Naturalne i trwałe farby ziołowe HERBATINT

30 maja 2014, dodał: lavendic.pl

W sklepie internetowym z kosmetykami naturalnymi Lavendic.pl mamy przyjemność przedstawić unikatową ofertę naturalnych farb do koloryzacji włosów bez szkodliwej chemii i amoniaku – HERBATINT.

Linia Herbatint została stworzona przez włoską firmę Antica Erboristeria. Siedziba Antica Erboristeria mieści się w Rzymie, gdzie działa zgodnie z rodzinną tradycją od 1970 roku. Na podstawie przekazywanych z pokolenia na pokolenie ziołowych receptur Pan Michele Albergo, właściciel firmy, stworzył całą gamę produktów, służących do bezpiecznego farbowania i zdrowej pielęgnacji włosów. Znane na całym świecie, od 2010 roku są na polskim rynku. Trwałe, ziołowe farby do włosów Herbatint, składające się z palety 36 kolorów. Wyjątkową cechą tych farb jest niezwykła łagodność, połączona ze skutecznością – w 100% pokrywają siwe włosy.

Naturalne i trwałe farby do włosów bez amoniaku Herbatint w sklepie Lavendic

Naturalne farby do włosów Herbatint nie zawierają amoniaku, ale także nie zawierają parabenów, rezorcyny, alkoholu i zapachów. Są łatwe w użyciu i jeśli jest taka potrzeba, można je zużywać stopniowo, zachowując pozostałą ilość na następną aplikację (opakowanie wystarcza na 1-2 zastosowań). Wyjątkowość Herbatint to również, a może przede wszystkim, oparcie składu na ziołach, których działanie powoduje, że włosy mają zdrowy i świetlisty połysk.

Naturalne, łatwe do aplikacji farby ziołowe Herbatint w sklepie Lavendic.pl

Bez amoniaku
Specjalnie opracowany na bazie wyciągów ziołowych i białek, HERBATINT wykorzystuje rozmaryn, chinowiec oraz łupinę orzecha włoskiego, aby łagodnie uwalniać barwnik. Daje naturalny, intensywny efekt na Twoich włosach.

Naturalne, żelowe farby do włosów Herbatint do kupienia w sklepie Lavendic.plNaturalne, łatwe do aplikacji farby do włosów Herbatint w sklepie Lavendic.pl

Brak szkodliwego wpływu na strukturę włosa
Dzięki unikalnemu składowi, HERBATINT™ trwale barwi włosy nie niszcząc ich. Daje w efekcie naturalny, subtelny kolor, który za każdym razem wygląda wspaniale oraz powoduje, że Ty czujesz się świetnie.

Naturalny blask i połysk
HERBATINT ma właściwości wzmacniające zdrowy i świetlisty połysk Twoich włosów, nie wytwarza nadmiernie jednolitego koloru, często kojarzonego z chemicznymi kolorantami.

Naturalne i trwałe farby do włosów Herbatint w sklepie Lavendic.pl

Kluczowe składniki z ziół:

ALOE VERA (ALOES PRAWDZIWY)

Szczególnie bogaty w enzymy, polisacharydy, witaminy A – C – E oraz sole mineralne. W trakcie nakładania działa kojąco na skórę głowy. Wzmacnia i chroni włosy. Poprawia kondycję włosów i przyczynia się do dłuższego utrzymywania koloru.

LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM, PERŁA PRERII)
Bogaty w witaminy E i F olejek z nasion kwiatów Meadowfoam. Zapewnia lepsze krycie i wpływa na długotrwałość koloru. Olej z Perły Prerii uzyskuje się poprzez wyciśnięcie nasion. Meadowfoam (łąkowa piana) to roślina, która otrzymała swoją angielską nazwę ze względu na jej podobieństwo w trakcie rozkwitu do białej piany. Olej z meadowfoam okazał się nieoceniony w przemyśle kosmetycznym, gdyż zawiera ponad 98% długołańcuchowych kwasów tłuszczowych oraz dużo wyższe stężenia wysokiej jakości trójglicerydów w porównaniu do innych olejów roślinnych. Olej ten charakteryzuje się niesamowitymi właściwościami nawilżającymi, odżywczymi oraz się wysoką stabilnością.

HAMAMELIS VIRGINIANA (OCZAR WIRGINIJSKI)
Pielęgnuje skórę głowy, bogaty we flawonoidy oraz olejki eteryczne.

BETULA ALBA (BRZOZA BIAŁA)
Naturalny tonik do włosów i środek re-mineralizujący.

ECHINACEA ANGUSTIFOLIA (JEŻÓWKA WĄSKOLISTNA)
Naturalny środek antyseptyczny i nawilżający.

Farby Herbatint są łatwe do aplikacji dzięki żelowej konsystencji. Bez problemu ufarbujecie włosy  nie wychodząc z domu!

Pełną gamę naturalnych, trwałych farb do włosów HERBATINT oraz naturalne produkty wspomagające koloryzację włosów dostaniecie w sklepie Lavendic.pl.

Naturalne farby ziołowe bez chemii Herbatint w sklepie Lavendic.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak mieć więcej energii
Mojej mamie kupiłam geriamoc, dobrze działa na pamięć żeń szeń, który jest tam...
pcos
Ja też to mam, ale nie biorę nic, naprawdę musiałyby mieć poi kilka...
Poprawa kondycji na rowerze
Polecam fajną stronkę https://fundacjamorska.pl nt uprawiania sportu, treningów, suplementów diety i odżywek dla sportowców....
Kredyt na szybko
Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zaciągnięciem kredytu, bo mimo dobrej...