URODA I ZDROWIE

Najlepsze szczoteczki soniczne

14 czerwca 2019, dodał: EsteticDent

W dzisiejszych czasach piękny uśmiech to wizytówka człowieka. Na spotkaniach biznesowych, na randkach czy w życiu codziennym bardzo wiele zależy od dobrego pierwszego wrażenia a piękny biały uśmiech może nam w tym w znacznym stopniu pomóc. 
Pewnie wiele z was zadaje sobie pytanie jak osiągnąć wymarzony uśmiech bez stresujących wizyt w gabinetach stomatologicznych?

 
Teraz jest na to sposób ! Szczoteczki Soniczne – to dzięki tym nowoczesnym urządzeniom możemy uzyskać wspaniałą biel i zdrowie naszych zębów bez wychodzenia z domu. Na początku dostępne na rynku były tylko Szczoteczki Soniczne Philips Sonicare jednak teraz pojawiło się bardzo wielu nowych producentów oferujących różne szczoteczki w zakresie cenowym od 99 zł do nawet 1 tyś złotych. Poszczególne szczoteczki różnią się między sobą:
* szybkością ruchów sonicznych (im więcej ruchów tym lepsza będzie jakość czyszczenia)
* ilością programów czyszczenia (np. wybielający, do zębów wrażliwych)
* designem
* dołączonym asortymentem (ilością końcówek w zestawie, ładowarką itd.)
* czasem pracy na naładowanej baterii

 

Szczoteczki Soniczne potrafią mieć też specjalne funkcje jak np. czujnik nacisku (aby nie przyciskać za mocno główki szczoteczki i nie uszkadzać szkliwa i dziąseł), połączenie bluetooth z programem na smartfona, generować ultradźwięki dla jeszcze efektywniejszego czyszczenia czy posiadać funkcje jonizujące. 
Ważnym przy wyborze szczoteczki będzie też dobór odpowiednich końcówek do szczoteczek sonicznych. Końcówki różnią się nie tylko twardością włosia, ale też jego ułożeniem (płaskie lub ząbkowane), dodaniem do włosia mikro gumek (przy końcówkach wybielających mają właściwości polerujące) lub długością i zakończeniem włosia (np. w szczoteczkach perio panasonic włosie jest dłuższe i specjalnie zakończone aby łatwiej czyścić w trudno dostępnych miejscach na linii dziąseł i pod nią).
Czy warto sugerować się ceną przy wyborze szczoteczki sonicznej? Naszym zdaniem Nie ! Trzeba szczoteczkę jak najbardziej dostosować do naszych potrzeb i preferencji i dopiero później patrzeć na dodatki czy design. 
Przedstawimy teraz najlepsze według nasz szczoteczki soniczne w kategoriach: cena/jakość, wybielanie, paradontoza i problemy z dziąsłami, na co dzień i design.
W kategorii cena/jakość mamy dwóch liderów są to szczoteczki feelo anticaries jump i Meriden Sonic Smart. Obydwie szczoteczki posiadają 40 tyś ruchów sonicznych. Feelo posiada aż 5 programów szczotkowania Meriden tylko 3 jednak w zestawie Feelo daje tylko jedną końcówkę natomiast Meriden dwie. Meriden Sonic Smart dostępne są w dwóch kolorach białym i czarnym natomiast Feelo tylko w białym. 


W kategorii wybielanie liderem są szczoteczki angielskiej firmy SmileSonic EX generujące aż 96 tys. ruchów sonicznych posiadające aż 4 ! końcówki w zestawie i występujące w 5 kolorach: białym, czarnym, zielonym, niebieskim i czerwonym. Dzięki tak dużej ilości ruchów sonicznych i specjalnych końcówek efekty widoczne są już po pierwszym użyciu szczoteczki. 


Kategorię paradontoza i problemy z dziąsłami zdominowała szczoteczka soniczno-ultradźwiękowa Megasonex M8. Szczoteczka ta dzięki technologia ultradźwiękowej jest najdokładniejsza i najdelikatniejszą na rynku gdyż ultradźwięki pozwalają dotrzeć w miejsca niedostępne dla włosia tradycyjnych szczoteczek a fizyczne ruchy soniczne są dzięki temu zredukowane do niezbędnego minimum. 


W kategorii na co dzień wygrywają szczoteczki z gamy Philips Sonicare ProtectiveClean dzięki czujnikowi nacisku, szybkości 60 tyś ruchów sonicznych na minutę i możliwości wyboru zarówno rodzaju programu jak też jego intensywności. 
W kategorii design liderem niezmiennie od wielu lat są szczoteczki z gamy Philips Sonicare DiamondClean dzięki przepięknemu designowi, ładowarki w kształcie eleganckiej szklaneczki, pięknego etui i bardzo dobrej jakości wykonania. 
Podsumowując dzięki przejściu z tradycyjnych szczoteczek na szczoteczki soniczne możemy w domowym zaciszu uzyskać piękny biały uśmiech bez stresujących wizyt u dentysty. Dzięki niezwykłej skuteczności technologi sonicznej efekty widoczne są już po pierwszym tygodniu od stosowania szczoteczki sonicznej. Szczoteczkę Soniczną wybierajcie dobierając ją do swoich potrzeb i preferencji jak też swojego stanu zdrowia. 
Po zastosowaniu szczoteczki sonicznej na pewno już nigdy nie będziecie chcieli wrócić do swoich starych tradycyjnych szczoteczek.

Najlepsze Szczoteczki Soniczne, Irygatory Dentystyczne, Pasty Estetic-Dent-Sklep.pl https://www.estetic-dent-sklep.pl/

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gabinet lekarski
Jeśli chodzi o profesjonalnie wyposażone gabinety ginekologiczne, to polecamprywatne przychodnie, gdzie przyjmują doświadczeni,...
Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Sama już przestałam przejmować się wirusem, bo jak zawsze jesienią mam zwykłą infekcję,...
Inicjatywa w stworzeniu trwałego zw…
Żyjemy w czasach, gdzie relacje stały się przejściowe, ludzie są rozpieszczeni i zamiast...
Sklepy dziecięce
Fajne rzeczy dziecięce i w niskich cenach są ostatnio w marketach, warto tam...