Maty masujące – sklep

30 sierpnia 2018, dodał: Redakcja

Codzienny wysiłek powoduje napięcie mięśni i wynikający z tego dyskomfort, a w dłuższej perspektywie czasu – także poważne dolegliwości. Warto więc wcześniej zadbać o swoje zdrowie i zastosować skuteczną profilaktykę w postaci innowacyjnych produktów do masażu, jakimi są maty masujące. Poniżej prezentujemy kilka mat spośród tych dostępnych w sklepie Domasazu.pl – tu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Warto zapewnić sobie odrobinę relaksu po ciężkim dniu, a przy okazji poprawić zdrowie i samopoczucie!

Mata wibracyjna BEURER MG 158

2

Jest to mata posiadająca możliwość zasilania z gniazda zapalniczki, wobec czego idealnie nadaje się do użytkowania nie tylko w domu, ale też podczas długich podróży samochodem. Posiada 5 silników wibracyjnych i 3 programy masażu, w tym funkcję masażu wibracyjnego z funkcją nagrzewania. Można korzystać z 2 poziomów intensywności masażu. Jest sterowana za pomocą pilota. Elastyczne taśmy mocujące pozwalają przymocować ją w odpowiedni sposób. Zapewnia uczucie odprężenia i relaksu, tak ważne przy wielogodzinnej jeździe autem.

2a

Do kupienia TUTAJ

 

Kołnierz masujący z funkcją podgrzewania Medivon CF-6302

3

Kołnierz masujący shiatsu z funkcją podgrzewania. Jest precyzyjnie i estetycznie wykonany oraz łatwy w obsłudze. Skutecznie rozmasowuje obolałe mięśnie, dając szybką ulgę i usuwając dolegliwości bólowe. Można z niego korzystać w domu, pracy i podczas podróży. Można masować nim kark, plecy, brzuch, nogi i stopy.
Jego 4 głowice masujące zapewniają masaż Shiatsu, poruszając się w prawo i w lewo. Jest idealny dla osób lubiących mocny i intensywny masaż. Posiada również funkcję podgrzewania. Jest wykonany z eko-skóry i tkaniny dystansowej, która umożliwia swobodny przepływ powietrza i wilgoci oraz zapobiega poceniu się. Kołnierz chroni specjalny futerał, który pozwala na delikatne przesuwanie się głowic po ciele. W zestawie znajduje się także zasilacz sieciowy 230V.

Kołnierz Medivon redukuje i zapobiega:

– bólom pleców
– przewlekłemu napięciu mięśni
– skurczom mięśni
– żylakom.

Do kupienia TUTAJ

 

Pas masujący DTM-100

4

To przyrząd stworzony do masażu pleców, nóg oraz ramion. Może być stosowany z obu stron. Zapewnia dwa rodzaje masażu: opukujący oraz wibracyjny, w dwóch poziomach intensywności. Elastyczne łączenie między głowicami masującymi zapewnia ich optymalne działanie, a rozciągliwy, regulowany pasek z odczepianymi uchwytami pozwala na umiejscowienie masażera w wybranym miejscu. Opcja podgrzewania podczas masażu opukującego pozwala na rozgrzanie masowanej partii mięśni. W części przeznaczonej do masażu wibracyjnego znajdują się wypustki. Pas jest bardzo łatwy w obsłudze, estetycznie wykonany i trwały. Jego transport nie sprawia problemów, więc można go używać w różnych sytuacjach, nie tylko w domu.

Systematyczne używanie pasa masującego likwiduje napięcie oraz skutki stresu, w dużym stopniu likwiduje bóle mięśni. Jedna sesja masażu może trwać do 20 minut bez przerwy.

Do kupienia TUTAJ

 

Mata masująca Shiatsu SBM-215H

5
To podgrzewana mata z funkcją masażu Shiatsu. Daje wrażenie prawdziwego masażu wykonywanego rękami masażysty. Daje możliwość usunięcia nawet dużego napięcia mięśni, likwiduje bóle mięśniowe i uczucie zmęczenia. Jest prosta w obsłudze dzięki zintegrowanemu pilotowi.

Mata ma wbudowane 3 programy:
– masaż pleców na całej ich długości,
– masaż dolnej lub górnej części pleców
Podgrzewanie zapewnia jeszcze bardziej skuteczny masaż i odprężenie. Funkcjonalne zapięcie pozwala przymocować matę do większości krzeseł.

Regularne używanie maty zapewnia wiele korzyści m.in. wzmocnienie mięśni grzbietowych, poprawę krążenia i usunięcie blokad w naczyniach krwionośnych, zwiększenie poczucia witalności i poziomu energii życiowej.

Do kupienia TUTAJMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Krystalicznie czysta woda
Cena:
799,99 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Powiększanie oraz wypełnianie ust
efekt jest od razu, lekka opuchlizna jest ale po kilku dniach schodzi :)
tarczyca
Koniecznie warto zrobić badania i wybrać się do lekarza od hormonów. Ja chodzę...
Brzuszki
Heh, tak samo - nie mam pojęcia skąd się wzięło przekonanie, że da...
Dobry dentysta
Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu....