Lampa wisząca z kryształami? Zuma Line Crystal

7 stycznia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Zuma Line Crystal to popularna kolekcja lamp kryształowych polskiej marki. Zapoznaj się z designerską rodziną lamp oświetleniowych i dowiedz się, co zadecydowało o jej sukcesie sprzedażowym.

Lampy kryształowe – najnowszy szyk mody?

Wygląd produktów oświetleniowych zależny jest od wszystkich, wykorzystanych przy ich produkcji, komponentów. Dlatego przy projektowaniu produktów tak ważny jest dobór odpowiednich materiałów – surowców, których indywidualne właściwości zadecydują o  ostatecznym charakterze produktu.

Utalentowani projektanci z chęcią sięgają po materiały, których umiejętne wykorzystanie, pozwala na osiągnięcie nietuzinkowych, przyjaznych w odbiorze, efektów wizualnych. Jednym z nich jest ciało krystaliczne – elegancki surowiec, który za sprawą swojej unikalnej struktury efektownie załamuje promienie świetlne.

Zuma Line Crystal – nowoczesne lampy kryształowe w eleganckim wydaniu

Omawiając najnowsze trendy oświetleniowe nie sposób nie wspomnieć o popularnej kolekcji Zuma line. Kryształowe lampy znanego producenta stanowią częste wyposażenie nowoczesnych i dobrze urządzonych wnętrz. Wszystko za sprawą unikalnych właściwości kryształów, które znacząco podnoszą rangę bogato zdobionych wnętrz: eleganckich restauracji, luksusowych hoteli i wielkometrażowych apartamentów.

Zuma Line Crystal to wyjątkowa udana rodzina lamp kryształowych, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów za sprawą zróżnicowanych oraz fachowo wykonanych modeli produktów. Kryształ, metal, szkło i specjalistycznie opracowane tworzywo sztuczne, to cztery materiały, które wspólnie składają się na motyw przewodni popularnej kolekcji lamp. Eleganckich produktów, których obecność znacznie podnosi rangę dobrze urządzonych wnętrz.

Tym, co wyróżnia kolekcję Zuma Line Crystal jest umiejętne połączenie klasycznych ciał krystalicznych z nowoczesną formą klosza. Za sprawą omawianej fuzji, produkty Zuma Line stały się miejscem przecięcia odległych w czasie trendów, niepowtarzalnymi obiektami, spajającymi w sobie najlepsze ich elementy.

Lampa wisząca Zuma Line Crystal

Zuma Line Crystal to niewielka lampa wisząca, która wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli za sprawą eleganckiej formy oraz ponadprzeciętnej funkcjonalności. Trzy wydajne źródła światła z łatwością rozświetlą każde wnętrze, a umieszczone pod nimi kryształy, zadbają o to, by emitowane przez lampę oświetlenie wywarło piorunujące wrażenie na każdej, znajdującej się nieopodal, osobie.

Kryształ, metal i szkło to trzy, wykorzystane do produkcji lampy Zumaline materiały, które wspólnie składają się na jej niepowtarzalny charakter. Wysokojakościowe wykonanie produktu ma wpływ zarówno na jego wygląd, jak i ponadprzeciętną wytrzymałość –  znajdującej potwierdzenie w dwuletniej gwarancji dołączanej przez producenta.

lampy zuna line crystal

Lampa podłogowa Zuma Line Crystal

Lampa podłogowa Zuma Line Crystal to unikalny produkt, który za sprawą swojej ponadprzeciętnej wysokości – 158 cm – oraz eleganckiej budowy, doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i dobrze urządzonych wnętrzach. Lampa została złożona z wytrzymałej, okrągłej podstawy, podłużnej nogi oraz umieszczonego na niej klosza. Chromowana barwa dodatkowo potęguje efekt rozszczepianego przez kryształ światła, sprawiając, że cała konstrukcja mieni się blaskiem delikatnego światła. Przez wzgląd na nietuzinkowy charakter lampy podłogowej Zuma Line, produkt będzie stanowić doskonałe zwieńczenie bogato zdobionych przestrzeni – zarówno komercyjnych, jak i prywatnych.

lampy zuna line crystal

 

Lampa stołowa Zuma Line Crystal

Lampa stołowa Zuma Line Crystal to doskonały wybór dla osób, które poszukują eleganckiej i nieszablonowej lampki nocnej. Zuma Line Crystal to odpowiednik prezentowanej uprzednio lampy podłogowej, o mniejszych rozmiarach, pozwalających na umieszczenie produktu na biurku lub innym, niewielkim meblu. Lampa została wykonana z wysokojakościowego metalu, kryształu oraz tworzywa sztucznego, a jej obudowa mieni się srebrną, miłą dla oka, barwą. Po zamontowaniu trzech źródeł światła, lampa będzie emitować przyjazne światło, które doskonale sprawdzi się w roli dodatkowego oświetlenienia, pomocnego przy czytaniu książek bądź rozwiązywaniu krzyżówek.

lampy zuna line crystal

Żyrandol Zuma Line Crystal

Żyrandol Zuma Line Crystal to najciekawsza pozycja prezentowanego zestawienia. Liczący niemal 200 centymetrów produkt został złożony z siedmiu, swobodnie opadających kloszy. Każdy z nich ma w sobie miejsce na pojedyncze źródło światła. Dzięki ciekawemu rozmieszczeniu kloszy, lampa od razu przykuwa spojrzenie. Siedem opadających elementów układa się w nieregularną literę “S”. Całość stwarza niesamowite wrażenie, które z pewnością wzbogaci niejedno wnętrze.

lampy zuna line crystal

 

 

Zuma Line Crystal to unikalna seria produktów, złożona z różnorodnych, wartych uwagi modeli.  Żyrandole, lampy podłogowe, wiszące i stołowe – wystrój wszystkich, wymienionych kategorii produktów, został skupiony przez projektantów wokół jednego motywu przewodniego, elegancji oraz dominującej roli kryształów, ale w nowoczesnej formie.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Nasze mniejsze i większe kłamstwa:)…
Ja najczęściej unikam decyzji, jak ktoś pyta o coś niewygodnego dla mnie...
Jak sprawdzić fachowców od remontu?…
Myślę, że w czasie remontu warto pokazać to, co już zrobili komuś zaufanemu,...
Opieka medyczna
W ogóle chyba idziemy w tę stronę co USA, wydaje mi...
Zbieractwo i zakupoholizm
Tego nałogu się nie kontroluje, wolna przestrzeń jest dla takiej osoby brakiem, trzeba ją wypełnić...