Peeling węglowy

26 stycznia 2018, dodał: laserlook
   Peeling węglowy to rewolucyjny zabieg laserowy, który jest całkowicie bezbolesny przy minimalnym ryzyku poparzenia. Jest bardzo korzystny dla osób z tłustą skórą, zaskórnikami, powiększonymi porami, matową skórą i trądzikiem na twarzy lub ciele. Jest to również doskonały sposób złuszczania i odświeżania skóry, zapewniając natychmiastowy odświeżony wygląd i pozostawiając skórę bardziej miękką, gładszą i jędrniejszą.
   Warstwa ciekłego węgla nakładana jest na skórę, gdzie wnika głęboko w pory. Światło lasera jest przyciągane do cząstek czarnego węgla. Kiedy laser przechodzi przez obszar, niszczy węgiel, zabierając ze sobą obumarłe komórki skóry, zanieczyszczenia i olej. Taki peeling zapewnia wiele korzyści.
Czyszczenie
Węgiel ma zdolność wchłaniania oleju i zanieczyszczeń z głębokich porów. Po przejściu lasera nad leczonym obszarem celuje i niszczy cząstki węgla, zabierając z sobą zaabsorbowany materiał.
Złuszczanie
Ponieważ węgiel jest celem lasera, usuwa martwe komórki skóry, zaskórniki i skutecznie złuszcza skórę. Rezultatem jest miękka, promienna skóra o zmniejszonych rozmiarach porów i bardziej równomiernym odcieniu skóry.
Odmłodzenie
Peelingi węglowe są również nakierowane na głębokie warstwy skóry w celu stymulowania produkcji kolagenu, co z kolei powoduje, że skóra staje się jędrniejsza, bardziej szorstka, zmniejsza drobne zmarszczki i zmarszczki, a skóra staje się mocniejsza i bardziej promienna.
Leczenie trądziku
Ciepło wytwarzane przez peelingi węglowe ma 2 dodatkowe zalety. Redukuje ono bakterie odpowiedzialne za trądzik, pozwalając na lepsze zarządzanie pryszczami i ogniskami, a także zmniejsza skurcze łojowe (gruczoły produkujące ropę), co skutkuje mniejszą produkcją ropy, a zatem zmniejsza zagęszczenie budujące się w porach. Zabiegi można wykonywać na dowolnej części ciała, w tym na plecach i klatce piersiowej.
   Podobnie jak w przypadku wszystkich zabiegów na skórze, peelingi węglowe powinny być uzupełniane przez rutynową pielęgnację skóry i codzienne stosowanie środków ochrony przeciwsłonecznej o wysokim spektrum działania. Zauważalne wyniki można doświadczyć po jednym zabiegu, ale dla maksymalnych wyników długoterminowych zalecamy regularne zabiegi.
   Peeling węglowy pomimo swojego szerokiego zastosowania nie jest jeszcze zabiegiem popularnym z tego powodu, że niezbędne do niego lasery są bardzo drogie i mało który salon na to stać. Jedna jeśli jesteśmy w Lublinie, to warto odwiedzić salon kosmetyczny Lublin Laser Look, który wykonuje zabieg peelingu węglowego laserem Q-switched Nd:yag. Jest to gabinet który specjalizuje się w laserowych zabiegach na twarz i ciało. Jest to salon godny zaufania z wieloma pozytywnymi opiniami i bardzo dużą bazą klientów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na peeling węglowy Lublin.
Laser Look
ul. Głęboka 10/36
20-612 Lublin
tel. 730082090Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Pasty curry o oryginalnym, pikantnym smaku i niezapomnianym aromacie
Cena:
12,99 zł
Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Naturalna witamina C
Cena:
139 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Zdrowe odżywianie :)
A Co sądzicie o musli ? Warto coś takiego jadać systematycznie ?
Kupno Inhalatora
Macie jakieś pomysły co do konkretnego modelu? Na co zwracać uwagę przy zakupie?
jaki zestaw?
No i super
Co kupić na prezent dla mężczyzny -…
A może kurs języka angielskiego? To świetnie opracowany kurs angielskiego i myślę, że...