URODA I ZDROWIE

Mieszkanie w stylu angielskim

6 lutego 2012, dodał: Redakcja

Urok wnętrz urządzonych w stylu angielskim to magia rozmaitych przedmiotów przechowywanych w domu przez lata. Jednak pełen efekt osiągniemy wyłącznie  dzięki doborowi odpowiednich tkanin. Dekoria.pl – producent tekstyliów domowych – prezentuje najnowszą kolekcję Mirella, dzięki której osiągniemy wyjątkowy klimat angielskich wnętrz.

Kluczem do stworzenia tak unikalnej aranżacji jest wykorzystanie pięknych, bogato zdobionych tkanin, które „ubiorą” przestrzeń, nadając jej przytulny, rodzinny charakter. Nie może zabraknąć pięknych lamp, stylowych, tapicerowanych sof i rozmaitych bibelotów. Ta unikalna mieszanka stylów wywodzi się z zamiłowania do tradycji, kolonialnej przeszłości, która w subtelny sposób przeplata się z nowoczesnością. W efekcie osiągamy wnętrze,        w którym panuje przytulna, niezwykle ciepła atmosfera.

Wystrój będący zaprzeczeniem minimalizmu odznacza się bogactwem przedmiotów, nagromadzeniem wzorów i deseni w jednym pomieszczeniu. Kwiaty znajdujące się niemal na każdym przedmiocie – zasłonach, fotelach i sofach – przeplatają się z uroczą, drobną kratką. Dominujące pastele, często łączone są z odważnymi barwami, takim jak czerwień, błękit czy róż, na tle których doskonale wyróżniają się ozdobne wazy, ramy i meble.

Niezwykle gustowna kolekcja Mirella została zachowana w charakterystycznym stylu angielskim. Bogactwo wzorów – urocze kwiaty i subtelna krata – pozwoli wnieść do wnętrza unikalny klimat angielskiego dworku. Uniwersalne zastosowanie tkanin – dekoracyjne, a także tapicerskie – to możliwość kompleksowej metamorfozy dotychczasowego wystroju pomieszczenia.

Ponadczasowy, eklektyczny styl, od lat z upodobaniem wykorzystywany jest w aranżacjach. Amatorzy klasycznych, romantycznych wnętrz, odnajdą w nich spokój, piękno starych, unikalnych przedmiotów i wyjątkową atmosferę, osiągniętą dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością.

Więcej oryginalnych aranżacji znajdziesz na www.dek0ria.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Przetwory na zime
Ja robię kiszonki na zimę najczęściej w formie sałatek z różnych warzyw, a teraz...
Bezpłatne konsultacje z endokrynolo…
Coraz więcej osób ma problem z tarczycą, moim zdaniem takie akcje powinny być częściej...
Jak rozpoznać, czy facet poważnie s…
Widać to po zaangażowaniu, jeśli sobie tylko żartuje i nic większego nie robi,...
Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Zgadzam się z opinią specjalistów że koronawirus już zostanie z nami jako kolejna choroba...