URODA I ZDROWIE

Lenny Kravitz: limitowana edycja albumu „Strut”

6 maja 2015, dodał: sylmos

Dziesiąty studyjny album Lenny’ego Kravitza pt. „Strut” ukazał się jesienią i już uklasował się wśród najlepiej sprzedających się płyt w dwunastu krajach, m. in. we Francji, Niemczech, Włoszech i Polsce.

image002

Płyta wkrótce doczeka się edycji limitowanej, przygotowanej z okazji letniej trasy koncertowej artysty. Na nowej wersji znajdą się znane hity tj. „The Chamber”, czy najnowszy singiel „ oraz 4 nowe kawałki: „Sweet Gitchey Rose”, „Can’t Stop Thinkin’ ‘Bout You”, „Lift Me Out Of My Head” i „It Won’t Feel The Same”, które będą dostępne poraz pierwszy na jednym wydawnictwie.

Lista utworów:

2. The Chamber
3. Dirty White Boots
4. New York City
5. The Pleasure and the Pain
6. Strut
7. Frankenstein
8. She’s a Beast
9. I’m a Believer
10. Happy Birthday
11. I Never Want To Let You Down
12. Ooo Baby Baby
13. Sweet Gitchey Rose
14. Can’t Stop Thinkin’ ‘Bout You
15. Lift Me Out Of My Head
16. It Won’t Feel the Same

Album Lenny’ego Kravitza „Stut” w limitowanej edycji ukaże się 8 czerwca. Dwa miesiące później, 8 sierpnia, artysta wystąpi w gdańskiej Ergo Arenie.

Lenny Kravitz zaprezentował także nowy teledysk, który został nakręcony do utworu „ To następny po wielkich hitach „The Chamber” i „New York City”, trzeci singiel, który promuje dziesiątą studyjną płytę Lenny’ego Kravitza, „Strut”.

image001

Kravitz mówi o nowym klipie: „Kocham klimat Felliniego, który można poczuć w tym teledysku. Kiedy usłyszałem o pomyśle na niego, wiedziałem, że Dikayl zwariował i to właśnie mnie przekonało!”. Reżyser klipu, Dikayl Rimmasch, dodaje „Nie mogłem wymyślić nic bardziej odrealnionego. Pomysł był zabawny, a Lenny się na to zgodził. Kręcenie klipu było chaotyczne. Następnego dnia poszedłem skacowany na plażę, położyłem się na piasku i pomyślałem – co ja zrobiłem?”.

Dikayl Rimmasch to nowojorski fotograf i reżyser. Współpracował z wieloma muzykami, a ostatnio reżyserował 3 częściową serię filmów, nakręconą podczas trasy koncertowej Beyonce i Jaya Z „On the Run”.

Video można zobaczyć tutaj:

Teledysk poleca wydawnictwo Mystic.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Zastanawiam się... Kiedy i jak się skończy? Czy świat się zmieni czy wszystko...
remont przedpokoju
Ja wreszcie zdjęłam boazerię, która tam była od 30 lat, więc wreszcie normalnie wygląda...
Rossmann
Ostatnio widzę tam fajne promocje na kolorówkę, kupiłam 2 pomadki w cenie jednej:)
Bank pocztowy - kredyt
Zaletą jest to że weźmie się go na poczcie, nie trzeba chodzić do banku.