URODA I ZDROWIE

Plakaty dla Kawoszy

29 września 2019, dodał: Redakcja

Każdy z nas zaczyna dzień w inny sposób, jedni uprawiają sport od rana, inni czytają gazetę, a jeszcze inni w potwornym biegu organizują dzień dla całej rodziny. Jest jednak coś co wydaje się łączyć wszystkich, a jest to zamiłowanie do kawy. Wychodząc więc naszym klientom naprzeciw Bluebird Design przygotował mnóstwo plakatów o tematyce kawowej.

Poniżej kilka pomysłów jak w ciekawy sposób tego typu plakaty zaaranżować w naszych wnętrzach, z czym łączyć, jak dobierać ramy etc.

Obecnie w swojej ofercie mamy ponad 20 różnych plakatów nawiązujących do tematyki kawowej.
Posiadamy bardzo modne plakaty z różnymi rodzajami kaw – tego typu plakat można ze spokojem powiesić u siebie w domu w większym rozmiarze np. 50 x70 na dowolnej ścianie, żeby służył jako swojego rodzaju ściągawka która będzie nam podpowiadała co do proporcji w przyrządzaniu danej kawki. Dodatkowo taki plakat w naszej kuchni od razu sygnalizuje dla wszystkich naszych gości, że jesteśmy miłośnikami kawy i będą wiedzieli z jakimi podarunkami u nas gościć.

Kuchnia to zdecydowanie przestrzeń w której warto się przyłożyć do wystroju. Jeśli dysponujemy całą ścianą warto pomyśleć o stworzeniu mini galerii plakatowej, w której plakaty kawowe można w ciekawy sposób połączyć z innymi plakatami. W tym przypadku – warto pomyśleć czy nie połączyć plakatu ze sloganem kawowych np: “even bad coffee is better than no coffee” z innymi plakatami fotograficznymi – ciekawe połączenie stworzą plakaty z rogalikami czy chałką – tworzymy w ten sposób prawdziwie smakowity i śniadaniowy zestaw plakatowy.

Plakaty kawowe można dodatkowo łączyć z innymi plakatami kuchennymi jak chociażby plakaty z ziołami czy plakaty ze słodkościami. Nasza oferta plakatowa wiecznie rośnie, a inspiracje są nieskończone.

Jeśli z kolei mamy małą kuchnię i możemy w niej umieścić jedynie jeden mały plakat – fajnym rozwiązaniem jest plakat kawowy ustawiony nawet nie powieszony zaraz przy ekspresie kawowym. W tym przypadku warto jednak przy wyborze materiału zdecydować się na druk na pleksi zamiast na papierze.

Jeśli chodzi o dobór ramek do kuchni i kawowych plakatów na ścianę i tapet samoprzylepnych, bardzo ładnie sprawdzają się ramki z naturalnego drewna, które często nawiązują do drewnianych blatów, czy stołów kuchennych. Oczywiście jeśli nasze kuchnie są urządzone bardziej w stylu nowoczesnym – warto zdecydować się na ramki do plakatów, które będą pasowały do tego stylu – czyli ramki aluminiowe w kolorze białym lub czarnym.

Dobierając plakaty gdziekolwiek u nas w domu, warto pamiętać o tym, żeby plakaty tworzyły przestrzeń w której będziemy się dobrze czuli. Plakaty kawowe z pewnością zadbają o to, aby wnętrza nabrały przytulności.

Jeśli natomiast nie jesteście kawoszem – w co naprawdę trudno uwierzyć – zawsze plakaty kawowe można zastąpić plakatami herbacianymi.

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zaniedbane stopy :(
Polecam artykuł na temat pielęgnacji stóp, tak, żeby wstydu nie było ;) https://ortomedicum.pl/jak-zyskac-piekne-stopy-na-wiosne/
Seminarium biznesowe dla kobiet - V…
Kobiety są lepszymi przedsiębiorcami niż mężczyźni, bo wnoszą w relacje i kontakty biznesowe...
Ładowanie aut elektrycznych - gdzie…
Enea ma ich sporo, np. w Szczecinie widziałam przy urzędzie miasta i przy zarządzie...
Opinia na temat ziół ajurwedyjskic…
Wiecie co, piłam 2 takie herbatki z takich papierowych opakowań, na dnie był...