URODA I ZDROWIE

Nowa generacja profesjonalnych kołder i poduszek od marki Wendre DreamPro™

2 października 2019, dodał: Redakcja

Wendre wprowadza na rynek linię profesjonalnych kołder i poduszek DreamPro™, dla wszystkich, którzy chcą przenieść komfort wypoczynku w pięciogwiazdkowym hotelu do własnej sypialni.

Gdy chociaż raz spędziliśmy noc w luksusowym apartamencie hotelowym, już zawsze będziemy chcieli przenieść odrobinę jego udogodnień do codzienności. Szczególnie możemy tęsknić za wypoczynkiem w niesłychanie wygodnym hotelowym łóżku. Nic dziwnego, gdyż najlepsze hotelowe pokoje są zaaranżowane w sposób sprzyjający relaksowi, ich profesjonalne wyposażenie gwarantuje najwyższą jakość wypoczynku, a o komfort klientów i zachowanie higieny snu dba zwykle sztab profesjonalistów. Dzięki doborowi profesjonalnych kołder i poduszek DreamPro™ i odpowiednim sposobom urządzenia wnętrza, łatwo możemy odtworzyć wyjątkowy klimat hotelowego apartamentu w naszej sypialni.

Jak zaaranżować sypialnię na miarę 5-gwiazdkowego hotelu?

Dzięki sprawdzonym zabiegom aranżacyjnym w łatwy sposób możemy przywołać w naszej sypialni atmosferę pokoju hotelowego o najwyższym standardzie. Do pomieszczenia, w którym regenerujemy siły i odpoczywamy, wprowadzimy harmonię i równowagę dzięki m. in nieprzepuszczającym światła zasłonom z mięsistych materiałów. Miękka i puszysta wykładzina, czy też dywan rozłożony w pobliżu łóżka pozwolą nam na łagodne przejście z ciepłej pościeli w poranną rutynę dnia. Odpowiednio rozmieszczone punkty świetlne, nocne lampki oraz szafki koło łóżka, czy miękki, tapicerowany zagłówek to kolejne niezbędne elementem wystroju idealnej sypialni. Nie należy zapominać też
o odpowiednich kołdrach i poduszkach, gwarantujących idealny komfort snu i wypoczynku, zapewniających odpowiednie warunki higieniczne niezbędne w łagodzeniu objawów chorób o podłożu alergicznym.

Zdrowy sen dla najbardziej wymagających dzięki kołdrom i poduszkom z linii DreamPro™ – gwarancja komfortu, higieny i trwałości

Nowa linia DreamPro™ od marki Wendre odpowiada na potrzeby osób szukających najlepszych jakościowo produktów o najwyższym standardzie użytkowania zarezerwowanym dotychczas dla wyrobów profesjonalnych. Kołdry i poduszki DreamPro™, dzięki wdrożeniu w ich procesie wytwarzania innowacyjnych rozwiązań, nie tylko zapewniają najwyższy komfort snu, łagodzą objawy chorób o podłożu alergicznym, ale też cechują się wyjątkową trwałością oraz łatwością w utrzymaniu higieny, tak ważną w naszej sypialni. Sekretem produktów wyrobów z linii DreamPro™ jest ich poszycie wykonane z innowacyjnej, opatentowanej tkaniny Evolon®. Materiał ten jest zbudowany z niezwykle gęstej struktury mikroskopijnych włókien, z których każde jest nawet do 200 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Dzięki innowacyjnym właściwościom tkaniny Evolon® wykorzystywanej m. in. w produkcji masek antysmogowych, a także wypełnieniu wykonanym na podłożu poliestrowym, kołdry i poduszki DreamPro™, stanowią materiał barierowy przed alergenami roztoczy kurzu domowego, głównymi alergenami człowieka. Wyroby te są także wyjątkowo trwałe i gwarantują najwyższy poziom utrzymania higieny, ponieważ mogą być wielokrotnie pranew wysokich temperaturach, nawet do 95 stopniach C. Właściwości antyalergiczne tkaniny, z której został wykonany komplet DreamPro™ zostały potwierdzone m.in. certyfikatem ECARF Europejskiej Fundacji Badań nad Alergią.

Najwyższa jakość kołder i poduszek DreamPro™ zapewniona przez Wendre

Marka Wendre od zawsze przywiązuje ogromną uwagę nie tylko do najwyższej jakości wykonania, ale także wykończenia swoich produktów. Kołdry i poduszki z linii DreamPro™ zrobione są z lekkiego materiału, miłego w dotyku, dodatkowo zapewniającego odpowiedni komfort termiczny. Klasyczny wygląd kompletu nada szyku i elegancji każdemu wnętrzu. Dodatkowo, na potrzeby linii DreamPro™ zostało zaprojektowane nowe, minimalistyczne opakowanie utrzymane w stonowanych, eleganckich szarościach.
Nowa linia DreamPro™ – profesjonalna ochrona twojego snu

Kołdra
160×200 cm – 139,90 zł *

Poduszka dostępna w dwóch rozmiarach:
50×60 cm – 59,00 zł *
70×80 cm – 69,00 zł *

* sugerowana cena detaliczna

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

garnier color naturals 102
Fajny kolorek na lato, ja bym się tak przefarbowała:)
Peeling
Ja robię domowy peeling z cukru trzcinowego, olejku migdałowego i fusów kawy:)
Gdzie szukać oprogramowania dla fir…
Są też darmowe programy, np. do faktur, które wystarczają w przypadku mniejszych firm.
Piersi
Oczywiście że efekt będzie nietrwały, czyli po odstawieniu kremu czy tabletek spada poziom substancji...