URODA I ZDROWIE

Lawendowe mydło ze złotem monojonowym Au100 – seria Golden Touch Invex Remedies

15 listopada 2019, dodał: Redakcja

Troskliwie wybieramy kremy do twarzy i balsamy do ciała – preparaty do mycia traktujemy z mniejszym namaszczeniem. Niesłusznie, bo byle jakie mydło wysusza skórę rąk i reszty ciała równie skutecznie jak słona woda czy brak jakiejkolwiek pielęgnacji. A skóra „lubi” mydła na bazie naturalnej oliwy z oliwek i wszelkie dodatki, które ją odżywiają. Świetnym wyborem będzie lawendowe mydło z serii Golden Touch polskiej, innowacyjno-rozwojowej marki Invex Remedies. Zastosowane w nich złoto dzięki zaawansowanej technologii monojonowej dociera dokładnie tam, gdzie powinno. W serii również krem do twarzy na noc, pod oczy, mgiełka oraz balsam do ciała.

Mydło do ciała o właściwościach oczyszczających i odświeżających skórę na bazie greckiej oliwy z oliwek ze złotem monojonowym. W Grecji śródziemnomorski klimat sprzyja produkcji oliwy, która posiada szereg naturalnych właściwości − jest bogata w witaminy, minerały, naturalne kwasy tłuszczowe i przeciwutleniacze. Dodatek monojonowego złota wzmacnia właściwości pielęgnacyjne.

Skóra najefektywniej regeneruje się w nocy. Magię tego odrodzenia i odnowy zawdzięczamy hormonom, które zaczynają pracę wieczorem i stymulują podziały komórkowe, produkcję białek, oczyszczanie komórek z toksyn oraz odnowę kolagenu. Preparaty linii Golden Touch ze złotem monojonowym stworzone zostały, aby działać nocą dla pięknej i młodszej skóry każdego dnia. Monojonowe złoto będące podstawowym składnikiem linii Golden Touch wpływa doskonale na poprawę kondycji i wygląd skóry dojrzałej. Dzięki swoim właściwościom stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Spłyca zmarszczki już istniejące i chroni przed powstawaniem nowych. Odżywiona skóra odzyskuje blask, jest zagęszczona, ujędrniona i nawilżona.

Dla kogo?

Skóra sucha i odwodniona, wrażliwa, wymagająca silnego odżywienia; skóra dojrzała z widocznymi oznakami starzenia.

Sposób użycia:

Namydlamy całe ciało i powolnymi ruchami masujemy powierzchnię skóry, dzięki czemu składniki aktywne mogą przenikać w głąb skóry. Relaksacyjny masaż powinien trwać kilka minut, po czym należy spłukać mydło wodą.

Zaawansowana technologia monojonowa opracowana w laboratoriach Invex Remedies polega na rozbijaniu struktur minerałów takich jak złoto, srebro, krzem do pojedynczych jonów (monojonów). Pozyskiwane tak cząstki minerałów są ponad dziesięciokrotnie mniejsze niż dotychczas stosowane w farmakologii i kosmetologii nanocząsteczki.

Dla najwyższej skuteczności w przenikaniu substancji aktywnej do wnętrza komórki wykorzystano dodatkowo (stosowane dotychczas wyłącznie w farmakologii) zjawisko par jonowych. Metoda ta wykorzystuje połączenie naładowanej cząstki z obdarzoną przeciwnym ładunkiem cząstką substancji aktywnej w celu tymczasowego zneutralizowania ładunku. Pary jonowe z łatwością przenikają przez lipidy warstwy rogowej i dysocjują w żywych warstwach naskórka.

Pierwiastki złota, srebra, krzemu i inne stosowane w preparatach Invex Remedies w formie monojonów są zabezpieczone przed tworzeniem się tzw. klastrów, czyli skupisk cząsteczek, które utrudniają przenikanie pierwiastków przez błony komórkowe i wywołanie zamierzonego efektu.

Opatentowana przez Invex Remedies technologia monojonowa zapewnia niezwykle małym cząsteczkom najczystszych minerałów, znajdujących się w kosmetykach, przenikanie do najgłębszych warstw skóry, zapewniając jej odżywianie i odnowę na poziomie komórkowym. Technologia monojonowa dostarcza organizmowi substancji aktywnych w najlepiej przyswajalnej formie.

Waga: 100 g

Cena – ok. 20 zł

www.invexremedies.pl

Złoto towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Od tysiącleci złoto wykorzystywano jako cenny lek i kosmetyk. Jego zalety doceniali medycy z cywilizacji starożytnego Babilonu, Egiptu, Persji, Indii, Grecji i Rzymu. Stosowali je Aztekowie i Majowie. Cieszyło się ogromnym powodzeniem w mrocznych wiekach średniowiecza i dobie renesansu. Współczesna medycyna i kosmetologia stosuje je nieprzerwanie od XVIII wieku do dziś. Jego całkowita zawartość w organizmie wynosi około 10 mg. Mimo że jego funkcja nie została do końca ustalona, uważa się, że normalizuje procesy immunologiczne w organizmie, katalizuje powstawanie wielu hormonów i enzymów oraz bierze aktywny udział w syntezie kolagenu i elastyny. Złoto świetnie wpisuje się w holistyczne pojęcie zdrowia, w którym promienny wygląd jest wynikiem silnego i harmonijnie funkcjonującego organizmu.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Blizna po operacji
Blizna po operacji na pewno wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Nie ma się co oszukiwać...
Jak rozwijać pracowników
To oczywiste, że najlepiej wysyłać pracowników na regularne szkolenia, które podniosą ich kwalifikację,...
Spadek - ile podatku się płaci?
To wszystko zależy od wielu czynników i nie jest takie proste jak się może...
Odpoczynek
Dla mnie najlepszy wypoczynek to z moim mężem i dziećmi nad Bałtykiem....