URODA I ZDROWIE

Malediwy w opcji All Inclusive – egzotyczne wczasy dla wymagających

14 kwietnia 2016, dodał: Redakcja

Położone na Oceanie Indyjskim Malediwy to raj dla osób spragnionych luksusu oraz bliskiego kontaktu z naturą. Białe piaszczyste plaże, przejrzysta woda o wspaniałej lazurowej barwie oraz dzika szata roślinna pozwalają się odprężyć i uciec od codzienności. Wyspiarskie Malediwy to kierunek przede wszystkim dla amatorów słonecznych kąpieli i nurkowania.

malediwy

Zwiedzanie kraju i eksplorowanie podwodnego świata

Osoby preferujące aktywny tryb życia z pewnością zadowoli fakt, iż wokół bajkowych atoli rozciągają się niezwykłe rafy koralowe, gdzie zaobserwować można liczne gatunki podwodnych zwierząt, jak np. mureny czy delfiny. Tajemnice z przeszłości kryją zaś wraki starych statków. Najsłynniejsze miejsca do nurkowania znajdują się przy atolach Raa, Male, a także Ari.

Turyści pragnący zaś zapoznać się z barwną kulturą kraju powinni zawitać na wyspę Male, gdzie znajduje się stolica państwa o tej samej nazwie. Przebywając w mieście warto zobaczyć okazały Pałac Prezydencki oraz Muzeum Narodowe. Malediwy są państwem muzułmańskim, w związku z czym w stolicy kraju podziwiać można sporo zapierających dech w piersiach meczetów, jednym z nich jest potężnyThe Grand Friday Mosque.

Malediwy – urlop All Inclusive, bogata oferta hoteli

Wyspy, wchodzące w skład archipelagu Malediwów, posiadają bardzo dobrze rozwiniętą sieć obiektów noclegowych o charakterystycznej niskiej zabudowie. Są to pełne uroku domki na palach, wbitych w oceaniczne dno, bądź też oddalone od siebie bungalowy, zlokalizowane wśród egzotycznych kokosowych plam.

Do najbardziej popularnych hoteli z pakietem all inclusive należą m.in.: pięciogwiazdkowy obiekt Lily Beach Resort&Spa na atolu Ari, pięciogwiazdkowy Adaaran Select Meedhupparu na atolu Raa orazSheraton Maldives Full Moon Resort&Spa na atolu Male. Większość hoteli z opcją all inclusive na Malediwach zapewnia wysoką jakość świadczonych usług, atrakcyjne położenie oraz wypożyczalnie sprzętu dla amatorów sportów wodnych, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, fitness oraz atrakcje dla dzieci.

Dlaczego warto spędzić wczasy życia właśnie na Malediwach?

Malediwy do idealny kierunek dla osób spragnionych ciszy i relaksu w bajkowej scenerii. Białe plaże, gorące promienie słońca i przejrzysta woda to raj dla turystów marzących o oderwaniu się od zachodniego tempa życia i przeniesieniu w inny wymiar, gdzie czas staje w miejscu. Hotele z opcją All Inclusive zapewnią zaś potrzeby nawet najbardziej wymagających turystów.

Autor: Tomasz Kucharski – redaktor serwisu Malediwy.com.pl

Oferty All Inclusive na Malediwach: http://www.malediwy.com.pl/rodzaj-oferty/all-inclusive-malediwy.xml

 

logo

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz