Nagrody od NUKa – konkurs FB – wyniki!

7 października 2014, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

_NUK_4

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom oraz Fanom na Facebooku za udział w kolejnej akcji konkursowej z marką NUK. Do wygrania były 4 zestawy produktów NUK: butelka FC+ oraz smoczek Freestyle (0-6 mies.). Zapraszamy do zabawy!

ZADANIE KONKURSOWE: Odpowiedz na pytanie: Dlaczego, Twoim zdaniem, marka NUK jest wyjątkowa?

Prosimy o wpisywanie ODPOWIEDZI w komentarzach pod artykułem konkursowym na portalu lub na naszym Facebooku, dopuszczalne odpowiedzi na redakcyjną, prywatną skrzynkę FB. Forma odpowiedzi dowolna – liczymy na Waszą pomysłowość, kreatywność i poczucie humoru :)

WARUNKIEM udziału w zabawie konkursowej jest udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie, mile widziane udostępnienie wpisu.

REGULAMIN KONKURSU, zgodny z ogólnym regulaminem portalu, do wglądu TUTAJ.

_NUK_LOGONAGRODY W KONKURSIE:

W skład 1 zestawu wchodzą dwa produkty:
1) Butelka FC+ 150 ml rozm. 1. (0-6 m-cy)
2) Smoczek Freestyle rozm 1. (0-6m-cy)

LAUREACI KONKURSU:

1. Anna Zet
2. Joanna Marcinkowska
3. Justyna Rojek
4. Monika Kwatek

Gratulujemy serdecznie! Laureatów prosimy o przesłanie danych adresowych (z nr telefonu) na [email protected]

O NAGRODACH:

Butelka FC+ 150 ml rozm. 1. (0-6 m-cy)

NUK First Choice+ ze smoczkiem silikonowym 1M o pojemności 150 ml. Najnowsza butelka z unikalnym systemem odpowietrzania, zapobiegającym kolce.

Opracowany na podstawie naturalnego modelu – kształt smoczka NUK. Mało które butelki do karmienia są tak zbliżone do naturalnego modelu jak NUK First Choice+. Podstawą do tego jest kształt smoczków NUK, który jest specjalnie dostosowany do szczęki dziecka. Tak jak brodawka sutkowa matki w czasie karmienia piersią, smoczki do karmienia NUK First Choice+ nie są okrągłe, lecz asymetryczne. Optymalnie dostosowują się do jamy ustnej dziecka i są maksymalnie miękkie – co umożliwia dziecku ćwiczenie szczęki oraz zapewnia odczucie karmienia jak najbardziej zbliżone do karmienia piersią.

_NUKbutelki

Wszystkie butelki i smoczki NUK produkowane są w Niemczech i poddawane surowym testom. Rekomendacje, jakie otrzymały, potwierdzają ich najwyższą jakość.
Butelki do karmienia NUK First Choice+ są wykonane z bardzo lekkiego i wytrzymałego tworzywa – poliamidu (PA). Ich wyprofilowany kształt sprawia, że doskonale pasują do ręki zarówno mamy, jak i dziecka. Butelki są nietłukące, mogą być myte w zmywarce i umieszczane w zamrażarce. Ich praktyczny szeroki otwór ułatwia napełnianie i czyszczenie. Występuje w czterech nowych wzorach.
Cena: 32,49 zł

_NUKsmoczek1

Smoczek Freestyle rozm 1. (0-6m-cy)

Najnowszy smoczek uspokajający marki NUK „Freestyle” dla dziecka od urodzenia do 3-go roku życia. Dostępny w 6 wzorach z mało widocznym uchwytem.
Nie wszystkie smoczki są takie same. Oto smoczek wyjątkowy…

_NUKsmoczki1

PRZYJAZNY DLA SKÓRY DZIECKA. Szczególnie przyjazny dla skóry dziecka dzięki większym otworom wentylacyjnym i mniejszej powierzchni mającej styczność ze skórą. mniejszy kontakt ze skórą to większy komfort.
SYSTEM ODPOWIETRZANIA. Dzięki odpowiedniemu systemowi odpowietrzania AIR NUK SYSTEM, powietrze może wydostawać się ze smoczka, co sprawia, że pozostaje miękki i elastyczny.
NATURALNY KSZTAŁT. Anatomiczny kształt smoczka NUK przypomina kształt piersi marki, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka, dzięki czemu dziecko czuje się pewnie i komfortowo.

_NUKsmoczki

BEZPIECZEŃSTWO. Dzięki wbudowanym miękkim kanalikom wzdłuż gumki smoczka jest on maksymalnie miękki i elastyczny, dzięki czemu nacisk na szczękę i zęby dziecka jest zredukowany do minimum. Dodatkowo wbudowany kanalik wewnątrz silikonu wzmacnia gumkę i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Dopracowane nowoczesne wzornictwo. NAGRODA ZA DESIGN DLA SMOCZKÓW FREESTYLE. Smoczki uspokajające NUK Freestyle zostały wyróżnione prestiżową nagrodą „reddot design award” przez niemieckie Centrum Wzornictwa Nadrenii Północnej-Westfalii. Nowoczesny design smoczków został doceniony przez profesjonalistów.
Cena: 9,99 zł

_NUKsmoczek

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Dłonie zimą
A ja nie noszę rękawiczek i sam krem też daje radę:)
Stylizacja paznokci
Ja maluję kiedy potrzebuję, nie muszę mieć cały czas kolorowych paznokci, a poza...
Najtańszy gaz
Najtaniej jest z butli, bo nie płacisz wszystkich tych stałych opłat, jakie są...
paznokcie na ślub
tylko ecru - białe są niemodne!