URODA I ZDROWIE

Nowoczesne sprzątnie mieszkania produktami zawierającymi jony srebra

23 sierpnia 2016, dodał: Redakcja

Właściwości srebra znane są ludzkości od wieków. Mikrobiologiczne działanie sprawia, że przechowywanie żywności w srebrnych naczyniach wydłuża jej świeżość i żywotność. Średniowieczne odkrycia dowiodły, że sproszkowane srebro i jego związki skutecznie goją rany. Może warto zatem skorzystać ze środków czyszczących zawierających srebro? Podłogi oraz blaty kuchenne na dłużej pozostaną czyste, wolne od bakterii i zarodników grzybów.

Nanotechnology and nanostructure with nanoparticles, atomic and molecular structure, chemical bonds and science concept, crystal lattice network model on blue background

 

Najnowsze osiągnięcia inżynierii materiałowej to nanomateriały ze sprawdzonych mikrobiologiczym działaniem srebra na bakterie i zarodniki grzybów. Sprawdzone, dobrej jakości nano srebro i jego komponenty charakteryzują się wysoką skutecznością, trwałością oraz zabezpieczają powierzchnię przed rozwojem kolonii bakterii. 

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej nowości i środków, które mają nam ułatwić organizację oraz codzienne sprzątanie mieszkania.

Profesjonalna chemia pozwala by w łatwy i szybki sposób, bez czasochłonnego szorowania, wyczyścić tłuszcz, osady, przypalenia. Dodatek jonów srebra na kilka dni pozwoli utrzymać czyszczoną powierzchnię biologicznie czystą. Zastosowanie jonów srebra znakomicie sprawdza się jako dodatek do płynów do mycia podłóg, blatów kuchennych czy lodówek. Koncentrat do mycia podłóg w pojemności 1 litra można kupić już od 24 zł np. tutaj: https://sklep.hadwao.net/nano-srodki-czyszczace/17-clean-floor-daily.html. Zastosowanie innowacyjnego środka ze srebrem do umycia sanitariatów sprawi, że toaleta będzie czysta i estetyczna a dodatkowo bezpieczna dla członków rodziny.

Coraz częściej na sklepowych półkach odnaleźć można mydełka czy toniki do przemywania twarzy, które znakomicie radzą sobie z trądzikiem u nastolatków. Nano srebro jest przyjazne dla alergików, jak również środowiska naturalnego dlatego nie należy obawiać się negatywnych skutków jego stosowania.

Artykuł powstał we współpracy z HadwaoNet,

https://sklep.hadwao.net

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zaniedbane stopy :(
Warto pomyśleć wcześniej o pielęgnacji stóp, tak, żeby wstydu nie było ;)
Seminarium biznesowe dla kobiet - V…
Kobiety są lepszymi przedsiębiorcami niż mężczyźni, bo wnoszą w relacje i kontakty biznesowe...
Ładowanie aut elektrycznych - gdzie…
Enea ma ich sporo, np. w Szczecinie widziałam przy urzędzie miasta i przy zarządzie...
Opinia na temat ziół ajurwedyjskic…
Wiecie co, piłam 2 takie herbatki z takich papierowych opakowań, na dnie był...