Metamorfoza Justyny Steczkowskiej

26 października 2012, dodał: Redakcja

Metamorfozy Racoon w stylu gwiazd – zwiększona objętość

Poczuć się jak gwiazda na czerwonym dywanie, podobać się, olśniewać, prowokować i wzbudzać pożądanie – to marzenia wielu kobiet. Natychmiastowa metamorfoza, długie i gęste włosy w kilka godzin – podpowiadamy jakie metody i triki gwiazdy stosują, aby pięknie wyglądać. Przedłużanie, zagęszczanie i doczepienie pasemek włosów to codzienność w pracy artystów.

Loki i fale zwiększają optycznie naturalną objętość oraz nadają fryzurze oczekiwany kształt. Ważne jest, aby rodzaj doczepionych włosów był idealnie dopasowany do włosów naturalnych, dzięki temu będą wyglądały lekko i swobodnie. Proste włosy można zagęścić dodają pasma o takiej samej długości jak włosy naturalne. Dzięki temu powstanie fryzura o pełnym i naturalnie wyglądającym charakterze.

Metoda zagęszczania włosów Racoon pozwala uzyskać trwałe stylizacje, którymi możesz się cieszyć nawet kilka miesięcy. Zabieg polega na łączeniu włosów hipoalergicznym woskiem o unikalnym składzie, rozgrzewanym w aplikatorze. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów. Niska temperatura materiału łączącego zapewnia całkowite bezpieczeństwo włosom naturalnym.

Polskie gwiazdy chętnie korzystają z metody Racoon, ponieważ daje ona komfort oraz trwałość fryzury nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Justyna Steczkowska – ambasadorka Racoon Polska, nie ukrywa, że dzięki tej metodzie praca na scenie, nawet z najbardziej skomplikowaną fryzurą, jest lekka, a ona sama czuje się piękną.

Więcej informacji o metodzie i produktach Racoon znajduje się na: www.racoon.plMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak sobie radzicie z trądzikiem?
Dokładnie należy iść do specjalisty i nie działać na własną rękę, trądzik może...
Laseroterapia
Ja aktualnie jestem w trakcie zabiegów, znajoma poleciła mi Klinikę Krajewski po konsultacji...
Najlepsze preparaty na cerę trądzik…
Kosmetyki kosmetykami ale w skrajnych przypadkach chyba jednak warto udać się na konsultację do...
Wszy w przedszkolu
Wszy, niestety zdarzają się wszędzie - w przedszkolach, żłobkach i szkołach. U nas...