URODA I ZDROWIE

N. Hawthorne „Opowieści z zaczarowanego lasu: Cudowny dzban” – recenzja

22 grudnia 2015, dodał: Karolina

Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, prezentujemy Wam recenzję audio-książki z serii Mity Greckie „Opowieści z zaczarowanego lasu cz.5 Cudowny dzban” autorstwa Nathaniela Hawthorne. Opinię na temat tej pozycji wyraziła Kasia83 — jedna z laureatek-recenzentek naszej unikatowej portalowej akcji Jesienne Czytanie. p51

„Cudowny dzban” to piąta z serii „Opowieści z zaczarowanego lasu” Nathaniela Hawthorne’a. Tę znaną nielicznym opowieść zaczerpnięto z mitologii greckiej. Audiobook opowiada o Filemonie i jego żonie Baucis, którzy mimo iż byli ubodzy, chętnie gościli pod swoim dachem wędrowców.

Z przybyłymi gośćmi dzielili się wszystkim co posiadali. Ich gościnność została nagrodzona czarodziejskim dzbanem. Interpretacja Krzysztofa Tyńca, wraz z muzyką skomponowaną przez Macieja Rychłego, to prawdziwa literacko-muzyczna uczta dedykowana starszym dzieciom. Rodzinne wysłuchanie tej książki może zachęcić do dyskusji o uniwersalnych wartościach takich jak dobroć i troska o potrzebujących. Zachęcam do słuchania.

 

Sponsorem i wydawcą nagrody jest Wydawnictwo Buka:

www.buka.com.pl

logo

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Lokówki
u mnie to nie działa, albo coś nie tak z moimi włosami :D dziwne...
Rehabilitacja
Cześć. Słuchajcie jakiś czas temu uległam wypadkowi w wyniku którego straciłam kończynę dolną...
Kremy do twarzy
A ja lubię Tołpę i Nivea, obie marki mają same zalety:)
Lokówki
Można też zapleść wilgotne włosy na noc i rano loki gotowe bez lokówki:)