URODA I ZDROWIE

Lawendowe mydło ze złotem monojonowym Au100 – seria Golden Touch Invex Remedies

15 listopada 2019, dodał: Redakcja

Troskliwie wybieramy kremy do twarzy i balsamy do ciała – preparaty do mycia traktujemy z mniejszym namaszczeniem. Niesłusznie, bo byle jakie mydło wysusza skórę rąk i reszty ciała równie skutecznie jak słona woda czy brak jakiejkolwiek pielęgnacji. A skóra „lubi” mydła na bazie naturalnej oliwy z oliwek i wszelkie dodatki, które ją odżywiają. Świetnym wyborem będzie lawendowe mydło z serii Golden Touch polskiej, innowacyjno-rozwojowej marki Invex Remedies. Zastosowane w nich złoto dzięki zaawansowanej technologii monojonowej dociera dokładnie tam, gdzie powinno. W serii również krem do twarzy na noc, pod oczy, mgiełka oraz balsam do ciała.

Mydło do ciała o właściwościach oczyszczających i odświeżających skórę na bazie greckiej oliwy z oliwek ze złotem monojonowym. W Grecji śródziemnomorski klimat sprzyja produkcji oliwy, która posiada szereg naturalnych właściwości − jest bogata w witaminy, minerały, naturalne kwasy tłuszczowe i przeciwutleniacze. Dodatek monojonowego złota wzmacnia właściwości pielęgnacyjne.

Skóra najefektywniej regeneruje się w nocy. Magię tego odrodzenia i odnowy zawdzięczamy hormonom, które zaczynają pracę wieczorem i stymulują podziały komórkowe, produkcję białek, oczyszczanie komórek z toksyn oraz odnowę kolagenu. Preparaty linii Golden Touch ze złotem monojonowym stworzone zostały, aby działać nocą dla pięknej i młodszej skóry każdego dnia. Monojonowe złoto będące podstawowym składnikiem linii Golden Touch wpływa doskonale na poprawę kondycji i wygląd skóry dojrzałej. Dzięki swoim właściwościom stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Spłyca zmarszczki już istniejące i chroni przed powstawaniem nowych. Odżywiona skóra odzyskuje blask, jest zagęszczona, ujędrniona i nawilżona.

Dla kogo?

Skóra sucha i odwodniona, wrażliwa, wymagająca silnego odżywienia; skóra dojrzała z widocznymi oznakami starzenia.

Sposób użycia:

Namydlamy całe ciało i powolnymi ruchami masujemy powierzchnię skóry, dzięki czemu składniki aktywne mogą przenikać w głąb skóry. Relaksacyjny masaż powinien trwać kilka minut, po czym należy spłukać mydło wodą.

Zaawansowana technologia monojonowa opracowana w laboratoriach Invex Remedies polega na rozbijaniu struktur minerałów takich jak złoto, srebro, krzem do pojedynczych jonów (monojonów). Pozyskiwane tak cząstki minerałów są ponad dziesięciokrotnie mniejsze niż dotychczas stosowane w farmakologii i kosmetologii nanocząsteczki.

Dla najwyższej skuteczności w przenikaniu substancji aktywnej do wnętrza komórki wykorzystano dodatkowo (stosowane dotychczas wyłącznie w farmakologii) zjawisko par jonowych. Metoda ta wykorzystuje połączenie naładowanej cząstki z obdarzoną przeciwnym ładunkiem cząstką substancji aktywnej w celu tymczasowego zneutralizowania ładunku. Pary jonowe z łatwością przenikają przez lipidy warstwy rogowej i dysocjują w żywych warstwach naskórka.

Pierwiastki złota, srebra, krzemu i inne stosowane w preparatach Invex Remedies w formie monojonów są zabezpieczone przed tworzeniem się tzw. klastrów, czyli skupisk cząsteczek, które utrudniają przenikanie pierwiastków przez błony komórkowe i wywołanie zamierzonego efektu.

Opatentowana przez Invex Remedies technologia monojonowa zapewnia niezwykle małym cząsteczkom najczystszych minerałów, znajdujących się w kosmetykach, przenikanie do najgłębszych warstw skóry, zapewniając jej odżywianie i odnowę na poziomie komórkowym. Technologia monojonowa dostarcza organizmowi substancji aktywnych w najlepiej przyswajalnej formie.

Waga: 100 g

Cena – ok. 20 zł

www.invexremedies.pl

Złoto towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Od tysiącleci złoto wykorzystywano jako cenny lek i kosmetyk. Jego zalety doceniali medycy z cywilizacji starożytnego Babilonu, Egiptu, Persji, Indii, Grecji i Rzymu. Stosowali je Aztekowie i Majowie. Cieszyło się ogromnym powodzeniem w mrocznych wiekach średniowiecza i dobie renesansu. Współczesna medycyna i kosmetologia stosuje je nieprzerwanie od XVIII wieku do dziś. Jego całkowita zawartość w organizmie wynosi około 10 mg. Mimo że jego funkcja nie została do końca ustalona, uważa się, że normalizuje procesy immunologiczne w organizmie, katalizuje powstawanie wielu hormonów i enzymów oraz bierze aktywny udział w syntezie kolagenu i elastyny. Złoto świetnie wpisuje się w holistyczne pojęcie zdrowia, w którym promienny wygląd jest wynikiem silnego i harmonijnie funkcjonującego organizmu.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sprawdzone sposoby na dziecięce dol…
Czasem rozgrzanie i wypocenie bardziej pomaga na przeziębienie niż reklamowane środki z apteki......
Toruń
Swego czasu sporo schudłam i wiem jak jest ciężko podjąć walkę w pojedynkę,...
Wypożyczalnia aut
To jest tańsze niż taxi czy wypożyczanie na doby, jak dla mnie fajna opcja.
Jak przygotować się do lata?
Ćwiczę codziennie i ograniczyłam słodycze...