Luksusowy Hotel Havet w Dźwirzynie

16 października 2018, dodał: Redakcja

Od kilku lat niezależni eksperci wskazują, że ekskluzywne hotele i SPA to jeden z najprężniej rozwijających się segmentów rynku dóbr luksusowych w Polsce. Ten stan rzeczy wiąże się przede wszystkim z ogólnym wzrostem zamożności naszego społeczeństwa: stale przybywa w nim osób zamożnych i bogatych, czyli takich, które miesięcznie zarabiają co najmniej 7,1 tys. zł brutto. W trakcie przeprowadzonego badania sondażowego, jedna czwarta spośród przedstawicieli tej grupy przyznała, że regularnie korzysta z oferty pięcio- lub czterogwiazdkowych hoteli. Ponad połowa ankietowanych korzysta z nich okazjonalnie.

Ekskluzywny wypoczynek nad morzem

Hotel nad Morzem Bałtyckim może się okazać idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie zarówno komfort połączony z licznymi atrakcjami, jak i opcję bezproblemowego, szybkiego dojazdu. Jest to zatem szansa na kilka chwil absolutnego relaksu w przerwie pomiędzy kolejnymi obowiązkami zawodowymi.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Havet Hotel Resort & Spa – luksusowy hotel nad morzem w Dźwirzynie. Jego malownicza lokalizacja – podobnie jak szeroki wachlarz zabiegów SPA – sprzyja wypoczynkowi oraz regeneracji sił. Personel obiektu dokłada zaś wszelkich starań, by każdy pobyt okazał się dla gości czystą przyjemnością.

Hotel dysponuje 133 komfortowymi pokojami i apartamentami o zróżnicowanej wielkości i przeznaczeniu. W zależności od długości pobytu, liczby osób oraz celu podróży, klienci decydują o potrzebnej im przestrzeni i pożądanych udogodnieniach. Można zatem wybierać pomiędzy pokojami typu standard, de luxe, family oraz dwu- bądź trzypokojowymi apartamentami. Pokoje są wyposażone w klimatyzację, posiadają również przestronne tarasy (w przypadku apartamentów dodatkowo z jacuzzi). Od strony południowej hotel otaczają sosnowe lasy, od północnej zaś można podziwiać błękit morza. Goście posiadają zatem szansę na samodzielną decyzję w zakresie klimatu, jakiego życzą sobie za oknem.

Moc atrakcji dla całej rodziny

Hotel Havet to jednak nie tylko przestronne, luksusowe pokoje. O wyjątkowości obiektu świadczy także duży wybór zabiegów leczniczo-relaksacyjnych oraz bogaty repertuar dostępnych rozrywek, przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Połączenie tych dwóch czynników sprawia, że bez względu na wiek trudno jest się tu nudzić.

Oferta SPA cieszy się w hotelu Havet dużym zainteresowaniem dzięki swojemu urozmaiceniu. W jej ramach proponuje się gościom zabiegi odmładzające i ujędrniające skórę, poprawiające kondycję kończyn, a także służące relaksowi. Szczególny nacisk kładzie się tu właśnie na ten ostatni rodzaj usług, oferując klientom odprężające masaże w najróżniejszych wariantach (np. masaż tajski, tybetański, masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi). Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że strefa SPA otwarta jest nie tylko dla gości pełnoletnich, lecz także dla tych najmłodszych – proponuje się im np. „owocową” odmianę masażu albo tęczowy manicure.

Ofertę pielęgnacyjno-relaksacyjną uzupełnia możliwość skorzystania z basenu i sauny, a także odbycia serii ćwiczeń w strefie fitness pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego.

Animacje i gastronomia

Hotel Havet w Dźwirzynie pragnie być postrzegany jako miejsce przyjazne dzieciom – zarówno tym najmłodszym, jak i nieco starszym. Pociechy do 3. roku życia nocują w obiekcie bezpłatnie, na życzenie gości obsługa udostępnia także akcesoria w rodzaju przewijaków czy podgrzewaczy do butelek. Nieco starszym dzieciom oferuje się zabawę pod opieką doświadczonych animatorów – podczas gdy rodzice odpoczywają przy kawie czy lampce wina, dzieciaki uczą się nurkować, wspinać po ściance albo grać w nową grę na konsoli Xbox.

Do dyspozycji gości jest także Restauracja Bufetowa Moonlight oraz Lobby Bar Monsoon – dwa klimatyczne miejsca, w których można zarówno skosztować wykwintnych morskich przysmaków, jak i po prostu odetchnąć w towarzystwie najbliższych.

Hotel Havet w Dźwirzynie to wymarzone miejsce na urlop dla tych, którzy cenią sobie komfortowy pobyt oraz bogatą ofertę atrakcji towarzyszących. Z wizyty w obiekcie zadowoleni będą zarówno ci, którzy pragną przeżyć romantyczny weekend nad morzem, jak i całe rodziny z małymi dziećmi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Z ofertami można zapoznać się na stronie hotelu tutaj.

 

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jaki kierunek studiów wybrać?
Mam znajomą, która w wieku 59 lat zmieniła branżę:) I świetnie sobie radzi:)
Oglądanie filmów w sieci
Ostatnio w ogóle nie mam na to czasu...:/ A iść do kina to...
Problemy z leczeniem w publicznej s…
Chyba też muszę sprawdzić, na co się leczyłam, żeby później nie było zaskoczenia ;)
Jak często się badać?
Oszczędność ma to do siebie że potem i tak trzeba zapłacić i to...