Naturia szampony, odżywki i maseczki do włosów

2 kwietnia 2012, dodał: Redakcja

Naturia szampony, odżywki i maseczki do włosów


Naturia to szeroka gama kosmetyków pielęgnujących włosy i skórę głowy. Produkty te wzbogacone są o ekstrakty naturalne, dzięki czemu zapewniają optymalną pielęgnację różnym rodzajom włosów. Krystalicznie czyste szampony, kremowe odżywki i bogate maseczki sprawią, że włosy zalśnią naturalnym pięknem.

Naturia szampony

Rodzaje:

 • Miód i cytryna
 • Len i rumianek
 • Mięta i wrzos
 • Mak i bawełna
 • Pokrzywa i zielona herbata
 • Biosiarka i bursztyn

Pojemność: 200 ml, cena: ok. 4,5 zł

Pojemność: 300 ml, cena: ok. 5,5 zł

Rodzaje:

 • Brzoza i łopian
 • Pomarańcza i brzoskwinia
 • Kokos i migdał (szampon z odżywką)
 • Guarana – dla mężczyzn

Pojemność: 200 ml

Cena: ok. 4,5 zł

Szampon z miodem i cytryną

Szampon przeznaczony jest do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Starannie dobrana kompozycja naturalnego, odżywczego miodu oraz cytryny bogatej w witaminy, sole mineralne i kwasy owocowe zapewnia włosom zdrowy i zadbany wygląd. Szampon ten doskonale nawilża, wygładza włosy i dodaje im sprężystości, dzięki czemu łatwiej się rozczesują i dobrze układają, są lśniące, miękkie i delikatne w dotyku.

Szampon z lnem i rumiankiem

Szampon ten został opracowany z myślą o pielęgnacji włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi (np. trwałą ondulacją i rozjaśnianiem). Starannie dobrana kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych: lnu i rumianku zapewnia włosom skuteczną pielęgnację. Aktywne składniki wygładzają włosy, odżywiają i regenerują, dzięki czemu włosy odzyskują witalność i sprężystość, są pełne blasku, miękkie i delikatne w dotyku.

Szampon z miętą i wrzosem

Szampon z ekstraktem z mięty i wrzosu przeznaczony jest do włosów normalnych, ze skłonnością do szybkiego przetłuszczania się. Intensywne wyciągi ziołowe zawarte w szamponie zapobiegają nadmiernemu przetłuszczaniu się i działają odświeżająco na skórę głowy. Jednocześnie włosy na całej swej długości nabierają blasku i sprężystości, stają się puszyste i miłe w dotyku.

Szampon z makiem i bawełną

Szampon z ekstraktem z maku i bawełny stworzony został specjalnie do włosów farbowanych. Aktywne składniki zapewniają włosom optymalną pielęgnację i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki właściwościom nawilżającym szampon zabezpiecza strukturę włosa i działa kondycjonująco wpływając korzystnie na połysk włosów. Dzięki temu stają się miękkie i błyszczące, mają zdrowy i piękny wygląd.

Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą

Szampon z pokrzywą i zieloną herbatą został opracowany, aby pielęgnować włosy przetłuszczające się i normalne. Jego receptura oparta jest na bazie ekstraktów z pokrzywy i zielonej herbaty, dzięki czemu wzmacnia włosy i działa antyłojotokowo, tonizująco i przeciwzapalnie. Szampon sprawia, że włosy odzyskują sprężystość, puszystość i blask. Są miękkie i delikatne w dotyku oraz mniej się przetłuszczają.

Szampon z biosiarką i bursztynem

Szampon z biosiarką i bursztynem stworzony został specjalnie do pielęgnacji włosów przetłuszczających się i ze skłonnością do łupieżu. Biosiarka jest cenionym, aktywnym składnikiem o działaniu przeciwłojotokowym i przeciwłupieżowym, a bursztyn znany jest z właściwości energizujących. Skutecznie zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów oraz powstawaniu łupieżu. Szampon sprawia, że włosy stają się puszyste, lśniące i miłe w dotyku.

Szampon z brzozą i łopianem

Receptura tego szamponu opracowana została specjalnie, aby pielęgnować włosy przetłuszczające się. Dzięki ekstraktom z brzozy i łopianu, wzmacnia cebulki włosowe, działa przeciwłojotokowo i tonizująco. Szampon sprawia, że włosy odzyskują witalność, sprężystość i puszystość.

Szampon z pomarańczą i brzoskwinią

Szampon z pomarańczą i brzoskwinią przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów. Ekstrakt z pomarańczy i brzoskwini zapewnia włosom i skórze głowy łagodną pielęgnację i regenerację. Szampon doskonale pielęgnuje i oczyszcza, sprawia że włosy są pełne blasku i sprężyste, lepiej się rozczesują i dobrze układają.

Szampon z odżywką z ekstraktem z kokosa i migdała

Wygodny w stosowaniu szampon z odżywką został stworzony z myślą o osobach, które cenią komfort użytkowania. Ekstrakty z kokosa i migdała bogate są w cenne proteiny wygładzające i zmiękczające włosy, posiada również właściwości nawilżające i odżywcze. Dzięki tej bogatej recepturze nie jest konieczne stosowanie dodatkowej odżywki. Włosy stają się miękkie i przyjemne w dotyku, mają zdrowy i piękny wygląd.

Naturia szampony z odżywką 500 ml

Szampony z odżywką Naturia dzięki formule 2 w 1 stanowią wygodny i efektywny sposób  na kompleksową pielęgnację włosów. Dzięki zawartości naturalnych ekstraktów z: alg morskich, tataraku, guarany, wiśni i pszenicy zapewniają skuteczne nawilżenie i piękny wygląd włosów.

Rodzaje:

 • Algi morskie
 • Tatarak
 • Pszenica
 • Wiśnia
 • Guarana – dla mężczyzn

Pojemność: 500 ml

Cena: ok.  8 zł

Szampon z odżywką Naturia z algami morskimi przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Zawarty w szamponie ekstrakt z alg morskich stanowi bogate źródło witamin i minerałów, skutecznie odżywiając i nawilżając włosy. Szampon Naturia z odżywką przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie.

Szampon z odżywką Naturia z tatarakiem przeznaczony jest do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Zawarty w szamponie ekstrakt z tataraku posiada właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze, ogranicza również przetłuszczanie się włosów. Szampon Naturia z odżywką przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie.

Szampon z odżywką Naturia z pszenicą przeznaczony jest do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Zawarte w szamponie hydrolizowane proteiny pszenicy posiadają właściwości ochronne i wzmacniające, dzięki czemu zmniejsza się łamliwość włosów. Szampon Naturia z odżywką przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie.

Szampon z odżywką Naturia z wiśnią przeznaczony jest do pielęgnacji włosów farbowanych. Zawarty w szamponie ekstrakt z wiśni stanowi cenne źródło witamin i kwasów owocowych o działaniu nawilżającym i odżywczym. Szampon Naturia z odżywką przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie.

Szampon z odżywką dla mężczyzn Naturia z guaraną o charakterystycznym męskim zapachu, przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Zawarta w szamponie guarana stanowi bogate źródło kofeiny o działaniu pobudzającym i nawilżającym. Szampon Naturia z odżywką przywraca włosom zdrowy wygląd i połysk jednocześnie ułatwiając ich rozczesywanie.

Naturia odżywki do włosów bez spłukiwania

Rodzaje:

 • Miód i cytryna
 • Len i rumianek
 • Mięta i wrzos
 • Mak i bawełna
 • Pokrzywa i zielona herbata

Pojemność: 200 g

Cena: ok. 4,5 zł

Odżywka z miodem i cytryną

Odżywka przeznaczona do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Starannie dobrana kompozycja naturalnego, odżywczego miodu oraz cytryny bogatej w witaminy, sole mineralne i kwasy owocowe zapewnia włosom zdrowy i zadbany wygląd. Odżywka doskonale nawilża, wygładza włosy i nadaje im sprężystości, dzięki czemu łatwiej się rozczesują i dobrze układają, są lśniące, miękkie i delikatne w dotyku.

Odżywka z lnem i rumiankiem

Odżywka opracowana z myślą o pielęgnacji włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Starannie dobrana kompozycja naturalnych ekstraktów roślinnych: lnu i rumianku zapewnia włosom skuteczną odbudowę i zabezpiecza je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Aktywne składniki wygładzają włosy, odżywiają i regenerują, dzięki czemu włosy odzyskują witalność i sprężystość, są pełne blasku, miękkie i delikatne w dotyku.

Odżywka z miętą i wrzosem

Odżywka z ekstraktem z mięty i wrzosu powstała z myślą o włosach normalnych, ze skłonnością do szybkiego przetłuszczania się. Intensywne wyciągi ziołowe zawarte w odżywce zapobiegają nadmiernemu przetłuszczaniu się i działają odświeżająco na skórę głowy. Jednocześnie włosy na całej swej długości nabierają blasku i sprężystości, stają się puszyste i miłe w dotyku.

Odżywka z makiem i bawełną

Odżywka z ekstraktem z maku i bawełny stworzona została specjalnie do włosów farbowanych. Aktywne składniki zapewniają włosom optymalną pielęgnację i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Odżywka dzięki właściwościom nawilżającym zabezpiecza strukturę włosa i działa trwale kondycjonująco na włosy. Zapewnia zdrowy wygląd i optymalną pielęgnację włosów wymagających.

Odżywka z pokrzywą i zieloną herbatą

Odżywka z pokrzywą i zieloną herbatą została opracowana, aby pielęgnować włosy przetłuszczające się i normalne. Jej receptura oparta jest na bazie ekstraktów z pokrzywy i zielonej herbaty, dzięki czemu wzmacnia włosy i działa antyłojotokowo, tonizująco i przeciwzapalnie. Odżywka sprawia, że włosy odzyskują sprężystość, puszystość i blask. Są miękkie i delikatne w dotyku oraz mniej się przetłuszczają.

Maseczki Naturia

Rodzaje:

 • Miód i cytryna
 • Len i rumianek
 • Mak i bawełna

Pojemność: 250 g

Cena: ok. 8 zł

Maseczka do włosów z miodem i cytryną została opracowana specjalnie z myślą o intensywnej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Starannie dobrane składniki naturalne działają na włosy odżywczo i nawilżająco. Miód odżywia, chroni i intensywnie nawilża włókna włosów, cytryna działa wygładzająco i nabłyszczająco.

Maseczka do włosów z makiem i bawełną została opracowana specjalnie z myślą o  pielęgnacji włosów farbowanych. Starannie dobrane składniki naturalne działają na włosy odżywczo i pielęgnująco. Mak posiada właściwości nawilżające i nabłyszczające. Bawełna bogata w proteiny, działa na włosy intensywnie kondycjonująco.

Maseczka do włosów z lnem i rumiankiem została opracowana specjalnie z myślą o skutecznej pielęgnacji włosów zniszczonych, po trwałej ondulacji lub rozjaśnianiu. Starannie dobrane składniki naturalne działają na włosy odżywczo i pielęgnująco. Len odżywia i nawilża włosy, zmiękcza je i ułatwia układanie. Rumianek posiada właściwości łagodzące, ochronne i regenerujące.
Oceń:


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

105 komentarzy do Naturia szampony, odżywki i maseczki do włosów

 1. avatar Bergamotka napisał(a):

  Moje falki uwielbiają odżywki bez spłukiwania Joanny, nic ich tak nie ujarzmia, bez obciążania. Chętnie wypróbowałabym na nich także maski z tej serii, zapowiadają się bardzo ciekawie, ale nigdzie w sprzedaży ich nie widziałam

 2. avatar arcoiris napisał(a):

  Często myję włosy co się za tym kryje często używam szamponów, a jeszcze częściej kupuję nowe. Z chęcią wypróbuję i te.
  http://kobieta-ja.blogspot.com

 3. avatar Marzena napisał(a):

  Joanna już nie raz mnie pozytywnie zaskoczyła.Jest to dobra Polska firma.Cieszy mnie tak duży wybór szamponów i odżywek.Co jak każda z nas jest inna i ma inne wymagania inne włosy i inaczej musi o nie dbać.Przyznaje się pierwszy raz widzę połączenie zielonej herbaty i pokrzywy.To coś dla mnie uwielbiam płukankę z pokrzyw , niestety o niezanieczyszczona pokrzywę coraz trudniej…Musze chodzić po nią na łąkę :) ale często się zapominam i wracam z niczym :P

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Forever Fields of Green
Zielone źdźbła młodych zbóż, pszenicy i jęczmienia oraz lucerny
Cena:
54,40 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Sok z jagody kamczackiej
polskarozasklep.pl
Cena:
14 zł
Ekspres do kawy ASCASO DREAM Strawberry Gum
Piękno i praktyczność w jednym!
Cena:
2185 zł
Zestaw prezentowy - smakołyki od ETERNO
Możliwość nadruku na skryzneczce
Cena:
120 zł
Gorset mocno wyszczuplający talię, brzuch
Kkształtuje talię, górne i dolne partie brzucha
Cena:
31 zł

FORUM - bieżące dyskusje

Twarz po trzydziestce
Moja siostra również używa Kyoto i jest w nim zakochana! A ja dodam...
Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie …
U mnie świetnie sprawdziły się naturalne z Bioselect. Mam już ich pokaźną kolekcję,...
Dobre szampony do włosów
Ja używam szamponu do włosów suchych/normalnych z Bioselect i jak dla mnie jest najlepszy....
Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostat…
Moim najnowszym nabytkiem są paletki cieni Marocco z Bikora! W końcu dzięki nim...
facebook