Modne legginsy ciążowe – Fashionata.pl

5 marca 2019, dodał: Redakcja
echo adrotate_group(10);

Ciąża to wyjątkowy stan, na który czeka wiele kobiet. Oprócz rozwoju maleństwa zmienia się także ciało kobiety, dlatego warto w tym okresie szczególnie o nie zadbać. I nie tylko w kwestii odżywiania czy odpowiedniej pielęgnacji. Niezwykle ważnym, jednak często pomijanym aspektem jest zmiana garderoby na ciążowe modele, które pozwolą brzuszkowi na swobodny rozwój.

Jednym z podstawowych atrybutów odzieżowych w szafie ciężarnej kobiety są legginsy ciążowe, które bardzo ułatwiają życie gdy brzuszek stale się powiększa. A jego komfort jest w tym czasie przecież najważniejszy.
Ciążowe legginsy powinny posiadać wygodny, elastyczny pas na brzuszek, który będzie go delikatnie otulał, jednocześnie nie krępując ruchów przyszłej Mamy. Najlepiej, by w początkowych fazach ciąży wybrać legginsy z luźniejszym pasem, by zostawić trochę miejsca na przyszłe centymetry.
Fasony z elastycznej bawełny czy wiskozy powinny nam wystarczyć na całą lub większą część ciąży, gdyż elastyczny materiał dopasuje się do rosnących kształtów. W przypadku legginsów lateksowych, jeansowych lub tych z mało elastycznych tkanin dużo bardziej prawdopodobne będzie potrzeba dokupienia kolejnej pary.
Wiele pań, by czuć się komfortowo i podkreślić rosnący brzuszek wybiera legginsy ciążowe z lekkiego, elastycznego jeansu, które do złudzenia przypominają jeansy, a są przy tym wygodne niczym „druga skóra”.
Zdarzają się również modele, które można nosić także po ciąży, są to chociażby niezwykle popularne alladynki, których luźny krój pomieści także rosnący brzuszek. A Ty który model legginsów preferujesz?Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jestem debilem - dałem jej odejść..…
Szkoda tylko, że czasem tej mądrości nabywa się po szkodzie...
Co lepsze?
Wydaje mi się, że życie w pojedynkę jest pod wieloma względami po prostu wygodniejsze,...
Czemu kobiety wolą drani?
Lubię, kiedy facet wzbudza moje emocje, ale kiedy okazuje się dupkiem i wzbudza więcej...
Zabawa - nigdy w życiu :)
Nigdy w życiu nie zwiążę się z facetem, który pali papierosy.