URODA I ZDROWIE

Naturalna moc skrzypu w produktach do włosów marki RADICAL

10 września 2018, dodał: Redakcja

 

Tegoroczne lato – wyjątkowo gorące i słoneczne, przyniosło wszystkim wiele wakacyjnej radości. Niestety, mniej zachwycone są nasze włosy, dla których słońce, wiatr, słona woda i suche powietrze to czynniki poważnie osłabiające strukturę i kondycję kosmyków. By w nowy, jesienny sezon wejść z lśniącymi, gęstymi i odżywionymi włosami, warto sięgnąć po radykalne środki, które gwarantują skuteczność działania. Naturalna moc skrzypu w połączeniu z innowacyjnymi składnikami aktywnymi, to sekrety produktów do pielęgnacji włosów marki RADICAL®. Dzięki nim przywitasz jesień z pięknymi włosami!

Wakacyjne wyjazdy, urlop nad morzem i beztroskie plażowanie to świetny reset dla ciała i umysłu. Nikt z nas nie chce sobie odmawiać letnich przyjemności, ale powrót do rzeczywistości – zwłaszcza w obliczu nadchodzącej jesieni – nie należy do najłatwiejszych. Najwięcej wiedzą o tym nasze włosy, dla których lato jest okresem szczególnie trudnym, wymagającym zaawansowanej pielęgnacji. Codzienne czynniki, takie jak suche powietrze (na zewnątrz, ale też w klimatyzowanych biurach!), ostre słońce, słona woda czy wiatr, wysuszają włosy i niszczą ich strukturę. W efekcie, po lecie zamiast bujnych, błyszczących kosmyków, mamy suche, wypłowiałe i mało przyjemne w dotyku włosy. By je odbudować, potrzeba silnej regeneracji i skoncentrowanych składników, które przywrócą im dawny blask.

Odnowa z naturą

Rozpoczynając kurację regeneracyjną po lecie, warto sięgnąć po kosmetyki, które będą skuteczne, ale przy tym delikatne. Produkty do pielęgnacji włosów marki RADICAL® to spełnienie marzeń o perfekcyjnych kosmetykach dla włosów osłabionych. W nowej formule, zawierają one aż 30% więcej skrzypu polnego, a dzięki składnikom aktywnym, takim jak: arginina, niacynamid, ceramidy czy keratyna, włosy na nowo mogą wrócić do formy. Naturalny skrzyp polny zawiera dobroczynną krzemionkę, potas i flawonoidy, które odbudowują strukturę włosa, podobnie jak zawarte w kosmetykach ceramidy – dbające o włosy na całej długości i otaczające kosmyki niewidzialną tarczą chroniącą je przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Kosmetyki RADICAL® pobudzają również osłabione włosy do intensywnego wzrostu, a to wszystko za sprawą argininy i trichogenu. Keratyna zapewnia im szybką regenerację, przywracając moc i blask.

W skład serii do włosów osłabionych i wypadających wchodzi Szampon wzmacniający, Serum wzmacniająco-regenerujące, Mgiełka wzmacniająca, Odżywka wzmacniająca oraz Kuracja wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów w ampułkach 15 x 5ml RADICAL®. Kosmetyki zapewniają kompleksową pielęgnację, dlatego regularne stosowanie serii wzmacniającej pozwala w szybkim tempie odbudować strukturę włosów tak, by znów zachwycały gęstością, żywym blaskiem i jedwabistą gładkością.

Szampon wzmacniający do włosów osłabionych i wypadających RADICAL®

Cena: 12,50 zł/ 400 ml

Serum wzmacniająco-regenerujące do włosów osłabionych i wypadających RADICAL®

Cena: 14,50 zł/ 100 ml

Mgiełka wzmacniająca do włosów osłabionych i wypadających RADICAL®

Cena: 11,00 zł/ 200 ml

Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych i wypadających RADICAL®

Cena: 17,50 zł/ 100 ml

Kuracja wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów w ampułkach 15 x 5ml RADICAL®

Cena: 39,00 zł/ 15 x 5ml

Producent:

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o. o.

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

AMPUKI ARGAN INFUSION od Inoar
Zacznij włosy olejować. Może być nawet zwykły olej kokosowy z dodatkiem kilku kropli...
Gdzie kupić ubrania dla dziecka?
Sklep producenta ubranek dla dzieci Kaola-Kid polecam. Ubranka kolorowe i wygodne, takie które dzieciakom...
AMPUKI ARGAN INFUSION od Inoar
Ewentualnie spróbuj ujarzmić włosy prostownicą z Inoar, możesz je lekko podkręcić lub wygładzić...
AMPUKI ARGAN INFUSION od Inoar
Stosuję od miesiąca i potwierdzam, że jest sztos! Wreszcie ujarzmiłam grzywkę, która stała...