Odwołanie premiery „The Interview”

21 grudnia 2014, dodał: Adrianna Kaczuba

Czy film byłby w stanie wywołać swoją fabułą aferę, w którą zamieszane są rządy wielkich państw oraz godzi on w politykę międzynarodową, a to wszystko jeszcze przed ukazaniem się filmu w kinach? Czy to w ogóle możliwe, żeby przedstawiciele FBI zainteresowali się jeszcze jakąś produkcją filmową? Okazuje się, że odpowiedź na te pytania brzmi: tak, to możliwe!

„The Interview”„Wywiad ze Słońcem Narodu”), gdyż taki tytuł nosi produkcja, to historia gospodarza talk show i jego producenta, którzy mają przeprowadzić jedyny na świecie wywiad z Kim Dzong Unem, przywódcą komunistycznego reżimu Korei Północnej. Filmowi bohaterowie zostają jednak zwerbowani przez CIA i otrzymują zadanie zabicia dyktatora, a tym samym zostają wplatani w międzynarodowy spisek.

The_Interview_2014_poster

Film, który miał się ukazać w kinach 25 grudnia 2014 roku, to dzieło wytwórni Sony Pictures, a w produkcji zagrały takie gwiazdy światowego formatu jak Seth Rogen czy James Franco.

Paradoksalnie fabuła filmu wydaje się, po części, podobna do wydarzeń w rzeczywistości. Bowiem światowa premiera filmu została odwołana ze względu na groźbę ataków terrorystycznych na kina wyświetlających „The Interview”. Wszystko po ataku hakerów, którzy wykradli dane Sony Pictures dotyczące produkcji, włączenie z datami i miejscami emisji filmu.

screen_shot_2014-11-25_at_4.58.14_am

Jeszcze w fazie realizacji pracownicy Sony otrzymywali wiadomości z pogróżkami, a władze Korei Północnej wielokrotnie krytykowały twórców filmu podkreślając, że „The Interview” jawnie wspiera terroryzm!

Sprawa okazała się na tyle poważna, że zainteresowało się nią FBI i rząd Stanów Zjednoczonych, a także zadecydowano się odwołać premierę filmu i nie dopuszczać do jego emisji. W piątek 19 grudnia FBI oficjalnie oskarżyło Koreę Płn. o dokonanie ataku hakerskiego na wytwórnię Sony Pictures.

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Krzesełka barowe
Na pewno są wygodne...? W domu to jednak chciałabym wypocząć siedząc:)
Frędzle - obszywki i koronki
Fajne takie frędzle, tylko mój kot by je obgryzał, on wszystko co wystaje, tak załatwia...
Problem z czyszczeniem okapu
Woda z octem - działa nawet na silnie zabrudzony tłuszczem!
stan surowy - stan zamknięty
Dach i okna to podstawa, żeby budynek nie niszczał, bo nie zawsze są pieniądze,żeby...