URODA I ZDROWIE

Laminowanie rzęs, lifting rzęs czy trwała na rzęsy? Która metoda będzie najlepsza?

27 lipca 2020, dodał: Redakcja

Nie każda kobieta została przez naturę obdarzona gęstą i ciemną oprawą oka. Tusze do rzęs, mimo entuzjastycznych reklam, również rzadko umożliwiają zyskanie efektu naturalnego pogrubienia i wydłużenia poszczególnych włosków. Na szczęście, jeżeli chodzi o zabiegi takie jak stylizacja czy laminowanie rzęs Warszawa, a także inne, większe i całkiem małe miejscowości, oferują bardzo szeroki wachlarz usług. Przyglądamy się tym najpopularniejszym i cieszącym się dużą liczbą zapytań i podpowiadamy, jak szukać miejsca, by je wykonać.

 

 

laminowanie rzęs

1. Lifting i laminowanie rzęs

2. Botox rzęs

3. Trwała na rzęsy

Sposoby na piękne rzęsy to bardzo szeroka kategoria zabiegów. Wybór tego konkretnego zależy przede wszystkim od aktualnego stanu rzęs oraz od efektu, jaki chcemy uzyskać. W decyzji z pewnością pomoże profesjonalny salon kosmetyczny. Warszawa ma takich sporo.

Lifting rzęs

Jednym z cieszących się obecnie dużą popularnością zabiegów jest lifting rzęs. Jak sama nazwa wskazuje, ma on na celu przede wszystkim uniesienie włosków. W efekcie uzyskuje się sytuację podobną jak po zalotce czy Revitalash, czyli podkręcenie rzęs – znacznie jednak trwalsze. Lifting rzęs przetrwa nawet kilka tygodni, jest odporny na wilgoć i demakijaż. Jeśli dodatkowo wykonana zostanie henna rzęs, można właściwie zapomnieć o tuszu. Z liftingiem w pakiecie często wykonywane jest laminowanie rzes. Dodaje ono oprawie oka wyrazistości, wydłuża i podkręca. Chcąc wykonać laminowanie rzęs najlepiej w Warszawie, warto przejrzeć portfolio poszczególnych salonów. Przykładowo: J’adore instytut prezentuje zainteresowanym stan przed i efekt po wykonaniu zabiegu, można więc sobie porównać, który salon urody Wola doprowadzi rzęsy do interesującego nas stanu.

trwała na rzęsy

Botoks rzęs

Botoks rzęs, wbrew swojej nazwie, nie ma nic wspólnego z analogicznym zabiegiem na twarz. Nie jest to także stylizacja rzęs, a działanie regeneracyjne. Stosuje się je jako uzupełnienie laminowania lub liftingu. Podkręcone rzęsy stają się bardziej miękkie i nawilżone. Jeśli zabiegi na rzęsy uwzględniały koloryzację, botoks dodatkowo przedłuży jej trwałość. Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się najczęściej naturalne olejki, keratynę lub kolagen. W niektórych preparatach znajduje się również kwas hialuronowy, pantenol z wysoką zawartością witaminy B, a także na przykład tokoferol – antyoksydant o działaniu odmładzającym i przedłużającym cykl życia rzęs. Jeśli chodzi o botox rzęs, Warszawa oferuje je albo jako samodzielny zabieg, jeśli włoski wymagają tylko odżywienia i wzmocnienia, albo jako uzupełnienie innych zabiegów, choćby wspomnianego liftingu, bądź wypełnienie przerwy pomiędzy nimi.

 

Trwała na rzęsy

Kolejną opcją jest trwala na rzęsy. Jej zadanie jest dokładnie takie samo jak tradycyjnego zabiegu trwałej, czyli podkręcenie włosków. Trwała na rzęsy wykonana może być i na włoskach krótkich, i na długich, choć na tych drugich efekt będzie, oczywiście, bardziej spektakularny. Nowy wizerunek utrzymuje się przez około 1,5 – 2 miesiące. Wraz z trwałą wykonana może być również henna na rzęsy. Niestety, akurat ten zabieg negatywnie może odbić się na kondycji rzęs. W niektórych przypadkach włoski stają się suche bądź łamliwe. Czasami zdarza się również, że rzęsy – zamiast podkręcenia – wywijają się w sposób mało skoordynowany. Jak zorientować się, czy zabieg trwałej na rzęsy jest akurat dla nas? Jeśli chodzi o gabinety, w których oferowana jest stylizacja rzęs, Warszawa oferuje spore możliwości, najlepiej więc skonsultować się bezpośrednio ze specjalistą.

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Endermologia - warto?
W moim przypadku endermologia dała bardzo dobre efekty. Byłam na serii 12 zabiegów,...
pozycjonowanie
Co do marketingu internetowego to warto rozpocząć współpracę z naprawdę godną uznania agencją reklamową...
Umiecie udzielić pierwszej pomocy w…
Kiedyś umiałam, ale pozapominało mi się szczegółów, muszę tą wiedzę odświeżyć...
Auto na minuty
Ja częściej wypożyczam na kilka godzin, więc na minuty byłoby chyba drożej?