Opinie o Vitberg – test urządzenia do wibroterapii RAM Vitberg+ moduł metabolizm

21 maja 2018, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Test urządzenia do wibroterapii RAM Vitberg+ – Zestaw metabolizm wspomagający funkcje metaboliczne organizmu – opinia

Wibroterapia na odchudzanie i pobudzenie metabolizmu? Testujemy moduł metabolizm od Vitberg. Opinie o tym, w jaki sposób pobudza funkcje metaboliczne i działa wyszczuplająco, przedstawiamy w artykule, po przeprowadzeniu 30-dniowego testu.Vitberg - opinie z testów

Odkąd pamiętam jestem wiecznie motywowana do wykonywania najróżniejszych ćwiczeń: w radio, prasie czy telewizji no i social mediach wciąż słyszymy o tym, że ruch to zdrowie, a fitness czy siłownia działa cuda. Jeśli jednak Twój system metaboliczny jest zaburzony, to nawet najbardziej forsujące ćwiczenia nie poradzą sobie z usunięciem toksyn z organizmu czy wsparcie pracy jelit.
Z wielką przyjemnością – dosłownie! testowałam więc przez okres 30 dni urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+na portalu UrodaiZdrowie.pl

Vitberg - moduł metabolizm

Vitberg – polski producent sprzętu do wibroterapii

Samo urządzenie przypomina niejako matę masującą, wykonane jest z wysokiej jakości odpornego materiału przypominającego skórę ekologiczną, jest eleganckie i porządnie skonstruowane. W opakowaniu – pudełku, które do mnie przyjechało znalazłam więc MODUŁ BAZOWY – do którego dodatkowo zasugerowano dwa dodatkowe podpięcia czyli:

– moduł do programu stymulującego pracę jelit a więc na obszar nadbrzusza, śródbrzusza, okolice pachwowe, okolice boczne i podżebrowe brzucha, powięź podskórna i powierzchnia leżąca między tkanką podskórną a mięśniami brzucha.

Test urządzenia Vitberg

Sama instalacja modułu jest banalnie prosta, po prostu należy  podłączyć moduł bazowy za pomocą zasilacza i wtyczki do prądu, a za pomocą krótkiego łącznika podłączyć moduł metabolizm do zestawu bazowego. Trwa to dosłownie chwilkę i już można w zasadzie kłaść się na brzuchu na Vitbergu i rozkoszować przyjemna wibracją, której efekty są zauważalne już po kilku dniach.

Drugi moduł, który stosowałam naprzemiennie to moduł BIODRA – tutaj wibroterapia obejmuje mięśnie pośladkowe, skośne zewnętrzne brzucha, dwugłowe uda, czworogłowe uda, napinacze powięzi szerokiej ud. Celem tego programu jest usprawnienie nie tylko pracy mięśni, ale też stawów obręczy biodrowej oraz dna miednicy i oczywiście poprawa pracy narządów wewnętrznych odpowiedzialnych za role wydalnicze.

Dodatkowym atutem jest fakt, że wibroterapia w pozycji jak poniżej jest zalecana przy wysiłkowym nietrzymaniu moczu, hemoroidach, problemach z perystaltyką jelit, cukrzycy, bólach i ograniczeniach ruchomości w obrębie miednicy.

Vitberg - test modułu biodraOpinie o Vitberg po kilku, kilkunastu i 30 dniach stosowania

Z wielką przyjemnością – dosłownie! testowałam więc przez okres 30 dni urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+na portalu UrodaiZdrowie.pl. Poznajcie moje opinie i odczucia w trakcie testu.

Oczywiście stopień „masowania” czy drgania można sobie łatwo regulować za pomocą wygodnego pilota.

Jednak już po kilku dniach zauważyłam poprawę metabolizmu i lekkość w brzuchu:)  „To urządzenie naprawdę działa” od razu pomyślałam i regularnie każdego dnia po pracy oddawałam się przyjemnemu lenistwu mając świadomość, że chudnę… Oczywiście starałam się też odżywiać regularnie i ograniczyć słodycze oraz węglowodany, ale cały mój system  trawienny i przemiana materii została tak pobudzona, że naprawdę nie musiałam specjalnie się głodzić. Okazało się, że specjalnie zaprojektowany bodziec wibracyjny redukuje czas przejścia mas kałowych w okrężnicy i w związku z tym zwiększa ruchu jelit.  Inny mechanizm działający tutaj to podniesienie dość niskiego ciśnienia w jamie brzusznej spowodowanego zwiotczeniem mięśni brzucha.

Po około 14 dniach od regularnego stosowania programu zważyłam się, i zauważyłam, że schudłam 2 kg, może nie jest to jakoś specjalnie dużo, ale też moja waga nie była monstrualna, więc dla mnie to naprawdę dobra wiadomość.
W sumie udało mi się schudnąć po okresie stymulacji przez 30 dni ponad 3 kg, więc jestem niezmiernie zadowolona z efektów.

System Vitberg i jego zastosowanie

W paczce jest bardzo dokładna i czytelna instrukcja obsługi, kilka informatorów, poza tym można też na stronie internetowej czy poprzez konsultantkę poradzić się i dowiedzieć jak prawidłowo stosować urządzenie. Ten program jest też dostępny w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie całego kraju.

Rehabilitacyjny sprzęt masujący VITBERG+ to naprawdę skuteczny i bezpieczny system do wibroterapii leczniczej i sportowej. Dedykowany nie tylko przy problemach z metabolizmem, ale dzięki temu, że modułów jest dość dużo  ( jest 6 aktywnych i 2 nieaktywne moduły) na rózne obszary ciała, świetnie radzi sobie z istniejącymi już schorzeniami układu kostno-stawowego, mięśni czy wieloma innymi dolegliwościami.

Dobra informacja dla osób, które żyją z bólem i faszerują się niezdrowymi medykamentami, zawierającymi mnóstwo szkodliwej chemii.

Urządzenie posiada wszelkie certyfikaty medyczne i jest zgodne z dyrektywami unijnymi, został też zatwierdzony przez Ministra Zdrowia.

https://www.vitberg.com/aparat-ram-vitberg-plus/modul-metabolizm

tel:  18 442-33-69

 FORUM - bieżące dyskusje

Pracownicze Plany Kapitałowe - PPK
Nie mam tego i nie będę miała. Już raz rząd sobie zabrał kapitał...
Zamek na wulkanie
Ciekawe co z tego zamku zostanie jak wulkan się obudzi... Oby nie;)
Nasze blogi :)
Fajne są stylizacje na instagramie, teraz to tylko tam zaglądam:)
Rośliny inwazyjne
U mnie pokrzywa, choć rodzima to jest aż nadto inwazyjna. I perz:)