Modny mężczyzna 2015 – trendy!

19 lutego 2015, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Choć zima za pasem – myślimy już o ciepłej wiośnie i lecie. Gładki dotyk, męskie rysy twarzy, zwiewność ruchu – to trendy na sezon wiosna/lato 2015. W modzie- podróż po epokach …

To powrót do korzeni – zwiewnych stylizacji, które ubarwią i wpasują się w ciepły klimat. To czas dla tych mężczyzn, którzy bawią się kolorem, ale też umiejętnie dobierają części stroju. Warto pamiętać o tym, że kolory nie są zarezerwowane tylko dla Pań lub mężczyzn o ekstrawertycznym charakterze. Gdy mężczyzna nosi kolorowe ubranie z szykiem i zastosowaniem odpowiednich zasad, jest to przykład człowieka dobrze ubranego.

 

1

 

Koszule powinno się dobrać przede wszystkim mając na uwadze wady i zalety sylwetki – umiejętne dopasowanie ubioru na pewno się przyda. Dbajmy o to, by zachowywać odpowiednie proporcje, gdy zakładamy koszulę. A ta będzie przeważała na półkach sklepów w różnych odcieniach rozmytych niebieskości i bordo.

6

 

Jednak nie wystarczy tylko założyć koszulę – ważne, by nosić ją zapiętą po szyję, a do niej dobrać krótsze spodnie. Szersze na górze, a zwężane w nogawkach ku dołowi ; delikatne, szeroko rozstawione pionowe pasy spodnie w połączeniu z kolorową koszulą sprawią, że sylwetka zyska nowy wymiar. Co więcej, powracają znane z dawnych lat kamizelki i proste katany ze skóry połączone ze spodniami. Do tego warto w modnej stylizacji wyeksponować buty na wysokiej platformie.

 

2

 
Na modowy rynek wchodzi dynamicznie kolor musztardowy. I właśnie ta barwa będzie najmodniejszym męskim kolorem sezonu. By w tej „optymistycznej” stylizacji odnaleźć męskie „ja” – mamy propozycję. Modni mężczyźni powinni golić zarost, by zachwycać gładkością twarzy. A fryzura? Zapuszczamy włosy lub grzywkę, która umożliwia zaczesanie włosów do tyłu i utrwalenie żelem. Uwierzcie: gładka twarz i modna fryzura… działają na kobiety.

5
Wychodząc na ulicę w letnie dni będziemy mogli spotkać kolorowo ubranych mężczyzn, którzy ewidentnie bawią się kolorami. Ich styl będzie przypominał styl artysty, ze zwiewnie zarzuconym szalem na ramionach – może to zainspiruje nas do stworzenia czegoś ciekawego i innowacyjnego? Tego Wam życzymy!

 

3

 

Agnieszka Świst-Kamińska

IMG_8673Agnieszka1
Agnieszka Świst-Kamińska –Jestem pierwszym w Polsce COOL HUNTEREM i STYLE COACHEM! Na co dzień zajmuję się obserwacją potrzeb konsumentów, by osiągnąć zamierzone cele sprzedażowe. Połączenie wszystkich tych czynników daje mi możliwość maksymalnego wykorzystania wiedzy, prowadzenia obserwacji i wyboru najlepszych form. COOL HUNTER doradza firmom we wprowadzaniu nowych produktów na rynek oraz przy tworzeniu i wdrażaniu ich kampanii reklamowych. COOL HUNTER jest najczęściej nieodłącznym elementem działu marketingu i PR-u. Swoją przygodę z cool huntingiem rozpoczęłam na studiach w Londynie, gdzie miałam przyjemność studiować właśnie ten kierunek. Jestem absolwentką prestiżowego Londyńskiego Uniwersytetu Central Saint Martins University of the Arts oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.
Więcej na: http://szkolameskiegostylu.pl/blog/

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Markowe PERFUMY - rankingi, recenzj…
Są trwalsze na pewno, ale przecież tymi tańszymi można pryskać się częściej:)
Bakuchiol w kosmetykach
Ogólnie bakuchiol odżywia i opóźnia starzenie, moja mama używa takich kosmetyków
Kubeczek menstruacyjny
Nie jestem przekonana do takich wynalazków szczerze mówiąc...
Kryminały czy romanse?
Zdecydowanie romanse! na bezludnej wyspie czytając kryminały bałabym się jeszcze bardziej...