Piękna, szybko i bez śladu!

25 lipca 2016, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Są to życzenia każdego pacjenta. W dzisiejszych czasach, bez względu na płeć i wiek, liczy się ładny, zadbany i perfekcyjny wygląd. Takie osoby są lepiej postrzegane przez pracodawców oraz współpracowników. Po prostu łatwiej im żyć.

Klinika Ambroziak zdjęcie główne

Każdy chce wyglądać młodziej, zatrzymać czas a nawet go cofnąć. Nie zawsze trzeba sięgać po zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej, po których potrzebujemy więcej czasu na rekonwalescencję, aby ukryć ślady ingerencji lekarza. W naszej klinice możemy zaproponować szeroką gamę tzw. zabiegów ”bez śladu” – zabiegów, po których każdy może wrócić do pracy, domu i swoich codziennych obowiązków.

Najpopularniejszym zabiegiem, bardzo chętnie wykonywanym, jest wstrzyknięcie toksyny botulinowej. Lekarz po uprzednim znieczuleniu, ewentualnie schłodzeniu miejsca poddawanego terapii, wykonuje drobne nakłucia. Po zabiegu widoczne możne być jedynie zaczerwienienie, które ustępuje po około godzinie. Bardzo rzadko możne zdarzyć się siniak, ale zawsze można go zamaskować korektorem. Zbliża się lato, a w związku z tym nie wolno zapomnieć o zabiegu leczenia nadpotliwości, także przy użyciu toksyny botulinowej. W tym wypadku nie musimy się niczego obawiać – zabieg jest szybki, a po paru dniach można się cieszyć komfortem niepocenia, posiadaniem suchych pach, dłoni i stóp.

shutterstock_328676510_hi

Innym popularnym zabiegiem jest podawanie kwasu hialuronowego. Można go stosować np. w nawilżeniu skóry twarzy i ciała. Dzięki pojawieniu się kaniul (tępo zakończona igła o różnych rozmiarach i długości) możemy wykonywać zabiegi nawilżenia, wypełniania zmarszczek lub przywracania objętości bez pozostawienia śladu. Lekarz wykonuje jedno nakłucie i w to miejsce wprowadza kaniulę, po czym podaje kwas hialuronowy. Szybko uzyskujemy pożądany efekt napięcia, zliftingowania i poprawienia nawilżenia miejsca poddanego terapii. Wymienione zabiegi są najpopularniejsze i zarazem bezpieczne – oczywiście gdy są wykonywane przez lekarza.

Jeżeli pacjentom zależy na profilaktyce procesu starzenia, a także gdy trzeba uzyskać efekt uniesienia (lifting podbródka, policzków, napięcie skóry powiek), zaczynamy stosować najnowocześniejsze technologie – ultradźwięki w technologii HIFU (zabiegi: Ultraformer i Ulthera). Urządzenia zapewniają nam długotrwały efekt liftingu twarzy i ciała dzięki unikalnej technologii z wykorzystaniem zogniskowanych ultradźwięków. Dochodzi do podgrzania tkanek, takich jak: skóra, tłuszcz, mięśnie. Na skutek tego procesu tkanki się obkurczają, a dodatkowo dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują wytwarzanie kolagenu. Najczęściej po zabiegu nie widać śladu – ewentualnie zaczerwienienie i mały obrzęk, który ustępuje po około 30 minutach.

DSC_9508_HRZespół Kliniki Ambroziak

U bardziej wrażliwych pacjentów przez parę godzin może utrzymywać się uczucie dyskomfortu w okolicy poddanej leczeniu. Zabieg wykonujemy co 12-24 miesiące, jednorazowo na daną okolicę ciała lub twarzy. Na pełny efekt musimy poczekać około 6 miesięcy od dnia wykonania zabiegu.

Jedną z najnowocześniejszych niechirurgicznych technik, służących do utrzymania młodego wyglądu, jest Pelleve. Wykorzystuje fale radiowe, pod wpływem których dochodzi do kurczenia i napinania włókien kolagenowych. Wyniki są widoczne już po jednym zabiegu. Stosujemy w leczeniu obwisłego podbródka, fałdów nosowo-wargowych, kurzych łapek, nadmiaru skóry na powiekach, czy „ciężkiego” czoła. Nie przewidujemy żadnego okresu rekonwalescencji, miejscowe zaczerwienienie widoczne jest zwykle przez godzinę, ale nigdy nie dłużej niż 24 godziny, za to efekty – nawet od roku do 2 lat. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie.

Nawet lasery frakcyjne mają od niedawna swoją wersję bezobjawową. Dzięki technologii laserów pikosekundowych można uzyskać ten sam efekt i pójść następnego dnia do pracy! Laser Discovery Pico jest obecnie najsilniejszym na rynku laserem pikosekundowym, stosowanym między innymi do odmładzania skóry w sposób niepozostawiający śladów pozabiegowych.

Jak widać, mamy wiele zabiegów dla zapracowanych osób, chcących ukryć ingerencję lekarza. Po rozmowie z lekarzem można tak dobrać i zaplanować terapię, aby nawet najbardziej zajęty człowiek mógł poprawić swój wygląd w sposób bardzo szybki i niewidoczny.

Zespół Kliniki Ambroziak
IMG_3029

Klinika Ambroziak

Al. Gen. W. Sikorskiego 13
02-758 Warszawa

Klinika Ambroziak Oddział Piaseczno

ul. Młynarska 2a
05-500 Piaseczno

Tel.: +48 22 111 50 05
Tel.: +48 726 101 000

[email protected]

www.klinikaambroziak.pl

Print

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Prezenty
Zawsze można być praktycznym :P tym bardziej jak idziemy do mężczyzny. Butelka dobrego...
Czego nie odmówisz sobie nawet podc…
Pizzy, niestety (albo stety :P ). Pizzy nie potrafię się oprzeć i zawsze...
Pleśń i wilgoć w domu
Teraz z domów robi się termosy więc potrzeba wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Kanały...
Termometr
U nas sprawdza się termometr dokonujący dokładnych pomiarów temperatury ciała, ale też powierzchni czy płynów.