Modelowanie ust – kwas hialuronowy Łódź Retkinia

12 września 2017, dodał: Redakcja

Pełne i jędrne usta to pragnienie wielu kobiet – dodają młodzieńczego uroku a dodatkowo iniekcje kwasem hialuronowym nawilżają je od wewnątrz oraz powodują podniesienie kącików. Nawet najmniejsze czy wąskie usta można wymodelować w taki sposób, aby stały się pełniejsze i atrakcyjne, dzięki czemu wzrośnie nasze poczucie własnej wartości.

Zabiegi kwasem hialuronowym powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej aby nasz wygląd nie był groteskowy, musimy oddać się w ręce eksperta, potrafiącego wydobyć z naszej urody to co najlepsze. Jednym z nich jest Pani doktor Edyta Santorek-Strumiłło – posiadająca liczne certyfikaty oraz uczestniczka wielu kongresów naukowych. Gabinet mieści się w Łodzi przy ulicy Kostki Napierskiego 3, a jej udane metamorfozy i zadowolone pacjentki można obejrzeć TUTAJ.

Jeśli marzysz o pięknych, pełnych ustach to zabieg idealny dla Ciebie. W trakcie zabiegu jesteśmy w stanie skorygować asymetrię między górna i dolną wargą, wywinąć je, unieść kąciki ust, nadać pełności i objętości. Kwas hialuronowy podawany w trakcie zabiegu ma postać żelu, jest miękki i plastyczny. Preparat jest niewyczuwalny podczas dotyku, usta są miękkie i naturalnie delikatne a kwas hialuronowy powoduje również głębokie nawilżenie ust.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (EMLA) trwa około 20 minut.
Po zabiegu widzimy od razu spektakularny efekt, jednak usta są przez 2-3 dni obrzęknięte (w różnym stopniu, w zależności od użytego preparatu) a preparat jeszcze się nie uwodnił. Finalny efekt widzimy po 2 tygodniach od zabiegu.

Efekt zwiększenia objętości i pełności utrzymuje się około 6-8 miesięcy (po tym czasie preparat z kwasem hialuronowym wchłania się w 50%), Preparaty są całkowicie wchłanialne, biokompatybilne i bezpieczne.
Mamy do dyspozycji preparaty różnego typu: z lignokainą i bez, nadające dużą objętość ustom, jak i subtelny efekt.
Przed zabiegiem zawsze omawiam z pacjentką, jakiego efektu oczekuje i co możemy uzyskać dzięki różnym preparatom. Do każdej pacjentki podchodzę w indywidualny sposób i staram się spełnić jej oczekiwania.
Jeśli cierpisz na opryszczkę wargową zalecana jest profilaktyka okołozabiegowa z użyciem preparatów przeciwwirusowych.

Polub nas na Facebooku

 

drsantorekstrumillo.pl

ul.Kostki Napierskiego 3, blok 161
Retkinia, Łódź

[email protected]

tel. 570 25 25 21Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz

Rozwiąż poprawnie równanie: *


Aleja handlowa

Gorset mocno wyszczuplający talię, brzuch
Kkształtuje talię, górne i dolne partie brzucha
Cena:
31 zł
Kozaki za kolano VICES
Modne obuwie na ButyRaj.pl!
Cena:
139 zł
Piżama chłopięca marki KANZ
Bawełniana, miła w dotyku piżama dla chłopca na wiosenne i letnie noce
Cena:
39,90 zł
Forever Fields of Green
Zielone źdźbła młodych zbóż, pszenicy i jęczmienia oraz lucerny
Cena:
54,40 zł
Zestaw prezentowy - smakołyki od ETERNO
Możliwość nadruku na skryzneczce
Cena:
120 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
facebook