Nowoczesne i nieinwazyjne zabiegi na ciało w Warszawie – wywiad z Agnieszką Feifer

20 czerwca 2018, dodał: Redakcja

W ramach akcji Piękna na Wiosnę rozmawiamy z Panią Agnieszką Feifer – właścicielką NEWLOOK’s Institute w Warszawie, mieszczącym się przy ulicy Gałczyńskiego 5 Śródmieście na temat nowoczesnych i nieinwazyjnych metod ujędrniania i modelowania ciała oraz redukcji celulitu.

Redakcja: Pani Agnieszko, szczególnie w okresie wiosenno-letnim przyglądamy się bardziej swojej figurze, niestety tylko nieliczne z nas mogą poszczycić się wyjątkowo jędrnym ciałem bez grama cellulitu. Proszę powiedzieć, jaki wachlarz zabiegów oferuje Pani gabinet?

Agnieszka Feifer: Naprawdę skuteczna pielęgnacja ciała wymaga specjalistycznej wiedzy oraz zabiegów dedykowanych zróżnicowanym potrzebom. Właśnie dlatego w NEWLOOK’s wykonujemy zabiegi, które w optymalny sposób przeciwdziałają konkretnym problem. Bogata oferta zabiegowa pozwala nam idealnie dopasować metodę pielęgnacji do celów, jakie pragnie osiągnąć klientka.

Do najbardziej popularnych zabiegów na ciało, które wykonujemy w naszym salonie należą, m.in.:

ANTYTCELLULITOWY ZABIEG FALĄ AKUSTYCZNĄ (zwany zwyczajowo falą uderzeniową). Zabieg wykorzystuje fale dźwiękowe, które oddziałują na najgłębsze warstwy skóry i stymulują naturalne procesy regeneracyjne. Fale dźwiękowe działając bezpośrednio na komórki tłuszczowe redukuję je oraz sprawiają, że skóra jest bardziej napięta, jędrna i elastyczna.

ENDERMOLOGIA (masaż próżniowy) – zabieg o działaniu antycellulitowym i wyszczuplający. Endermologia aktywnie modeluje sylwetkę poprzez aktywację naturalnych procesów produkcji kolagenu i elastyny, przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej oraz usprawnia krążenie krwi i limfy. Co bardzo istotne zabieg umożliwia skuteczne modelowanie partii ciała „opornych” na dietę oraz ćwiczenia fizyczne.

ELEKTROSTYMULACJA – zabieg wyszczuplający i modelujący sylwetkę, którego efekty można porównać z rezultatami treningu na siłowni. Elektrostymulacja polega na bezpośredniej oraz w pełni kontrolowanej stymulacji mięśni prądem elektrycznym. Zabieg umożliwia szybką redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę napięcia mięśni a dzięki temu np. podniesienie pośladków.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – to zabieg, który polega na mechanicznym uszkodzeniu tkanki w celu wywołania naturalnych procesów regeneracyjnych. Kontrolowane nakłucia mikroigłami, a następnie podgrzania skóry za pomocą fali radiowej zdecydowanie poprawia napięcie i ujędrnienie skóry ramion, brzucha, wewnętrznej strony ud, piersi czy okolic kolan.

FALE RADIOWE – ten nieinwazyjny zabieg skutecznie uelastycznia skórę oraz poprawia jej napięcie dzięŻi czemu znowu możemy cieszyć się pięknym ciałem. Działanie fali radiowej polega na podgrzaniu włókien kolagenowych i ich mocniejszym „skręceniu” co daje efekt lepszego napięcia.

KARBOKSYTERAPIA – ten niedoceniany zabieg, łączy działania odmładzające, wyszczuplające (redukujące tkankę tłuszczową) i antycellulitowe zapewniając często wręcz spektakularne efekty. Karboksyterapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla i wywołaniu kontrolowanego stanu zapalanego w celu uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych skóry.

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA – to jeden z najbardziej popularnych zabiegów antycellulitowych i wyszczuplających dedykowany takim partiom ciała jak ramiona, brzuch, uda, czy pośladki. Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów, ponieważ składniki aktywne oddziałują na źródło problemu na poziomie skóry właściwej. Dzięki temu zabieg skutecznie redukuje cellulit oraz miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową, wygładza rozstępy i jednocześnie przywraca skórze elastyczność i odpowiednią gęstość.

Red: Czy w Pani gabinecie pacjentka może liczyć na bezpłatną konsultację?

A.F: Oczywiście. W moim przekonaniu wnikliwa konsultacja to fundament diagnostyki kosmetologicznej oraz skutecznej walki z niedoskonałościami. Podczas konsultacji przeprowadzamy z naszymi klientkami dokładny wywiad, poznajemy ich tryb życia, sposób odżywiania, szczegółowo pytamy o formy aktywności fizycznej oraz przebyte i aktualne choroby.

Dzięki tym informacjom możemy ułożyć optymalny program zabiegowy oraz w przybliżeniu określić liczbę niezbędnych zabiegów, które pozwolą osiągnąć pożądane efekty. Jednocześnie określamy przeciwwskazania oraz eliminujemy ryzyko ewentualnych skutków niepożądanych. Tym samym zapewniamy naszym klientkom maksymalne bezpieczeństwo. Co bardzo ważne podczas konsultacji dbamy o serdeczną i intymną atmosferę gwarantując klientkom pełen komfort.

Red: Pacjentki często pytają o możliwość uzyskania szybkich efektów, który zabieg według Pani jest dedykowany tym Paniom, które chcą w dość spektakularny sposób wymodelować i ujędrnić ciało?

A.F: Zawsze jestem szczera, dlatego być może rozczaruję wiele Pań, ale nie ma zabiegów, które natychmiast zapewniają spektakularne efekty. Krótko mówić niestety w ciągu 3 tygodni nie pozbędziemy się tkanki tłuszczowej na brzuchu, czy cellulitu, ani nie ujędrnimy ciała, jeśli zaniedbywałyśmy się przez długie miesiące, a nawet lata. O ciało, podobnie jak o twarz, należy dbać cały rok, aby później w okresie wiosenno-letnim, z przyjemnością spacerować w bikini.

Jeśli już obudziłyśmy się z zimowego snu i wpadniemy w panikę, że za miesiąc urlop, a nasze ciało pozostawia wiele do życzenia, to najlepszym rozwiązaniem jest indywidualnie dobrany pakiet zabiegowy. Chciałabym podkreślić, że nie chodzi o jeden zabieg, lecz o kompleksowy program, który uwzględni zmianę stylu życia i odpowiednią dietę.

Trzeba się także liczyć, że widoczna poprawa sylwetki wymaga czasu i odwiedzin w salonie, co najmniej dwa razy w tygodniu. Wybór zabiegów zależy oczywiście od tego, czy mówimy o ujędrnianiu, cellulicie, czy modelowaniu sylwetki.

W przypadku ujędrniania to zdecydowanie polecam fale radiowe lub radiofrekwencję mikroigłową połączoną z karboksyterapią lub mezoterapia igłową oraz dopełnioną zabiegami z wykorzystaniem fali akustycznej. Jeśli chodzi o modelowanie, to drobnych niedoskonałości możemy pozbyć się łącząc karboksyterapię lub mezoterapię igłową lipolizujacą z endermologią. Dobrze sprawdza się także kriolipoliza.

Red: Piękna figura w modnym bikini to marzenie niejednej z nas. Jak skutecznie pozbyć się tłuszczyku na brzuchu i udach?

A.F: Dbając o siebie przez cały rok – podstawą jest odpowiednia dieta i ćwiczenia wspomagające. Dochodzą do tego zabiegi, o których wspomniałam. Nie liczmy jednak na to, że w miesiąc pozbędziemy się tłuszczyku gromadzonego przez długie zimowe miesiące. Jest jednak kilka sposobów, które przyspieszają poprawę wyglądu.

Jednym z nich jest oczyszczenie organizmu z toksyn i złogów. 9 dniowa kuracja oczyszczająca FOREVER Clean 9, którą polecamy naszym klientom daje rewelacyjne efekty, wspierana zabiegi typu endermologia, dodatkowo pobudza organizm i jeszcze szybciej usuwa toksyny z komórek. W rezultacie zmniejsza się objętość komórek tłuszczowych, a tym samym zyskujemy smukłą figurę.

Red: Cellulit czyli skórka pomarańczowa raczej nie dodaje nam uroku, czy może Pani polecić również skuteczne metody na pozbycie się jej w Pani gabinecie? Z ilu zabiegów należy skorzystać?

A.F: Jeśli chodzi o cellulit to od wielu lat jestem fanką fali akustycznej. Jest to zabieg nieinwazyjny, medyczny (fala uderzeniowa jest stosowana w rehabilitacji), bezpieczny a do tego dający widoczne efekty. Działanie fali polega na uzyskaniu czasowej przepuszczalności błony komórkowej komórki tłuszczowej i wydostaniu się zawartości tłuszczu na zewnątrz, a następnie jego wydrenowaniu.

Ważne, aby zabieg przeprowadzić kompleksowo na całe uda i pośladki, a nie tylko na wybrany obszar np. pośladki. Proces ten należy wspomóc piciem odpowiedniej ilości wody, a najlepiej herbatkami ziołowymi, takimi jak Jentschura 7×7, lub czystek, czy inne herbatki oczyszczające (ale nie przeczyszczające).

Dla lepszych efektów połączyłabym ten zabieg z karboksyterapią lub mezoterapią igłową. Co do liczby zabiegów, to dobrze sprawdzają się takie pakiety jak, 12x fala akustyczna + 12x karboksyterapia lub 6x mezoterapia igłowa. W przypadku mniejszego cellulitu rekomendujemy 12 zabiegów endermologii oraz 6 zabiegów z wykorzystaniem fali akustycznej.

Red: Skoro w ciągu miesiąca można pozbyć się niechcianych defektów, to czy jednak sugeruje Pani tez pacjentkom np: stosowanie diety czy wzmożony ruch?

Bądźmy realistkami – w ciągu miesiąca można poprawić wygląd, ale nie pozbędziemy się całkowicie tłuszczyku lub cellulitu. Aby dobrze wyglądać w okresie wiosenno-letnim koniecznie powinnyśmy dbać o ciało przez cały rok – tak samo jak o skórę twarzy. Czasowe stosowanie diety też na niewiele się zda. To, że tłuszczyk bierze się ze złego jedzenia to wiemy, ale czy wiemy że cellulit także jest skutkiem nieprawidłowego odżywiania? Co więcej: połączenie cukru i przetworzonej żywności z brakiem ruchu, daje niemal 100% pewność, że na naszym ciele pojawi się cellulit.
Na piękne ciało, nie koniecznie w rozmiarze 36, składa się zdrowe odżywianie, ruch oraz pielęgnacja – zarówno ta gabinetowa, jak i domowa, bo doskonale rozumiem, że nie każdego stać na systematyczne zabiegi w salonie.

Red: Proszę opisać ciekawą metamorfozę Pani klientki, która otrzymała od Państwa pomoc ze zjawiskowym efektem końcowym.

A.F: Mamy kilka klientek, które uzyskały rewelacyjne efekty, jednak w każdym z tych przypadków nie była to tylko nasza zasługa, ale głównie samych Pań, które podjęły wyzwanie i zdecydowały się na zmianę stylu życia. Wszystkie z tych Pań zaczęły swoja metamorfozę od oczyszczenia organizmu z toksyn i złogów, wprowadziły zasadową dietę bogatą w warzywa, białe mięso i ryby oraz zrezygnowały z produktów, które zakwaszają organizm. Jednocześnie Panie zwiększyły aktywność fizyczną – nie koniecznie w siłowni, lecz np. poprzez chodzenie do pracy pieszo, jazdę na rowerze lub rolkach. Warto pamiętać, że minimum 8-10.000 kroków dziennie już podkręca metabolizm i nie potrzeba ciężkich ćwiczeń na siłowni, aby zobaczyć efekty. Oczywiście doszły do tego zabiegi w salonie.

Mamy klientkę, która w lutym zgłosiła się do nas z zaawansowanym cellulitem oraz tłuszczykiem na brzuchu. Po konsultacji z naszą panią dietetyk wprowadziła przygotowany dla niej program żywieniowy oraz zaczęła chodzić do pracy (do banku) na piechotę. W pierwszym miesiącu wykonywałyśmy tylko endermologię, aby pobudzić organizm, a w marcu włączyłyśmy karboksyterapię oraz falę uderzeniową. Dzisiaj Pani cieszy się jędrnym ciałem bez cellulitu w rozmiarze 38 (wczesniej40 + defekty) Zaznaczę jeszcze raz, że uzyskane efekty to nie tylko rezultat zabiegów, lecz głównie praca klientki.

Red: Czy urządzenia w Pani gabinecie spełniają wszelkie techniczne normy bezpieczeństwa?

A.F: Oczywiście, kupuję tylko i wyłącznie urządzenia z certyfikatem bezpieczeństwa, a dodatkowo większość ze sprzętu jakiego używamy w NEWLOOK’s to urządzenia medyczne, których działanie poparte jest badaniami. Właśnie dlatego mamy pewność, że działają i zapewniają efekty :)

Red: Jakie są ceny poszczególnych zabiegów, czy stosujecie Państwo również rabaty i promocje?

Nie stosuję w swoim salonie promocji i obniżek, ale proponuję niższe ceny w przypadku pakietów zabiegowych. Krótko mówiąc w przypadku programu, ceny zabiegów są niższe od podstawowych, np. 1 zabieg endermologii to 150zł, w serii 12 zabiegów koszt pojedynczego zabiegu to 125zł, a w niektórych pakietach zabiegowych nawet 99zł. 1 zabieg fali uderzeniowej to koszt 300zł, w serii 250zł, a w pakietach od 200zł. Aktualnie proponujemy program wyszczuplający TURBO EFEKT 36 zabiegów w cenie 5947zł zamiast 8527zł – oszczędność aż 2580zł!

Polub nas na FACEBOOKU

 

Serdecznie dziękuję za rozmowę i życzę rzeszy zadowolonych klientek!

rozmawiała Małgorzata Kopeć

http://instytut-urody.com/

NEWLOOK’s Institute
ul. Gałczyńskiego 5
00-362 Warszawa
Śródmieście

telefon 22/ 353 73 63Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Sinial - co sądzicie??
ja mam i sobie chwalę :) rzeczywiście bardzo ładnie ujędrnia. Wymaga trochę cierpliwości,...
Botox na zmiany trądzikowe
Dokładnie pierwszy raz słyszę o botoksie na trądzik, mi w klinice od razu polecili...
Blizny na twarzy krępujące :(
Niestety jedyną skuteczną metodą pozbycia się blizn potrądzikowych jest laseroterapia, wiem z własnego doświadczenia, przetestowałam...
Przebarwienia na twarzy
Zgadzam się z opiniami dziewczyn na stare przebarwienia, które są pozostałościami po trądziku...