Najlepsze szczoteczki soniczne

14 czerwca 2019, dodał: EsteticDent

W dzisiejszych czasach piękny uśmiech to wizytówka człowieka. Na spotkaniach biznesowych, na randkach czy w życiu codziennym bardzo wiele zależy od dobrego pierwszego wrażenia a piękny biały uśmiech może nam w tym w znacznym stopniu pomóc. 
Pewnie wiele z was zadaje sobie pytanie jak osiągnąć wymarzony uśmiech bez stresujących wizyt w gabinetach stomatologicznych?

 
Teraz jest na to sposób ! Szczoteczki Soniczne – to dzięki tym nowoczesnym urządzeniom możemy uzyskać wspaniałą biel i zdrowie naszych zębów bez wychodzenia z domu. Na początku dostępne na rynku były tylko Szczoteczki Soniczne Philips Sonicare jednak teraz pojawiło się bardzo wielu nowych producentów oferujących różne szczoteczki w zakresie cenowym od 99 zł do nawet 1 tyś złotych. Poszczególne szczoteczki różnią się między sobą:
* szybkością ruchów sonicznych (im więcej ruchów tym lepsza będzie jakość czyszczenia)
* ilością programów czyszczenia (np. wybielający, do zębów wrażliwych)
* designem
* dołączonym asortymentem (ilością końcówek w zestawie, ładowarką itd.)
* czasem pracy na naładowanej baterii

 

Szczoteczki Soniczne potrafią mieć też specjalne funkcje jak np. czujnik nacisku (aby nie przyciskać za mocno główki szczoteczki i nie uszkadzać szkliwa i dziąseł), połączenie bluetooth z programem na smartfona, generować ultradźwięki dla jeszcze efektywniejszego czyszczenia czy posiadać funkcje jonizujące. 
Ważnym przy wyborze szczoteczki będzie też dobór odpowiednich końcówek do szczoteczek sonicznych. Końcówki różnią się nie tylko twardością włosia, ale też jego ułożeniem (płaskie lub ząbkowane), dodaniem do włosia mikro gumek (przy końcówkach wybielających mają właściwości polerujące) lub długością i zakończeniem włosia (np. w szczoteczkach perio panasonic włosie jest dłuższe i specjalnie zakończone aby łatwiej czyścić w trudno dostępnych miejscach na linii dziąseł i pod nią).
Czy warto sugerować się ceną przy wyborze szczoteczki sonicznej? Naszym zdaniem Nie ! Trzeba szczoteczkę jak najbardziej dostosować do naszych potrzeb i preferencji i dopiero później patrzeć na dodatki czy design. 
Przedstawimy teraz najlepsze według nasz szczoteczki soniczne w kategoriach: cena/jakość, wybielanie, paradontoza i problemy z dziąsłami, na co dzień i design.
W kategorii cena/jakość mamy dwóch liderów są to szczoteczki feelo anticaries jump i Meriden Sonic Smart. Obydwie szczoteczki posiadają 40 tyś ruchów sonicznych. Feelo posiada aż 5 programów szczotkowania Meriden tylko 3 jednak w zestawie Feelo daje tylko jedną końcówkę natomiast Meriden dwie. Meriden Sonic Smart dostępne są w dwóch kolorach białym i czarnym natomiast Feelo tylko w białym. 


W kategorii wybielanie liderem są szczoteczki angielskiej firmy SmileSonic EX generujące aż 96 tys. ruchów sonicznych posiadające aż 4 ! końcówki w zestawie i występujące w 5 kolorach: białym, czarnym, zielonym, niebieskim i czerwonym. Dzięki tak dużej ilości ruchów sonicznych i specjalnych końcówek efekty widoczne są już po pierwszym użyciu szczoteczki. 


Kategorię paradontoza i problemy z dziąsłami zdominowała szczoteczka soniczno-ultradźwiękowa Megasonex M8. Szczoteczka ta dzięki technologia ultradźwiękowej jest najdokładniejsza i najdelikatniejszą na rynku gdyż ultradźwięki pozwalają dotrzeć w miejsca niedostępne dla włosia tradycyjnych szczoteczek a fizyczne ruchy soniczne są dzięki temu zredukowane do niezbędnego minimum. 


W kategorii na co dzień wygrywają szczoteczki z gamy Philips Sonicare ProtectiveClean dzięki czujnikowi nacisku, szybkości 60 tyś ruchów sonicznych na minutę i możliwości wyboru zarówno rodzaju programu jak też jego intensywności. 
W kategorii design liderem niezmiennie od wielu lat są szczoteczki z gamy Philips Sonicare DiamondClean dzięki przepięknemu designowi, ładowarki w kształcie eleganckiej szklaneczki, pięknego etui i bardzo dobrej jakości wykonania. 
Podsumowując dzięki przejściu z tradycyjnych szczoteczek na szczoteczki soniczne możemy w domowym zaciszu uzyskać piękny biały uśmiech bez stresujących wizyt u dentysty. Dzięki niezwykłej skuteczności technologi sonicznej efekty widoczne są już po pierwszym tygodniu od stosowania szczoteczki sonicznej. Szczoteczkę Soniczną wybierajcie dobierając ją do swoich potrzeb i preferencji jak też swojego stanu zdrowia. 
Po zastosowaniu szczoteczki sonicznej na pewno już nigdy nie będziecie chcieli wrócić do swoich starych tradycyjnych szczoteczek.

Najlepsze Szczoteczki Soniczne, Irygatory Dentystyczne, Pasty Estetic-Dent-Sklep.pl https://www.estetic-dent-sklep.pl/


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Alkoholizm
Przede wszystkim osoba uzależniona musi sama zdać sobie sprawę z powagi sytuacji. Warto poszukać...
Blizny na twarzy krępujące :(
Ja próbowałam przeróżnych specyfików, a w końcu jednak postawiłam na zabieg laserowy. Jestem mega...
Wszy w przedszkolu
W tym wypadku trzeba działać szybko, naprawdę nie ma sensu zwlekać. U nas zastosowaliśmy...
Buty do przedszkola
Dziewczyny, kupiłam ostatnio klej do butów, bo dzieciaki strasznie niszczą buty. Używała...