URODA I ZDROWIE

Naturalny, czysty kolagen – sklep

21 stycznia 2013, dodał: Redakcja

Kolagen jest najważniejszym białkiem ludzkiego organizmu. Głównym składnikiem budulcowym tkanki łącznej. Kondycja większości naszych organów, odporność na choroby  i długość ludzkiego życia zależą bezpośrednio od ”jakości” kolagenu ustrojowego.

Wynalezienie metody hydratacji kolagenu rybiego, zachowującego strukturę potrójnej helisy – właściwą tylko białkom organizmów żyjących – jest jednym z ciekawszych odkryć biochemii w XX wieku. Prawdopodobnie jest to również jedno z największych odkryć światowej kosmetologii i biotechnologii białek. Dotąd niewykorzystane w sposób należyty.

Hydrat kolagenu rybiego jest uwodnionym, niemal czystym kolagenem molekularnym, z punktu widzenia konformacji biochemicznej – ciągle ”żywym”, a więc aktywnym biologicznie.
Jest to jedyny, w odróżnieniu od tysięcy kosmetyków preparat, który dotyka przyczyn starzenia się skóry (niedobór kolagenu), zamiast walczyć ze skutkami. Jest to czysty kolagen, nie zaś jego kilkuprocentowy dodatek.
Słowo ”kolagen” odmieniane jest znowu w wielu przypadkach w reklamach kosmetyków – ale używane jest tam najczęściej  bezpodstawnie. Tylko z uwagi na jego nośność marketingową.
Istnieje na świecie tylko jedna postać czystego, trzeciorzędowego, aktywnego biologicznie, transdermalnego kolagenu, którego nie trzeba wstrzykiwać, a wystarczy nałożyć na mokrą skórę… To polski kolagen ekstrahowany ze skór ryb słodkowodnych. Kolagen Naturalny jest najczystszym hydratem białek (kolagenu z elastyną) z niewielką domieszką kwasu mlekowego i substancji emulgująco – stabilizującej.

Nie zawiera żadnych aromatów, barwników, ani konserwantów. Dla wielu osób uczulonych na chemię w kosmetykach stanowi jedyną, skuteczną alternatywę do chronienia skóry przed nieubłaganym czasem.

Odkrycie polskich naukowców firma Colway wykorzystała w produktach Kolagenu Naturalnego.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

2 komentarzy do Naturalny, czysty kolagen – sklep

  1. avatar Małgorzata pisze:

    Kosmetyki Polski Kolagen Naturalny używam od 4 lat. Uważam, że są to kosmetyki dla oszczędnych. 100% gwarancji opisanego efektu a co za tym idzie oszczędności, ponieważ są idealne dla każdego i trefione. Nie uczulają, są skuteczne na większość problemów skórnych, są naturalne, regenerują cały organizm. Kupując te preparaty mam pewność, że nie są to wyrzucone pieniądze na kosmetyki, które stoją na półce, bo nie mogę ich używać na twarz, bądź nadają się tylko na pięty. Polski Kolagen Naturalny polecam każdemu, komu zależy na urodzie i zdrowiu.

  2. avatar cocuccia pisze:

    Ostatnio właśnie pisałam na blogu o wlaściwościach kolagenu!!! Jak dla mnie jest to super wspomagacz :)

Dodaj komentarz