URODA I ZDROWIE

Olejek przeciwko rozstępom KLORANE

10 marca 2020, dodał: Redakcja

Przyszłe mamy myśląc o pielęgnacji ciała za główny cel stawiają zapobiegnięcie rozstępom*, dlatego Laboratoria Klorane opracowały olejek o udowodnionej w badaniach klinicznych skuteczności, który zapobiega pojawianiu się rozstępów, pomaga poprawić te, które już się pojawiły i łagodzi wszystkie problemy skórne związane z ciążą: suchość, ucisk i swędzenie. Naturalny produkt do pielęgnacji skóry łączący skuteczność, łatwość użycia i bezpieczeństwo. Bez zapominania o zmysłowej atrakcyjności – coś, co jest bliskie sercu Klorane.

olejek

OLEJEK PRZECIW ROZSTĘPOM KLORANE
ZAPOBIEGANIE I KOREKCJA od 1 trymestru ciąży

Pierwszy produkt „4w1” na rynku.
Odpowiedni od 1 trymestru ciąży i dla kobiet karmiących piersią.
• Odżywia skórę
• Zapobiega pojawianiu się rozstępów
• Pomaga korygować nowe rozstępy
• Łagodzi uczucie swędzenia
Dzięki wielopozycyjnemu sprayowi produkt jest szybko i bardzo łatwo rozprowadzany na i pod brzuchem, na piersiach i udach (nawet do góry nogami). Konsystencja jest nie-kleista nie-lepiąca, doskonale się wchłania. Kwiatowa nuta zapachowa zmienia codzienną rutynę w chwile wyjątkowej przyjemności.

Dla odżywienia i miękkiej skóry zastosowano bogate w kwasy omega-6 olej z krokosza i olej zwiesiołka. Olej lniany, źródło omega-3, pomaga skorygować nowo powstałe rozstępy. Ich działanie wspiera Witamina E – silny przeciwutleniacz, który chroni komórki.

CENA
57 zł za pojemność 100 ml
85 zł za pojemność 200 ml opakowanie ekonomiczne

98% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW Formuła złożona z najbardziej podstawowych składników, aby przyszłe mamy mogły ją stosować bez żadnych obaw, od samych początków ciąży.
• Zadowolenie z profilaktyki 89% 2
• Pomaga zredukować nowe rozstępy 96% 2
• Łagodzi uczucie swędzenia 73% 2
• Odżywiona skóra 97% 2

Dostępne w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl
Od 50 lat Klorane kultywuje sztukę tworzenia dermokosmetyków o wysokiej jakości i skuteczności, zrodzonych z botaniki i dostosowanych do indywidualnych potrzeb skóry i włosów. Klorane wierzy w bardziej odpowiedzialny świat i kieruje się tym każdego dnia, wytwarzając produkty bardziej przyjazne środowisku, z korzyścią dla wszystkich.

Klorane z certyfikatem ECCOCERT
Certyfikat ECCOCERT w 2012 docenił opakowania wytworzone w dużej części z recyklingowanego PET, ekologiczne tekturowe etui certyfikowane przez PEFC, oraz całkowicie biodegradowalne  formuły do spłukiwania.

Wybierasz Klorane – wybierasz ekologię! To prawdziwie zielony kosmetyk powstały z poszanowaniem przyrody. W 1994 roku POWSTAŁA fundacja na rzecz ochrony I waloryzacji światowego dziedzictwa roślinnego KLORANE BOTANICAL FOUNDATION

• Chroni zagrożone gatunki i bada cenne roślinny
• Od 2012 pozyskanie nowego wyciągu roślinnego wiąże się z projektem na rzecz lokalnej ludności.
• Przekazuje botaniczną pasję. Ponad 600 000 dzieci uczestniczyło już w warsztatach w ramach programu edukacyjnego mającego nauczyć młode pokolenie dbałościprzyrodę z cierpliwością i szacunkiem.
• Prowadzi 30 programów w 25 krajach
◦ Pomaga w ponownym zalesianiu, w celu zapobiegania wysuszania lądów. 70 000 drzew egipskich zostało posadzonych w ramach Great Green Wall, ogromnego pasu zieleni, z Dakaru do Dżibuti, o szerokości 15 km.
◦ Fundacja wspiera m.in. siew 3000 roślin cupuaçu, drzew spokrewnionych z kakaowcem, walczy z wylesianiem archipelagu Komory – zmniejszenie zużycia drewna o 270 ton rocznie dzięki wprowadzeniu bardziej wydajnych technologii.
◦ Fundacja sfinansowała na całym świecie wiele programów zmierzających do ochrony roślin. Wśród nich było wyhodowanie zagrożonego gatunku Normania triphylla w Portugalii przy współpracy ogrodu botanicznego miasta Funchal i Narodowego Instytutu Botanicznego miasta Brest.
◦ Finansuje letni uniwersytet medyczny w Senegalu, szczególnie zaangażowany w program zalesień. Jest też pionierem w zakładaniu bioróżnorodnych plantacji w Puszczy Amazońskiej.

Do 700 testów zapewnia bezpieczeństwo
Przeprowadzamy bardzo szczegółowe testy przed każdym wdrożeniem: aby wybrać bezpieczne składniki, upewnić się, że nie szkodzą zdrowiu lub środowisku,  potwierdzić, że wybrane składniki dobrze się komponują ze sobą i z opakowaniem oraz by zapewnić ochronę przed zanieczyszczeniami.

Zatrzymać plastik
Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, marka Klorane do 2021 roku zamierza produkować 100% opakowań z plastiku i z papieru pochodzącego z recyklingu. Dodatkowo mają być one z mniejszym udziałem wagowym plastiku. Obecnie już 50-75% opakowania  to plastik z odzysku. Już teraz projektuje się w Klorane o 33% lżejsze tuby, aż o 77% lżejsze słoiki, stopniowo wycofuje tekturowe opakowania, a papierowe ulotki
z opakowań zostały już całkowicie wycofane

1 Badanie IDM, grupy fokusowe przez 6 miesięcy na 50 kobietach w ciąży w porównaniu z 50 nieleczonymi kobietami w ciąży, październik 2015. 2 Badanie kliniczne z udziałem 52 kobiet w ciąży po 6 miesiącach stosowania

 

 

 

 

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gdy pies boi się wystrzałów
Czasem pies był ofiarą postrzału, i dlatego się boi, sąsiad miał psa, który...
Złoty pierścionek.
Ja lubię białe złoto, bez kamieni, wystarczy jakiś efektowny wzór samego metalu
żłobek a korzystanie z nocniczka
Ale co innego w domu, a co innego wśród obcych osób, znam przypadki...
Lubrykanty a zajście w ciążę
Jak są problemy to każde wytłumaczenie jest dobre ale niekoniecznie trafne. Lepiej chyba...