Olejek do ciała werbena – Kosmetyk Miesiąca! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Olejek do ciała werbena – Kosmetyk Miesiąca!

2 stycznia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

W tym miesiącu status Kosmetyku Miesiąca otrzymał zachwycający swoim aromatem olejek do ciała werbena, który ma właściwości przeciwzmarszczkowe i pielęgnujące skórę.  Już pierwsze krople tego drogocennego olejku potrafią wprawić nas w dobry nastrój,  kiedy to nasze ciało po porannym prysznicu domaga się nawilżenia i wzmocnienia dawką energii.

Werbena cytrynowa to krzew pochodzący z Ameryki Południowej, cenny kosmetycznie ze względu na wydzielające intensywny aromat pięciopalczaste liście. Z liści pozyskuje się aromatyczny cytrusowy olejek eteryczny bogaty w cytral, carvon, nerol, dipenten, limonen, ci roncol, geraniol, alfa- i beta-pinen, cyneol oraz linalol. Relaksacyjne właściwości werbeny cytrynowej są znane już od stuleci, Czy mieliście kiedyś możliwość zachwycić się tym odurząjąco orzeźwiającym zapachem werbeny w kosmetykach? Jej odprężająca niebywała moc jest głównym składnikiem olejków np. olejku do ciała marki Norden Cosmetics.

Ten kuszący zapach trawy cytrynowej i niebywałej świeżości roznosi się po całym pokoju, towarzysząc nam praktycznie przez większość dnia. Subtelny aromat cytrusów nie dominuje jednak w sposób natarczywy, wręcz przeciwnie dosłownie muska nasze zmysły i powoduje uczucie błogości i rajskiej rozkoszy. Niebywale szybko aplikuje się w domagającej się kolejnej dawki tego rozbudzającego skórę płynu. Ze względu na jego naturalne właściwości olejek dedykowany jest praktycznie do stosowania na całe ciało, najkorzystniej działa w porannych godzinach, kiedy powoli z każda kolejną porcją budzi się ze snu.  Cudowna terapia dla ciała, poranny rytuał dla zmysłów, który powinien znaleźć się obowiązkowo w każdej łazience. Przy regularnym stosowaniu, skóra po masażu olejkiem wydaje się zdecydowanie lepiej odżywiona, gładka i miła w dotyku, ujędrniona i sprężysta.

Do kupienia: https://sklep-nordencosmetics.pl

 

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tabletka "po" od 15 roku życia
Dla mnie seks 15 latki jest czymś niepojętym, przeraża mnie to! ale teraz...
Błędy w komunikacji - 12 zdań, któr…
Będąc w związku trzeba wręcz należy rozmawiać. Nie tylko o problemach, bo te bardzo...
Podwyżka renty socjalnej
Uważam, że skutki podniesienia renty socjalnej będą korzystne społecznie. Grupa osób najbardziej w...
Złomowanie auta
Też tak myślę, że dzisiaj każdy patrzy gdzie kupić coś taniej tym bardziej...