URODA I ZDROWIE

Naturia szampony, odżywki i maseczki do włosów

2 kwietnia 2012, dodał: Redakcja

Naturia szampony, odżywki i maseczki do włosów


Naturia to szeroka gama kosmetyków pielęgnujących włosy i skórę głowy. Produkty te wzbogacone są o ekstrakty naturalne, dzięki czemu zapewniają optymalną pielęgnację różnym rodzajom włosów. Krystalicznie czyste szampony, kremowe odżywki i bogate maseczki sprawią, że włosy zalśnią naturalnym pięknem.

Naturia szampony

Rodzaje:

 • Miód i cytryna
 • Len i rumianek
 • Mięta i wrzos
 • Mak i bawełna
 • Pokrzywa i zielona herbata
 • Biosiarka i bursztyn

Pojemność: 200 ml, cena: ok. 4,5 zł

Pojemność: 300 ml, cena: ok. 5,5 zł

Rodzaje:

 • Brzoza i łopian
 • Pomarańcza i brzoskwinia
 • Kokos i migdał (szampon z odżywką)
 • Guarana – dla mężczyzn

Pojemność: 200 ml

Cena: ok. 4,5 zł

Szampon z miodem i cytryną

Szampon przeznaczony jest do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Starannie dobrana kompozycja naturalnego, odżywczego miodu oraz cytryny bogatej w witaminy, sole mineralne i kwasy owocowe zapewnia włosom zdrowy i zadbany wygląd. Szampon ten doskonale nawilża, wygładza włosy i dodaje im sprężystości, dzięki czemu łatwiej się rozczesują i dobrze układają, są lśniące, miękkie i delikatne w dotyku.

Szampon z lnem i rumiankiem

Szampon ten został opracowany z myślą o pielęgnacji włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi (np. trwałą ondulacją i rozjaśnianiem). Starannie dobrana kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych: lnu i rumianku zapewnia włosom skuteczną pielęgnację. Aktywne składniki wygładzają włosy, odżywiają i regenerują, dzięki czemu włosy odzyskują witalność i sprężystość, są pełne blasku, miękkie i delikatne w dotyku.

Szampon z miętą i wrzosem

Szampon z ekstraktem z mięty i wrzosu przeznaczony jest do włosów normalnych, ze skłonnością do szybkiego przetłuszczania się. Intensywne wyciągi ziołowe zawarte w szamponie zapobiegają nadmiernemu przetłuszczaniu się i działają odświeżająco na skórę głowy. Jednocześnie włosy na całej swej długości nabierają blasku i sprężystości, stają się puszyste i miłe w dotyku.

Szampon z makiem i bawełną

Szampon z ekstraktem z maku i bawełny stworzony został specjalnie do włosów farbowanych. Aktywne składniki zapewniają włosom optymalną pielęgnację i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki właściwościom nawilżającym szampon zabezpiecza strukturę włosa i działa kondycjonująco wpływając korzystnie na połysk włosów. Dzięki temu stają się miękkie i błyszczące, mają zdrowy i piękny wygląd.

Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą

Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą został opracowany, aby pielęgnować włosy przetłuszczające się i normalne. Jego receptura oparta jest na bazie ekstraktów z pokrzywy i zielonej herbaty, dzięki czemu wzmacnia włosy i działa antyłojotokowo, tonizująco i przeciwzapalnie. Szampon sprawia, że włosy odzyskują sprężystość, puszystość i blask. Są miękkie i delikatne w dotyku oraz mniej się przetłuszczają.

Szampon z biosiarką i bursztynem

Szampon z biosiarką i bursztynem stworzony został specjalnie do pielęgnacji włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łupieżu. Biosiarka jest cenionym, aktywnym składnikiem o działaniu przeciwłojotokowym i przeciwłupieżowym, a bursztyn znany jest z właściwości energizujących. Skutecznie zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów oraz powstawaniu łupieżu. Szampon sprawia, że włosy stają się puszyste, lśniące i miłe w dotyku.

Szampon z brzozą i łopianem

Receptura tego szamponu opracowana została specjalnie, aby pielęgnować włosy przetłuszczające się. Dzięki ekstraktom z brzozy i łopianu, wzmacnia cebulki włosowe, działa przeciwłojotokowo i tonizująco. Szampon sprawia, że włosy odzyskują witalność, sprężystość i puszystość.

Szampon z pomarańczą i brzoskwinią

Szampon z pomarańczą i brzoskwinią przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów. Ekstrakt z pomarańczy i brzoskwini zapewnia włosom i skórze głowy łagodną pielęgnację i regenerację. Szampon doskonale pielęgnuje i oczyszcza, sprawia że włosy są pełne blasku i sprężyste, lepiej się rozczesują i dobrze układają.

Szampon z odżywką z ekstraktem z kokosa i migdała

Wygodny w stosowaniu szampon z odżywką został stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort użytkowania. Ekstrakty z kokosa i migdała bogate są w cenne proteiny wygładzające i zmiękczające włosy, posiada również właściwości nawilżające i odżywcze. Dzięki tej bogatej recepturze nie jest konieczne stosowanie dodatkowej odżywki. Włosy stają się miękkie i przyjemne w dotyku, mają zdrowy i piękny wygląd.

Naturia szampony z odżywką 500 ml

Szampony z odżywką Naturia dzięki formule 2 w 1 stanowią wygodny i efektywny sposób  na kompleksową pielęgnację włosów. Dzięki zawartości naturalnych ekstraktów z: alg morskich, tataraku, guarany, wiśni i pszenicy zapewniają skuteczne nawilżenie i piękny wygląd włosów.

Rodzaje:

 • Algi morskie
 • Tatarak
 • Pszenica
 • Wiśnia
 • Guarana – dla mężczyzn

Pojemność: 500 ml

Cena: ok.  8 zł

Szampon z odżywką Naturia z algami morskimi przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Zawarty w szamponie ekstrakt z alg morskich stanowi bogate źródło witamin i minerałów, skutecznie odżywiając i nawilżając włosy. Szampon Naturia z odżywką przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie.

Szampon z odżywką Naturia z tatarakiem przeznaczony jest do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Zawarty w szamponie ekstrakt z tataraku posiada właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze, ogranicza również przetłuszczanie się włosów. Szampon Naturia z odżywką przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie.

Szampon z odżywką Naturia z pszenicą przeznaczony jest do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Zawarte w szamponie hydrolizowane proteiny pszenicy posiadają właściwości ochronne i wzmacniające, dzięki czemu zmniejsza się łamliwość włosów. Szampon Naturia z odżywką przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie.

Szampon z odżywką Naturia z wiśnią przeznaczony jest do pielęgnacji włosów farbowanych. Zawarty w szamponie ekstrakt z wiśni stanowi cenne źródło witamin i kwasów owocowych o działaniu nawilżającym i odżywczym. Szampon Naturia z odżywką przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie.

Szampon z odżywką dla mężczyzn Naturia z guaraną o charakterystycznym męskim zapachu, przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Zawarta w szamponie guarana stanowi bogate źródło kofeiny o działaniu pobudzającym i nawilżającym. Szampon Naturia z odżywką przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie.

Naturia odżywki do włosów bez spłukiwania

Rodzaje:

 • Miód i cytryna
 • Len i rumianek
 • Mięta i wrzos
 • Mak i bawełna
 • Pokrzywa i zielona herbata

Pojemność: 200 g

Cena: ok. 4,5 zł

Odżywka z miodem i cytryną

Odżywka przeznaczona do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Starannie dobrana kompozycja naturalnego, odżywczego miodu oraz cytryny bogatej w witaminy, sole mineralne i kwasy owocowe zapewnia włosom zdrowy i zadbany wygląd. Odżywka doskonale nawilża, wygładza włosy i nadaje im sprężystości, dzięki czemu łatwiej się rozczesują i dobrze układają, są lśniące, miękkie i delikatne w dotyku.

Odżywka z lnem i rumiankiem

Odżywka opracowana z myślą o pielęgnacji włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Starannie dobrana kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych: lnu i rumianku zapewnia włosom skuteczną odbudowę i zabezpiecza je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Aktywne składniki wygładzają włosy, odżywiają i regenerują, dzięki czemu włosy odzyskują witalność i sprężystość, są pełne blasku, miękkie i delikatne w dotyku.

Odżywka z miętą i wrzosem

Odżywka z ekstraktem z mięty i wrzosu powstała z myślą o włosach normalnych, ze skłonnością do szybkiego przetłuszczania się. Intensywne wyciągi ziołowe zawarte w odżywce zapobiegają nadmiernemu przetłuszczaniu się i działają odświeżająco na skórę głowy. Jednocześnie włosy na całej swej długości nabierają blasku i sprężystości, stają się puszyste i miłe w dotyku.

Odżywka z makiem i bawełną

Odżywka z ekstraktem z maku i bawełny stworzona została specjalnie do włosów farbowanych. Aktywne składniki zapewniają włosom optymalną pielęgnację i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Odżywka dzięki właściwościom nawilżającym zabezpiecza strukturę włosa i działa trwale kondycjonująco na włosy. Zapewnia zdrowy wygląd i optymalną pielęgnację włosów wymagających.

Odżywka z pokrzywą i zieloną herbatą

Odżywka z pokrzywą i zieloną herbatą została opracowana, aby pielęgnować włosy przetłuszczające się i normalne. Jej receptura oparta jest na bazie ekstraktów z pokrzywy i zielonej herbaty, dzięki czemu wzmacnia włosy i działa antyłojotokowo, tonizująco i przeciwzapalnie. Odżywka sprawia, że włosy odzyskują sprężystość, puszystość i blask. Są miękkie i delikatne w dotyku oraz mniej się przetłuszczają.

Maseczki Naturia

Rodzaje:

 • Miód i cytryna
 • Len i rumianek
 • Mak i bawełna

Pojemność: 250 g

Cena: ok. 8 zł

Maseczka do włosów z miodem i cytryną została opracowana specjalnie z myślą o intensywnej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Starannie dobrane składniki naturalne działają na włosy odżywczo i nawilżająco. Miód odżywia, chroni i intensywnie nawilża włókna włosów, cytryna działa wygładzająco i nabłyszczająco.

Maseczka do włosów z makiem i bawełną została opracowana specjalnie z myślą o  pielęgnacji włosów farbowanych. Starannie dobrane składniki naturalne działają na włosy odżywczo i pielęgnująco. Mak posiada właściwości nawilżające i nabłyszczające. Bawełna bogata w proteiny, działa na włosy intensywnie kondycjonująco.

Maseczka do włosów z lnem i rumiankiem została opracowana specjalnie z myślą o skutecznej pielęgnacji włosów zniszczonych, po trwałej ondulacji lub rozjaśnianiu. Starannie dobrane składniki naturalne działają na włosy odżywczo i pielęgnująco. Len odżywia i nawilża włosy, zmiękcza je i ułatwia układanie. Rumianek posiada właściwości łagodzące, ochronne i regenerujące.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

105 komentarzy do Naturia szampony, odżywki i maseczki do włosów

 1. avatar Bergamotka pisze:

  Moje falki uwielbiają odżywki bez spłukiwania Joanny, nic ich tak nie ujarzmia, bez obciążania. Chętnie wypróbowałabym na nich także maski z tej serii, zapowiadają się bardzo ciekawie, ale nigdzie w sprzedaży ich nie widziałam

 2. avatar arcoiris pisze:

  Często myję włosy co się za tym kryje często używam szamponów, a jeszcze częściej kupuję nowe. Z chęcią wypróbuję i te.
  http://kobieta-ja.blogspot.com

 3. avatar Marzena pisze:

  Joanna już nie raz mnie pozytywnie zaskoczyła.Jest to dobra Polska firma.Cieszy mnie tak duży wybór szamponów i odżywek.Co jak każda z nas jest inna i ma inne wymagania inne włosy i inaczej musi o nie dbać.Przyznaje się pierwszy raz widzę połączenie zielonej herbaty i pokrzywy.To coś dla mnie uwielbiam płukankę z pokrzyw , niestety o niezanieczyszczona pokrzywę coraz trudniej…Musze chodzić po nią na łąkę :) ale często się zapominam i wracam z niczym :P

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Magnesy na lodówkę
Ja mam kilka przywiezionych z wycieczek, z motywami z danych miejsc.
On pije. Czy taki związek ma sens?
Sens ma tylko terapia albo odejście... Niestety ale na nałóg nie ma innych sposobów...
Fajne sklepy na zakupy prezentów
Dla każdego coś na prezent znajdziesz tutaj :D https://www.manoki.pl/
Krem ,czy baza?
Wszystko zależy od składy podkładu jaki nakładamy na krem lub bazę