URODA I ZDROWIE

Modne legginsy ciążowe – Fashionata.pl

4 kwietnia 2019, dodał: garetha

Ciąża to wyjątkowy stan, na który czeka wiele kobiet. Oprócz rozwoju maleństwa zmienia się także ciało kobiety, dlatego warto w tym okresie szczególnie o nie zadbać. I nie tylko w kwestii odżywiania czy odpowiedniej pielęgnacji. Niezwykle ważnym, jednak często pomijanym aspektem jest zmiana garderoby na ciążowe modele, które pozwolą brzuszkowi na swobodny rozwój.

Jednym z podstawowych atrybutów odzieżowych w szafie ciężarnej kobiety są legginsy ciążowe, które bardzo ułatwiają życie gdy brzuszek stale się powiększa. A jego komfort jest w tym czasie przecież najważniejszy.
Ciążowe legginsy powinny posiadać wygodny, elastyczny pas na brzuszek, który będzie go delikatnie otulał, jednocześnie nie krępując ruchów przyszłej Mamy. Najlepiej, by w początkowych fazach ciąży wybrać legginsy z luźniejszym pasem, by zostawić trochę miejsca na przyszłe centymetry.
Fasony z elastycznej bawełny czy wiskozy powinny nam wystarczyć na całą lub większą część ciąży, gdyż elastyczny materiał dopasuje się do rosnących kształtów. W przypadku legginsów lateksowych, jeansowych lub tych z mało elastycznych tkanin dużo bardziej prawdopodobne będzie potrzeba dokupienia kolejnej pary.
Wiele pań, by czuć się komfortowo i podkreślić rosnący brzuszek wybiera legginsy ciążowe z lekkiego, elastycznego jeansu, które do złudzenia przypominają jeansy, a są przy tym wygodne niczym „druga skóra”.
Zdarzają się również modele, które można nosić także po ciąży, są to chociażby niezwykle popularne alladynki, których luźny krój pomieści także rosnący brzuszek. A Ty który model legginsów preferujesz?


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Blizna po operacji
Blizna po operacji na pewno wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Nie ma się co oszukiwać...
Jak rozwijać pracowników
To oczywiste, że najlepiej wysyłać pracowników na regularne szkolenia, które podniosą ich kwalifikację,...
Spadek - ile podatku się płaci?
To wszystko zależy od wielu czynników i nie jest takie proste jak się może...
Odpoczynek
Dla mnie najlepszy wypoczynek to z moim mężem i dziećmi nad Bałtykiem....