Nowa nawilżająca seria kosmetyków od Awesome Cosmetics z wyjątkowym składnikiem MARSturizerTM | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Nowa nawilżająca seria kosmetyków od Awesome Cosmetics z wyjątkowym składnikiem MARSturizerTM

30 stycznia 2024, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Awesome Cosmetics wprowadza nową nawilżającą serię kosmetyków – Hydro feeling. To remedium na suchą skórę, gwarantujące skuteczną pielęgnację i natychmiastowe nawilżenie już od pierwszego użycia.

Na Awesome Cosmetics Hydro Feeling składają się: żel do mycia twarzy, esencja tonizująca oraz serum nawilżające – każdy z tych produktów zawiera w swoim składzie MARSturizerTM, wyjątkowy ekstrakt, który ma znaczący wpływ na poprawę skóry w krótkim czasie. Kosmetyki z serii Hydro Feeling zaspokoją pragnienie nawilżenia na cały dzień, dostarczą skórze składników odżywczych i w krótkim czasie poprawią wygląd Twojej skóry. 

NAwilżenie NA dobre i NAprawdę w myśl tego hasła powstała nowa seria Hydro feeling od Awesome Cosmetics. Linia składa się z trzech produktów: Żel do mycia twarzy Hydro feeling, Esencja tonizująca Hydro feeling oraz Serum nawilżające Hydro feeling, które łączy wspólny cel – dostarczenie skórze składników odżywczych i jej odpowiednie nawilżenie na każdym etapie pielęgnacji. To, co wyróżnia kosmetyki z serii Hydro feeling to fakt, że każdy produkt zawiera w swoim składzie MARSturizerTM, zwany „składnikiem nie z tej Ziemi”. Jest to ekstrakt otrzymywany w wyniku fermentacji bakterii pozyskiwanych z Rio Tonto, hiszpańskiej rzeki znanej jak „Mars na Ziemi”, co zawdzięcza swojej czerwonej barwie. MARSturizerTM ma znaczący wpływ na poprawę skóry w krótkim czasie, a pierwsze efekty można zauważyć już godzinę po aplikacji.

Seria nawilżających kosmetyków od Awesome Cosmetics to zestaw, który zapewni Twojej skórze “łyk” optymalnych składników odżywczych. Każdy z produktów w unikalny sposób zadba o Twoją cerę wzajemnie się uzupełniając i dbając o kompleksowe odżywienie skóry. Żel do mycia twarzy Hydro feeling świetnie radzi sobie z resztkami makijażu, pozostawiając skórę świeżą. Zawarty w nim sok z aloesu chroni ją przed przesuszeniem, a ekstrakt z bawełny łagodzi podrażnienia. Esencja tonizująca Hydro feeling odświeży skórę oraz zadba o jej odpowiednie pH. Innowacyjny składnik ekstrakt z ligustru, który znajduje się w jej składzie, wpłynie także na ujędrnienie i wygładzenie skóry twarzy. Z kolei serum Hydro feeling – gwarantuje duże stężenie skuteczności! W serum zastosowane zostały skoncentrowane, wysokie stężenia składników. Dzięki temu kosmetyk skutecznie nawilża i wzmacnia barierę hydro-lipidową skóry, a serum zachowuje przy tym lekką, emulsyjną konsystencję, która nie obciąża skóry.

Nowa seria kosmetyków nawilżających Hydro Feeling Awesome Cosmetics to remedium na suchą skórę, gwarantujące skuteczną pielęgnację i natychmiastowe nawilżenie już od pierwszego użycia. Kosmetyki z serii Hydro feeling dostarczą skórze składników odżywczych i w krótkim czasie poprawią wygląd Twojej skóry. W końcu odpowiednie nawilżenie to niezbędny element codziennej pielęgnacji w każdym wieku i dla każdej z nas. I to jest Awesome, tak jak Ty!

Nawilżenie na każdym etapie

Etapem pierwszym każdego rytuału pielęgnacyjnego jest oczyszczenie skóry. Na tym etapie powinniśmy sięgać po produkty delikatne, które nie naruszają naszej warstwy hydrolipidowej, a jednocześnie skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia. Żel do mycia twarzy Hydro Feeling świetnie radzi sobie z resztkami makijażu, pozostawiając skórę świeżą. Dodatkowo, zawarty w nim sok z aloesu chroni skórę przed przesuszeniem, a ekstrakt z bawełny łagodzi podrażnienia.

Kolejnym ważnym etapem w pielęgnacji jest tonizacja. Esencja tonizująca Hydro feeling odświeży skórę oraz zadba o jej odpowiednie pH. Innowacyjny składnik ekstrakt z ligustru, który znajduje się w jej składzie, wpłynie także na ujędrnienie i wygładzenie skóry twarzy. Przygotuj skórę do dalszej pielęgnacji, spryskując twarz esencją.

Na koniec pielęgnacji sięgnij po Serum Hydro feeling – duże stężenie skuteczności! W serum zastosowane zostały wysokie stężenia składników aktywnych. Dzięki temu kosmetyk skutecznie nawilża i wzmacnia barierę hydro-lipidową skóry. Serum zachowuje przy tym lekką, emulsyjną konsystencję, która nie obciąża skóry. Z powodzeniem może być stosowane rano i wieczorem, samodzielnie lub dodatkowo pod krem, wtedy nawilżenie będzie jeszcze silniejsze.

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie…
Rzadko takie sytuacje występują, mnie nigdy nic się nie zdarzyło...
Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie…
Warto rozważyć ich zakup, by zapewnić sobie skuteczniejszą ochronę w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej....
Wałek czy pędzel do malowania
Jeśli malujemy duże, gładkie powierzchnie, lepiej sięgnijmy po wałek. Pędzel nieumiejętnie użyty może...
Reklama dla firmy z branży monitori…
Reklama powinna być odpowiednio dostosowana do danej grupy odbiorców, zrozumiały, perswazyjny, konstruowany w...