw najciekawszych ofert skumulowanych w jednym miejscu.

6. Masz pytania – Planet Plus służy radą i pomocą na Facebook, Wykopie oraz rozmową na infolinii lub drogą mailową.

7. Planet Plus współpracuje tylko ze sprawdzonymi partnerami i stale powiększa ich grono, oferując szeroką gamę produktów dostępnych online.

8. Planet Plus zmienia i udoskonala się wprowadzając nowe rozwiązania systemowe dla komfortu i wygody użytkowników.

9. Planet Plus dostarcza w pełni bezpieczny system i dba o poufność danych osobowych, które są zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.

10. Planet Plus daje gwarancję naliczenia Cashback przy każdej prawidłowo zrealizowanej transakcji przez planetplus.com, zapewniając najwyższy Cashback w Polsce.

Planet Plus ma w ofercie setki sklepów internetowych, w których znajdziemy tysiące produktów w atrakcyjnych cenach – od sprzętu RTV i AGD, odzieży i obuwia po komputery, książki, muzykę i gadżety. Dodatkowo serwis organizuje akcje promocyjne i konkursy oraz nagradza za polecenie znajomym. Planet Plus informuje też stale o najlepszych promocjach i wyprzedażach dostępnych w sklepach partnerskich. Udział w programie Planet Plus jest bezpłatny, bez dodatkowych opłat, prowizji czy innych ukrytych kosztów, gwarantuje swobodę płatności za zakupy (szybkim przelewem, kartą, PayPal’em, gotówką przy odbiorze, bądź w sklepie stacjonarnym przy odbiorze własnym), a dodatkowo wypłaca Cashback bezpłatnie, szybko i wygodnie już od 20 zł.

Dzięki platformom takim jak Planet Plus, w internecie można kupować jeszcze taniej i mądrzej, bez utraty jakości produktu. Spróbuj, to nic nie kosztuje, a korzystanie z serwisu jest proste i bezpieczne. Zarejestruj się i sam sprawdź jak to działa.

Rób zakupy na Planet Plus i patrz, jak pieniądze wracają na Twoje konto!
Dołącz do programu już teraz!

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

AMPUKI ARGAN INFUSION od Inoar
Zacznij włosy olejować. Może być nawet zwykły olej kokosowy z dodatkiem kilku kropli...
Gdzie kupić ubrania dla dziecka?
Sklep producenta ubranek dla dzieci Kaola-Kid polecam. Ubranka kolorowe i wygodne, takie które dzieciakom...
AMPUKI ARGAN INFUSION od Inoar
Ewentualnie spróbuj ujarzmić włosy prostownicą z Inoar, możesz je lekko podkręcić lub wygładzić...
AMPUKI ARGAN INFUSION od Inoar
Stosuję od miesiąca i potwierdzam, że jest sztos! Wreszcie ujarzmiłam grzywkę, która stała...