Miesiąc maj z marką NUK – konkurs Nr 1 – wyniki!

8 maja 2014, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

_KONKURS_NUK0

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom oraz Fanom na Facebooku a zwłaszcza Rodzicom do udziału w nowej akcji konkursowej pn.: „Miesiąc maj z marką NUK”. Rozpoczynamy serię zabaw konkursowych pod patronem marki NUK. Do wygrania 10 zestawów produktów NUK (5 zestawów dla dziewczynki, 5 dla chłopców): butelka FC+ oraz smoczek Freestyle (0-6 mies.). Zapraszamy do zabawy!

PYTANIE KONKURSOWE: „Co oznacza nazwa NUK?”

Prosimy o wpisywanie ODPOWIEDZI w komentarzach pod artykułem konkursowym na portalu lub na naszym Facebooku, dopuszczalne odpowiedzi na redakcyjną, prywatną skrzynkę FB. PROSIMY o zaznaczanie w odpowiedziach WYBÓR ZESTAWU (dla dziewczynki czy dla chłopca). Miłej zabawy!

WARUNKIEM udziału w zabawie konkursowej jest udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie oraz udostępnienie wpisu.

_NUK_LOGONAGRODY W KONKURSIE:

I konkurs – 10 nagród, 5 zestawów dla dziewczynki, 5 dla chłopców.

W skład zestawu wchodzą dwa produkty:
1) Butelka FC+ 150 ml rozm. 1. (0-6 m-cy)
2) Smoczek Freestyle rozm 1. (0-6m-cy)
Wygrywa 10 osób, które spełnią warunki konkursu i będą miały szczęście w wyborze laureatów.

Dziękujemy wszystkim za udzielenie odpowiedzi. Oprócz oczywistej NUK – „Natürlich und Kiefergerecht” – naturalny i ortodontyczn; pojawiły się także inne piękne i ciekawe rozwinięcia skrótu, jak np.: Nowoczesne, Uniwersalne, Kochane; Nowoczesne Ulubione Karmienie; Niezastąpionym Ukojeniem Kruszynki. Dziękujemy.

LISTA LAUREATÓW KONKURSU NR 1:

Zestaw Dziewczynka:
1. Katarzyna Wierzbicka
2. Sebastian Szwajkowsky *
3. Marzena Dobosz
4. Anna Dyrda
5. Aleksandra Filipowska

Zestaw Chłopiec:
1. Joanna Kołeczko
2. Justyna Pierzchała
3. Agnieszka Król
4. Agnieszka Korczyńska Mleczko
5. Kazimiera Woźniak

Prosimy o przesłanie pełnych danych (z nr telefonu) na adres: [email protected] z dopiskiem „NUK 1”. Nagrody wysyła sponsor konkursu, do 14 dni od otrzymania danych adresowych laureatów.

O NAGRODACH:

Butelka FC+ 150 ml rozm. 1. (0-6 m-cy)

NUK First Choice+ ze smoczkiem silikonowym 1M o pojemności 150 ml. Najnowsza butelka z unikalnym systemem odpowietrzania, zapobiegającym kolce.

Opracowany na podstawie naturalnego modelu – kształt smoczka NUK. Mało które butelki do karmienia są tak zbliżone do naturalnego modelu jak NUK First Choice+. Podstawą do tego jest kształt smoczków NUK, który jest specjalnie dostosowany do szczęki dziecka. Tak jak brodawka sutkowa matki w czasie karmienia piersią, smoczki do karmienia NUK First Choice+ nie są okrągłe, lecz asymetryczne. Optymalnie dostosowują się do jamy ustnej dziecka i są maksymalnie miękkie – co umożliwia dziecku ćwiczenie szczęki oraz zapewnia odczucie karmienia jak najbardziej zbliżone do karmienia piersią.

_NUKbutelki
Wszystkie butelki i smoczki NUK produkowane są w Niemczech i poddawane surowym testom. Rekomendacje, jakie otrzymały, potwierdzają ich najwyższą jakość.
Butelki do karmienia NUK First Choice+ są wykonane z bardzo lekkiego i wytrzymałego tworzywa – poliamidu (PA). Ich wyprofilowany kształt sprawia, że doskonale pasują do ręki zarówno mamy, jak i dziecka. Butelki są nietłukące, mogą być myte w zmywarce i umieszczane w zamrażarce. Ich praktyczny szeroki otwór ułatwia napełnianie i czyszczenie. Występuje w czterech nowych wzorach.
Cena: 32,49 zł

_NUKsmoczek1

Smoczek Freestyle rozm 1. (0-6m-cy)

Najnowszy smoczek uspokajający marki NUK „Freestyle” dla dziecka od urodzenia do 3-go roku życia. Dostępny w 6 wzorach z mało widocznym uchwytem.
Nie wszystkie smoczki są takie same. Oto smoczek wyjątkowy…

_NUKsmoczki

PRZYJAZNY DLA SKÓRY DZIECKA. Szczególnie przyjazny dla skóry dziecka dzięki większym otworom wentylacyjnym i mniejszej powierzchni mającej styczność ze skórą. mniejszy kontakt ze skórą to większy komfort.
SYSTEM ODPOWIETRZANIA. Dzięki odpowiedniemu systemowi odpowietrzania AIR NUK SYSTEM, powietrze może wydostawać się ze smoczka, co sprawia, że pozostaje miękki i elastyczny.
NATURALNY KSZTAŁT. Anatomiczny kształt smoczka NUK przypomina kształt piersi marki, optymalnie dostosowuje się do jamy ustnej dziecka, dzięki czemu dziecko czuje się pewnie i komfortowo.

_NUKsmoczki1
BEZPIECZEŃSTWO. Dzięki wbudowanym miękkim kanalikom wzdłuż gumki smoczka jest on maksymalnie miękki i elastyczny, dzięki czemu nacisk na szczękę i zęby dziecka jest zredukowany do minimum. Dodatkowo wbudowany kanalik wewnątrz silikonu wzmacnia gumkę i zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Dopracowane nowoczesne wzornictwo. NAGRODA ZA DESIGN DLA SMOCZKÓW FREESTYLE. Smoczki uspokajające NUK Freestyle zostały wyróżnione prestiżową nagrodą „reddot design award” przez niemieckie Centrum Wzornictwa Nadrenii Północnej-Westfalii. Nowoczesny design smoczków został doceniony przez profesjonalistów.
Cena: 9,99 zł

_NUKsmoczek

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

78 komentarzy do Miesiąc maj z marką NUK – konkurs Nr 1 – wyniki!

 1. avatar Patrycja pisze:

  Produkty Buk są najlepsze i najbardziej odpowiednie dla dziecka moim zdaniem gdyż jestem z nich bardzo zadowolona

 2. avatar Patrycja pisze:

  Nazwa Nuk oznacza w niemieckim Naturlich und Kiefergerecht a na polski oznacza to Naturalny i Ortodontyczny prosiłbym o zestaw dla dziewczynki

 3. avatar paulina pisze:

  zestaw NUK dla dziewczynki

 4. avatar fair1982 pisze:

  NUK = Natürlich und Kiefergerecht, po polsku oznacza to – naturalny i ortodontyczny.

  zestaw dla chłopca :)

 5. avatar mako171 pisze:

  Zapomniałam dopisać! Zestaw dla dziewczynki. Dla mnie NUK to Naturalny Unikatowy Komfortowy;-)

 6. avatar mako171 pisze:

  Nazwa „NUK” to skrót od: Natürlich Und Kiefergerecht. Po przetłumaczeniu na język polski oznacza – naturalny i ortodontyczny.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tanie dodatki
Ja lubię niedrogie dodatki, bo nie przywiązuję się do biżuterii na co dzień wybieram...
Filmy
To ja ostatnio oglądałam "Rytuał". Całkiem przyjemny. Teraz na dziś planujemy obejrzeć jakiś triller....
Seriale
Mnie mega wciągneła "Chyłka". Zazwyczaj nie oglądam polskich seriali ale ten jest świetny,...