Małe szaleństwa! Słowo-klucz w udanym związku!

30 stycznia 2018, dodał: Redakcja

Nowy rok, nowa Ty? Ten etap masz już chyba za sobą. Prawdopodobnie porzuciłaś też nadzieję na spełnienie większości noworocznych postanowień. I nie traktujesz już tego nawet w kategorii porażki. Świetnie!
Też jesteś tego zdania, że może to najwyższa pora, aby doinwestować nieco Waszą relację i podkręcić atmosferę? Jeśli tak, Przed Tobą, a raczej Wami, całkiem nowy etap w związku. Nie potrzeba do tego ani milionów złotych, ani też dalekich podróży. Wystarczy, że pozwolicie sobie na trochę więcej niż zwykle i zaczniecie po prostu razem się bawić!

Co mamy na myśli? Poniżej kilka super porad! Jeśli jednak chcesz otrzymać gotowy przepis na szaleństwo w związku – zerknij od razu do ostatniego akapitu!

Buziak do kawy!

Może i na początku poranne buziaki na dzień dobry będą wydawały Ci się dziwne, ale… spróbuj, a przekonasz się, że po kilku dniach będzie Ci ich brakować! Dobry początek dnia to już wstęp do udanego wieczoru, nie zapomnij o tym.

Bon appétit!

Wzajemne karmienie się czy przygotowywanie sobie smakowitych niespodzianek do pracy? Brzmi apetycznie, a jak smakuje! Zostaw swojemu facetowi karteczkę z miłym słówkiem na kuchennym blacie, albo… spakuj mu ją do pracy. Jesteśmy więcej niż pewni, że odwdzięczy się czymś równie miłym!

Godzina za godziną

Jak wiesz, za sukcesem każdego związku stoją setki, a nawet miliony wspólnie spędzonych godzin. Koniecznie z dobrą zabawą. Nie ma sensu, żebyś radosne chwile odkładała do wakacji, urlopu czy chociażby lepszej, wiosennej pogody. Zacznijcie już teraz i koniecznie z dawką szaleństwa. Zapiszcie się na kurs tańca, wyjdźcie razem na ściankę wspinaczkową albo do parku rozrywki. Co z tego, że nie jesteście już zakochanymi nastolatkami. Przekonasz się sama, że na Wasz widok w ich oczach zobaczysz… zazdrość!

Gdy zapada zmrok

Spokojnie. To nie początek scenariusza do horroru. Wręcz przeciwnie! Jeśli już – idźmy w kierunku komedii romantycznej. Wieczór z kinem, dobrym winem i wspólnym wyjściem do ulubionego klubu na pewno sprawi Wam frajdę. Jak go nie odkładać? To proste. Weź do ręki kalendarz, wybierz datę i zrób rezerwację. Po co odkładać taką przyjemność? No po co?

Na wysokościach

Chcesz czegoś bardziej hardkorowego? Proszę bardzo! Zaplanuj budżet i termin, spakuj walizkę i… ruszaj na lotnisko! Wolne miejsca w samolotach aż proszą się o Waszą obecność! Oferta weekendowych wypadów jest świetnym sposobem na wspólne szaleństwo. I z pewnością taki wyjazd zapamiętacie lepiej niż wakacje All  Inclusive!

Coś, co tygryski lubią najbardziej…

Czyli konkursy! Koniecznie bierzcie udział w konkursach dla par. Mamy dla Ciebie akurat taki, który pełen jest gotowych przepisów na szalone zadania! To idealna opcja dla tych, którym czasami brakuje nieco motywacji i polotu. Zadanie i wskazówki? Podane na tacy, A jakie nagrody! Chcesz gotowca? Mówisz i masz. #WyzwanieKochanie zapowiada się całkiem dobrze. Szczegóły dostępne na wyzwaniekochanie.pl. Będziemy trzymać kciuki!


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Małe szaleństwa! Słowo-klucz w udanym związku!

  1. avatar barbra d. pisze:

    Najbardziej podoba mi się pomysł na hardkorowe przeżycie, które urozmaici monotonną codzienność:)

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Wygodne i lekkie zakupy!
Cena:
349 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Parapetówka - jaki prezent?
Może jakiś fajny album na zdjęcia albo ramki? :) Państwo Młodzi na pewno...
Mój najgorszy sen...
Mój własny pogrzeb... Leżę w trumnie, bielutka jak ściana, dookoła mnóstwo kwiatów, wszyscy...
Mieszkanie: blok vs dom ? plusy i m…
Całe życie mieszkam w domu, więc trudno być obiektywnym :)Jeśli chodzi o...
Zdrada
Nigdy nikogo nie zdradziłam, chyba nie potrafiłabym. A może nie nadarzyła się odpowiednia okazja? Nie...