Lash Architect 4 D – L’Oreal

13 lipca 2011, dodał: calibra

file1310589202

Może i on architekt, ale niedoskonały.

Powiem tak – chociaż jest nowszy niż Volume Million Lashes, to az tak dobry nie jest. Irytuje mnie, że czasem nakłada się na szczoteczkę zbyt duża porcja tuszu, a przecież ten problem rozwiązano już właśnie we wspomnianym Million Lashes i tam, się sprawdził. Lash Architect jest bardzo nieestetyczny pod tym kątem.

Szczoteczka w tuszu jest całkiem wygodna w użyciu, ale przekombinowana – lepiej by się nią rozdzielało rzęsy, gdyby miała typowo silikonową szczorteczkę z lepiej zarysowanymi „włoskami”. Za to przyznam, że dobrze się nią manipuluje w kącikach oczu.

Tusz Lash Architect 4D faktycznie nieźle rozdziela rzęsy, widocznie je wydłuża i pogrubia, oraz lekko podkręca – pod tym kątem reklama nie kłamie. Niestety, bardzo łatwo nim skleić rzęsy, a przy nałożeniu większej ilości tuszu z łatwością zauwazymy osypywanie się go na policzki.

Opakowanie jest ładne, eleganckie i przyciaga wzrok. To jedna z większych zalet tego produktu, natomiast jednym z większych mankamentów jest cena…

Raczej nie polecam – po stokroć lepiej zainwestować w Volume Million Lashes.

Lash Architect 4D – cena: ok. 55 zł/ 12 ml


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

2 komentarzy do Lash Architect 4 D – L’Oreal

  1. avatar malgosia74 pisze:

    Ja jak najbardziej polecam ten tusz ponieważ jak dla mnie jest wprost wymarzony i doskonały. Nie zauważyłam żadnegto osypywania sie tuszu i rozmazywania się. Świetnie rozdziela rzęsy, wydłuża i pogrubia, może i cena zbyt wygórowana, ale jak za taki dobry produkt to jest ok :) Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie na temat każdego kosmetyku, ja POLECAM :)

  2. avatar Dobika pisze:

    Używałam,ale nie podoba mi się ani konsystencja tego tuszu ani jakość,cena wręcz za wysoka,jak na takie działanie!

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP