Lunula leczy grzybicę paznokci, opowiada podolg Lublin

3 stycznia 2019, dodał: laserlook

Choroby i schorzenia stóp są powszechne, dlatego nowa dziedzina medyczno kosmetyczna zajmuje się tą tematyką. Podolog jest specjalistą właśnie w tej branży. Podolog Lublin opowie dlaczego podologia tak szybko się rozwija i jakie ma wyzwania przed sobą, ponieważ musi on leczyć często grzybice paznokci, a najlepiej to wykonać przy pomocy lasera Lunula.

  Stopy są codziennie narażane na ogromne obciążania ponieważ utrzymują całe ciało. Dodatkowo klimat jaki panuje w obuwiu czyli ciepło, wilgotno sprawia że stopy są bardzo podatne na różnego rodzaju choroby do których najczęściej należy grzybica paznokci. Podolog powinien w swoim gabinecie posiadać zestaw narzędzi to leczenia tej podstępnej choroby. Obecnie największą skuteczność oferuje laser Lunula firmy Erchonia, jego działanie opiera się na działaniu dwóch wiązek światła.

  • 405 nm zapewnia działanie grzybobójcze
  • 635 nm pobudza proces immunologiczny paznokcia

  Zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa zaledwie 12 minut a wykonuje go podolog. Jest on nadzieją dla osób cierpiących na długotrwałą grzybice u której inne metody terapii zawiodły czyli doustne lekarstwa i różnego rodzaju maści i lakiery. Gabinet podologiczny dlatego jest najlepszym miejscem gdzie można skutecznie pozbyć się grzybicy paznokci przy wykorzystaniu lasera Lunula.

Podolog Lublin czyli gabinet kosmetyczny Laser Look jako jedyny w Lublinie dysponuje laserem Lunula i posiada wyłączność na tą formę terapii w całym województwie Lubelskim. Jest to znany gabinet kosmetyczny który również zatrudnia podologów i posiada w cenniku cały zestaw zabiegów podologicznych na stopy i chore paznokcie. Innowacyjne podejście i nowoczesne lasery renomowanych producentów sprawiają że gabinet ten jest najbardziej znanym miejscem w Lublinie z zakresu podologii. Zainteresowanie ofertą podologiczna a w szczególności leczeniem grzybicy paznokci jest ogromne ponieważ jest to wysoce zaraźliwa choroba i zarazem trudna do wyleczenia i długotrwała w ewentualnym leczeniu. Osoby podane to głównie starsze osoby ale również i młode z powodu np. używania niesterylnych narzędzi mogą się zarazić u kosmetyczki w czasie manicure, albo na basenie poprzez kontakt bosą stopą z zakażoną powierzchnią. Dlatego dbanie o higienę i stosowanie podstawowych środków ostrożności może uchronić nas przed zakażeniem. Podolog nie musi być gabinetem którego będziemy stałymi bywalcami, wystarczy zadbać o zdrowie swoich stóp w domu.

Laser Look

ul. Głęboka 10/36

20-612 LublinMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Wygodne i lekkie zakupy!
Cena:
349 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Niskokaloryczne produkty
Nie katuj się dietą, a po prostu zmniejsz ilość jedzenia :) żadna...
Wzorzyste rajstopy - do jakich krea…
Wzorzyste rajstopy najlepiej będą wyglądały przy kreacjach jednolitych, w przeciwnym wypadku będziesz miała wrażenie pstrokacizny. __________________________________________ https://www.beauty.com.pl/...
Wzorzyste rajstopy - do jakich krea…
Trzeba mieć naprawdę szczupłe nogi do nich:)
CH Borek - Wrocław
Obecna promocja -40% w Quiosque!