Niebanalne zaproszenia ślubne

5 marca 2019, dodał: Redakcja

Zaproszenia klasyczne czy nowoczesne? Proste czy ekstrawaganckie? A może z ludowymi motywami charakterystycznymi dla regionu, z którego pochodzą narzeczeni? Oto pytania, na które musi odpowiedzieć sobie każda z par przygotowujących właśnie zaproszenia na swój ślub. Przyjrzyjmy się kilku niebanalnym możliwościom.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze

Ta reguła sprawdza się w każdym przypadku: czy to podczas poznawania nowej osoby, czy podczas otwierania koperty z zaproszeniem. To, jakie będzie najwcześniejsze skojarzenie, wpłynie na całość opinii. Dlatego tak ważne jest, aby pierwsze skojarzenie było pozytywne, a w przypadku zaproszenia ślubnego – rozpoczęło niecierpliwe oczekiwanie gości na ten wyjątkowy dzień.

Co może zachęcić rodzinę i przyjaciół, by z radością przybyli na uroczystość, a nie traktowali tego jedynie jako oficjalnego obowiązku? Przede wszystkim poczucie, że są wyjątkowi i oczekiwani przez narzeczonych. Każdy lubi czuć się wyjątkowo, a zaproszenie ślubne może to znakomicie podkreślić – im bardziej będzie spersonalizowane i nawiązujące do istotnych szczegółów, tym dobitniej będzie przekazywało: „To nie był przypadkowy wybór, ale przemyślana decyzja. To ważne wydarzenie w naszym życiu, na którym nie może Was zabraknąć!”.

Rustykalne, ludowe, humorystycznie…

Kierując się kryterium: „niebanalne”, należy poszukać takich zaproszeń, które na długo zapadną w pamięć, a może staną się nawet przedmiotem przechowywanym przez najbliższych z sentymentem przez lata.

Wśród wielu oferowanych przez producentów motywów, znaleźć można między innymi zaproszenia o charakterze rustykalnym, ludowym, humorystycznym, romantycznym, boho czy retro. Przeglądając je, warto kierować się zarówno własnym zmysłem estetycznym, jak i nawiązaniami do upodobań nowożeńców, które będą czytelne dla bliskich.

Jeśli Państwo Młodzi mają przekonanie, że dbanie o środowisko naturalne to jeden z najważniejszych obowiązków człowieka, to ich ideologię idealnie oddadzą rustykalne zaproszenia na ekologicznym papierze. Gdy narzeczeni to istne dusze towarzystwa, lubiący luz i zabawę, może warto sięgnąć po humorystyczne wzory? Z kolei para, której pasją jest kultura ludowa i która marzy tylko o tym, by po ślubie zamieszkać na urokliwej wsi, pięknie może podkreślić swoje podejście do życia poprzez zaproszenia z ludowymi motywami.

Zaproszenia ślubne – małe dzieła sztuki

Obecnie klasyczna kartka ze wstążką nie będzie wystarczająca, by móc ją potraktowano jako coś wyjątkowego. Poszukiwania przez przyszłych nowożeńców niebanalnych rozwiązań pociągnęły za sobą powstanie oferty zaproszeń ślubnych, które są wręcz dziełami sztuki. Można do woli wybierać w propozycjach, gdzie wzory są artystyczną kompozycją zdobień.

Tworzeniem takich dzieł zajmuje się profesjonalny salon Wedding-Art. Na jego stronie internetowej podziwiać można przepiękne, gotowe wzory zaproszeń, których do wyboru jest blisko 1000. Bogactwo kolorów, zdobień i motywów gwarantuje, że każdy znajdzie małe dzieło sztuki idealnie dopasowane do charakteru swojej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Podkreśla kontur ust. Nadaje długotrwały, profesjonalny efekt. Miękka lecz trwała kredka
Cena:
40,50 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jedzenie do pracy
A do pracy często zabieram risotto albo kaszotto łowicza, danie tylko do podgrzania, skład,...
Dziecko moczy się w nocy
Poza tym dziecko szybko się przyzwyczaja do alarmy i traktuje go jako coś normalnego.
wózek riko naturo ecco opinie
Ja mam akurat BABY JOGGER więc mogę się wypowiedzieć na jego temat :)...
Zakupy przez internet
Ja zawsze zamawiam ubrania i nigdy nie mam problemu z rozmiarem czy zgodnością materiału....