URODA I ZDROWIE

Lunula leczy grzybicę paznokci, opowiada podolg Lublin

3 stycznia 2019, dodał: laserlook

Choroby i schorzenia stóp są powszechne, dlatego nowa dziedzina medyczno kosmetyczna zajmuje się tą tematyką. Podolog jest specjalistą właśnie w tej branży. Podolog Lublin opowie dlaczego podologia tak szybko się rozwija i jakie ma wyzwania przed sobą, ponieważ musi on leczyć często grzybice paznokci, a najlepiej to wykonać przy pomocy lasera Lunula.

 Stopy są codziennie narażane na ogromne obciążania ponieważ utrzymują całe ciało. Dodatkowo klimat jaki panuje w obuwiu czyli ciepło, wilgotno sprawia że stopy są bardzo podatne na różnego rodzaju choroby do których najczęściej należy grzybica paznokci. Podolog powinien w swoim gabinecie posiadać zestaw narzędzi to leczenia tej podstępnej choroby. Obecnie największą skuteczność oferuje laser Lunula firmy Erchonia, jego działanie opiera się na działaniu dwóch wiązek światła.

  • 405 nm zapewnia działanie grzybobójcze
  • 635 nm pobudza proces immunologiczny paznokcia

 Zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa zaledwie 12 minut a wykonuje go podolog. Jest on nadzieją dla osób cierpiących na długotrwałą grzybice u której inne metody terapii zawiodły czyli doustne lekarstwa i różnego rodzaju maści i lakiery. Gabinet podologiczny dlatego jest najlepszym miejscem gdzie można skutecznie pozbyć się grzybicy paznokci przy wykorzystaniu lasera Lunula.

Podolog Lublin czyli gabinet kosmetyczny Laser Look jako jedyny w Lublinie dysponuje laserem Lunula i posiada wyłączność na tą formę terapii w całym województwie Lubelskim. Jest to znany gabinet kosmetyczny który również zatrudnia podologów i posiada w cenniku cały zestaw zabiegów podologicznych na stopy i chore paznokcie. Innowacyjne podejście i nowoczesne lasery renomowanych producentów sprawiają że gabinet ten jest najbardziej znanym miejscem w Lublinie z zakresu podologii. Zainteresowanie ofertą podologiczna a w szczególności leczeniem grzybicy paznokci jest ogromne ponieważ jest to wysoce zaraźliwa choroba i zarazem trudna do wyleczenia i długotrwała w ewentualnym leczeniu. Osoby podane to głównie starsze osoby ale również i młode z powodu np. używania niesterylnych narzędzi mogą się zarazić u kosmetyczki w czasie manicure, albo na basenie poprzez kontakt bosą stopą z zakażoną powierzchnią. Dlatego dbanie o higienę i stosowanie podstawowych środków ostrożności może uchronić nas przed zakażeniem. Podolog nie musi być gabinetem którego będziemy stałymi bywalcami, wystarczy zadbać o zdrowie swoich stóp w domu.

Laser Look

ul. Głęboka 10/36

20-612 Lublin


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Katering z Warszawy
Kiedyś korzystałam z gotowych zestawów cateringowych na obiad, ale jak mam więcej czasu...
Kod rabatowy 50zł w Dutch House
Obecnie w dutch house mają wyprzedaż do -70%, ale jak patrzę na...
Choroba lokomocyjna
Okropna przypadłość, ja miałam ją do ok. 25. roku życia...
Zabawa - odgadnij reklamę (produkt …
Każdy jogurt (poza słodzonym) wspiera odporność bo zawiera dobre bakterie:)