URODA I ZDROWIE

Mila Professional Repair – profesjonalna pomoc dla włosów

3 kwietnia 2019, dodał: Redakcja

Odżywia zniszczone włosy, wygładza niesforne kosmyki i sprawia, że matowa fryzura zyskuje wyjątkowy, głęboki blask. Wszystko to zapewnia linia Repair Mila Professional. Profesjonalna maska, odżywka i szampon gwarantują, że pozbawione życia włosy stają się mocne i odzyskują zdrowy wygląd. Opracowana przez specjalistów Mila Professional formuła zawarta w produktach Repair przeznaczona jest do profesjonalnej pielęgnacji – zarówno w salonach fryzjerskich, jak i domowym zaciszu. Korzystając z wiedzy ekspertów dostarczamy produkty o skoncentrowanym składzie bogatym w składniki aktywne, które sprawiają, że nawet bardzo zniszczone włosy zyskują zdrowy wygląd i niezwykły blask.

 

 

Szampon odbudowujący zawierający keratynę w krótkim czasie wzmacnia strukturę włosów i pozytywnie wpływa na wygląd. To doskonałe rozwiązanie do zniszczonych kosmyków wymagających profesjonalnego działania. W składzie szamponu znajduje się także pantenol oraz hydrolizowane perły, które odżywiają włosy i nadają im elastyczności. Kosmetyk doskonale sprawdza się przed wykonaniem innych zabiegów fryzjerskich, ponieważ dzięki dodatkowi soli morskiej głęboko oczyszcza włosy i likwiduje łupież. Należy przy tym pamiętać, że najlepsze efekty daje podwójne umycie włosów – pozwala dokładnie usunąć z nich resztki kosmetyków do stylizacji oraz innych nagromadzonych zanieczyszczeń.
Zabieg dogłębnego i profesjonalnego mycia włosów dopełni nałożenie na nie odżywki z tej samej linii Repair. Najlepiej sprawdzi się w przypadku włosów suchych i łamliwych, które odbudowuje i wzmacnia gwarantując odzyskanie ich pełnej witalności. Podobnie jak w przypadku szamponu – skoncentrowana zawartość keratyny i ekstraktu perłowego doskonale wpływa na układanie fryzury, a ponadto chroni barierę lipidową włosów.

Aby podtrzymać i pogłębić efekty podstawowej pielęgnacji włosów, linię Repair dopełnia skoncentrowana maska keratynowa działająca pod wpływem temperatury. Kosmetyk wzmacnia włosy dzięki dogłębnemu wnikaniu keratyny w głąb włosów. Jak stosować maskę? Należy nałożyć ją na umyte i wilgotne włosy, a po 5-10 minutach spłukać obficie wodą. Fryzura zyskuje wyjątkowy blask, a dzięki odżywieniu włosy stają się łatwe do ułożenia.

W skład linii wchodzą dodatkowo ampułki Mila Repair Hair Lotion. Ta keratynowa kuracja do włosów suchych i zniszczonych została przygotowana z myślą o fryzurze wymagającej specjalistycznego wsparcia w procesie regeneracji. Skoncentrowana formuła ampułek nie tylko szybko poprawia kondycję włosów, ale też dogłębnie je wygładza. W efekcie pasma bardzo dobrze się układają, lepiej radzą sobie z czynnikami zewnętrznymi i bez problemu poddają się codziennej stylizacji. Ampułki są doskonałym uzupełnieniem linii Repair i odżywczym sposobem na natychmiastową poprawę wyglądu włosów.

Więcej na: www.milapro.eu

 

 

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Żywienie psa
Podając szczeniakowi takie jedzenie wyrządza się mu wielką krzywdę. Powinien dostawać zbilansowaną dietę, pełną...
Brak miłości- co zamiast?
Hobby, udzielanie się w wolontariacie, to też są jakieś pomysły na taką sytuację... Imprezować...
Witaminy a komórki rakowe
Witaminy wzmacniają organizm, więc mogą przeciwdziałać procesom nowotworowym, ale żeby leczyły raka, to wątpię.
Odszkodowanie
Im mniejsza składka OC tym mniejszej kwoty później można się spodziewać przy wypadku... \niestety,...