Mężczyźni również mogą nosić peruki

5 lipca 2019, dodał: MajaWi
Artykuł zewnętrzny

Przyjęło się, że panowie, gdy łysieją i chcą to koniecznie ukryć zakładają tupety, z których często się śmiejemy. Jednak nie musi tak być, bo panowie również mogą nosić peruki, w których będą wyglądać bardzo naturalnie. Jej odpowiednie dobranie wymaga specjalistycznego podejścia, na które możemy liczyć w profesjonalnym sklepie z perukami.

peruki męskie

 

Jak ukryć zakola i łysienie na czubku głowy?

Łysienie androgenowe jest bardzo powszechne u Panów, objawia się właśnie pojawianiem się zakoli oraz łysieniem na czubku głowy. Wielu mężczyzn, którzy wcześniej nosili bujne fryzury wstydzi się tego okresu w swoim życiu i stara się na wszelkie możliwe sposoby zatuszować to, że włosy stopniowo znikają. Jednak zaczesywanie i tupety nie zawsze się sprawdzają, gdyż mogą sprawiać, że wyglądają sztucznie. Dlatego rozwiązaniem idealnym jest dobrej jakości peruka, która właściwie dobrana i założona zatuszuje zbyt małą ilość włosów na głowie. Przykłady dostępnych modeli męskich peruk można znaleźć w specjalistycznym salonie perukarskim Świat Peruk, mieszczącym się w Krakowie przy ulicy Dietla 50.

Łysienie tematem tabu

Najczęściej męskie łysienie przyjmujemy jako pewnik i coś normalnego, społecznie u zadbanego mężczyzny, nie zauważa się więc postępu tego procesu. Problem jest raczej emocjonalny osobisty, gdy dana osoba sama ze sobą czuje się źle, bo włosów zrobiło się mniej. Można rozpocząć od zmian we fryzurze, które pozwolą to początkowo skutecznie ukryć. Jeśli jednak włosy nadal będą wypadać i nie będziemy chcieli pogodzić się z ich mniejszą ilością to konieczne będzie znalezienie innego rozwiązania.

O łysieniu się nie rozmawia, to z pozoru coś całkowicie naturalnego, jednak też poniekąd wstydliwego. Wydawać by się mogło że przerzedzenia i brak włosów są problemem przede wszystkim dla kobiet, jednak również panowie stykają się w tym problemem i szukają najlepszego dla siebie rozwiązania. Dla wielu z nich jest to obciążający psychicznie kłopot.

Dobry sklep z perukami

Właściwe dobranie męskiej peruki to proces. Najlepiej przynieś do sklepu z perukami swoje zdjęcie w bujnej fryzurze, aby dać personelowi wyobrażenie tego, jak chcielibyśmy wyglądać. To pierwszy krok. W kolejnym konieczne będzie przymierzanie peruk i dobranie tej, w której będziemy wyglądać i czuć się najlepiej. Peruki naturalne wykonane są z prawdziwych włosów, pochodzących od innych osób, które oddały lub sprzedały je właśnie w tym celu.

peruki sklep

Dzięki temu i dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcji peruk, są one najwyższej jakości i po odpowiednim założeniu nawet najbliższe nam osoby muszą się bardzo dokładnie przyglądać, aby dostrzec, że to co mamy na głowie to nie nasze naturalne włosy.

Aby peruka dobrze wyglądała konieczna jest jej odpowiednia pielęgnacja. W sklepie z perukami Świat Peruk w Krakowie personel przeszkoli nas również w kwestii mycia, suszenia i dbania o naszą perukę. Dzięki temu będzie ona nam służyła zdecydowanie dłużej i nie ulegnie zniszczeniu. Inwestycja w wysokiej jakości perukę i odpowiednie dbanie o nią sprawi, że poczujemy się zdecydowanie lepiej psychicznie i patrząc w lustro będziemy mieć pewność, że wyglądamy dobrze.

Posłuchajcie ciekawej audycji o naszych sklepach z perukami:

Zobacz jak znaleźć salon Świat Peruk:

Salon i sklep z markowymi perukami w Krakowie:
Świat Peruk – Peruki Kraków

ul. Dietla 50, Kraków
tel: 516 146 693

www: perukikrakow.pl
www: perukakrakow.pl
www: perukisklep.pl

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Mężczyźni również mogą nosić peruki

  1. avatar czupryna pisze:

    Świat Peruk w Krakowie super sklep, można dobrać dla siebie idealną perukę i do tego obsługa jest przemiła. A peruki dla panów? czemu nie, oni też mają prawo wyglądać dobrze nawet jak nie mają już swoich włosów w takiej ilości jak kiedyś.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Smart kid belt?
Pas do samochodu SMART KID BELT to wygodna i bezpieczna alternatywa dla fotelika czy...
Samotne mamy - czy to fajne partner…
Jeśli czujesz, że jesteś zbyt młody na tego typu zobowiązanie, rzeczywiście wchodzenie...
Sprawdz do kogo jesteś podobna :)
Ja nie muszę sprawdzać ja jestem zdecydowanie skóra zdarta moja mama. :) Jesteśmy...
Co na trądzik i blizny po trądziku…
Pomóc może sok z cytryny lub octu jabłkowego.Na widoczne przebarwienia może także pomóc...