URODA I ZDROWIE

Medycyna estetyczna w gabinecie stomatologicznym

19 grudnia 2018, dodał: Alfa i Omega

 

Coraz częściej w gabinecie stomatologa można spodziewać się skorzystania z usług medycyny estetycznej. Jest to odpowiedź na potrzeby pacjentów, którym coraz częściej zależy na tym, aby dbać nie tylko o zdrowy, ale i piękny uśmiech.

Medycyna estetyczna a stomatologia

Lekarz stomatolog, który chce poszerzyć zakres działalności i zależy mu na tym, aby w 100% spełnić oczekiwania pacjentów powinien specjalizować się również w medycynie estetycznej. Jest to coraz częstsze połączenie w praktykach stomatologicznych. Wykwalifikowany dentysta może zdecydować się na przeprowadzenie zabiegów takich jak: botoks, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, zabiegi dermapenem, czy zabiegi przy użyciu nici dentystycznych. Takie usługi oferuje na przykład klinika stomatologiczna Denis Clinic i zabiegi te są w pełni bezpieczne. Dla każdego pacjenta stomatolog przygotowuje indywidualny plan leczenia, dlatego można czuć się komfortowo.

Implantologia a estetyka

Równie ważne jest to, że implantologia rozwija się coraz bardziej, ponieważ dzięki temu implanty również świetnie się prezentują. Można wybierać pośród materiałów wysokiej jakości, a lekarz każdorazowo dba o to, by leczenie było dopasowane do pacjenta. Dziedzina jaką jest implantologia ma coraz więcej do zaoferowania, w związku z czym warto przyglądać się ofercie gabinetów stomatologicznych. Jeśli dowiemy się, że w konkretnym miejscu implant zęba robiony jest dokładnie i przy zachowaniu wszystkich zasad higieny to można zdecydować się bez obaw na takie leczenie. Zwłaszcza, że poza podstawowymi technikami leczenia zostaną również wdrożone działania wpływające na poprawienie estetyki uśmiechu. Tuż po zakończeniu gojenia można będzie zdecydować się na skorzystanie z oferty medycyny estetycznej. A to daje najlepsze wyniki. Poprawa okolicy twarzy w obrębie ust to nie tylko zdrowszy, ale i piękniejszy wygląd.

Działania intensywniejsze niż działania kosmetyczki

Można być pewnym, że medycyna estetyczna daje lepsze rezultaty aniżeli standardowe działania podejmowane w gabinecie kosmetyczki. Można bowiem zdecydować się na standardowe peelingi lekarskie, usuwające martwy naskórek bardzo głęboko. Można też wybrać bardziej specjalistyczne zabiegi, jak botoks. Od kiedy medycyna estetyczna wkroczyła do salonów stomatologicznych można zauważyć, że rzeczywiście zakres poszczególnych działań jest szeroki. Stomatologom zależy na tym, aby pacjenci czuli się komfortowo oraz aby zwiększała się ich świadomość co do tego, jak ważny jest zdrowy wygląd.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Brak ochoty na seks u faceta
Ostatnie badania wskazują, że stres obniża popęd u facetów, a dodatkowo hamuje...
Jak się ubrać na narty
Trzeba ubrać się ciepło - żeby nie przewiało nas na stoku... Ale...
Nieinwazyjne metody wyszczuplania
Ćwiczenia są zdrowe i nieinwazyjne, więc nie bójmy się tak wysiłku dziewczyny :)
Niebanalny podryw - eksperyment
W necie trudno spodziewać się finezji, raczej na żywo facet będzie się starał,...